Alar Tamming Trumpi võidu mõjust kulla hinnale

Alar Tamming jagab 10. novembri Äripäevas mõtteid pärast Donald Trumpi võitu USA presidendivalimistel. Väljavõte Äripäeva intervjuust:

Kuidas Trumpi võit kulla müüki mõjutab?
Kulla müüki mõjutab see minimaalselt. Inimesed, kes on rahanduse ajalooga tuttavad ning teavad, mismoodi rahasüsteemid tekivad ja kaovad, on oma vaba vara juba kulda investeerinud ja Trumpi võit mõjutab pigem kulda investeerivaid fondihaldureid, kes on noored ja kellel endal puudub kogemus rahasüsteemide hävingust ning kes sõnades küll nõustuvad keerulise ajajärgu olemasoluga, aga kes suuri põhjapanevaid muutusi lähiajal ei usu. Ja seda ei saa ka neile ette heita. Kindlasti proovivad nad volatiilsuse pealt kasulikke lõikeid teha.
Teatavasti ei mõjuta kulla hinda mitte füüsilise kulla ost ja müük, vaid virtuaalkulla võimendusega ost või lühikeseks müümine.

Allikas: http://www.aripaev.ee/uudised/2016/11/10/tamming-trumpi-puhul-pole-valistatud-kennedy-saatus


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid