2008 alustatakse uute Lunarite tootmist

2008. aastal alustatakse uue Lunari seeria kuldmüntide tootmist Roti aasta kuldmündiga, mille kujundus erineb esimesest, 1996. aastal välja lastud Roti mündi kujundusest.


Enne uue Lunari seeria väljatulekut lõpetatakse vana seeria kuldmüntide tootmine. 1996-2007. aastatel toodetud Austraalia Lunarid muutuvad saadavaks ainult järelturul, kus nende hinnale lisandub ka numismaatiline väärtus. Kuni 15 juuni 2007 on võimalik veel esimese seeria Lunareid osta ja tellida piiramatus koguses ja ilma numismaatilise juurdehindluseta. Peale 15. juunit müüb Tavid Lunareid ilma numismaatilise juurdehindluseta kuni meil kaupa jätkub, tehasest juurde tellida ei ole enam võimalik.


2007. aastal välja lastud Sea aasta mündiga sai täis esimene 12-osaline Lunari kuldmüntide seeria. Kogu Hiina kalendrikujutistega kuldmüntide seeria on osutunud väga edukaks projektiks.


Loe Lunarite kohta lähemalt SIIT 


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid