Äripäev: Kulla hind tõusis viimase kuu tippu

Mait Kraun

27.03.2017, Äripäev

Kuld_vaike

Kulla hind tõusis täna viimase kuu kõrgeima tasemeni, sest USA aktsiaturud ja dollar hakkasid tervishoiureformi läbikukkumise tõttu langema, vahendab MarketWatch.

Kulla aprillikuu futuuri hind tõusis 0,6 protsenti 1255 dollarini untsist. Viimati kauples kollane metall nii kõrgel veebruari lõpus. Hõbeda maikuu futuuri hind tõusis 2 protsenti 18,11 dollarini untsist.

Goldseek.comi tegevjuht Peter Spina ütles, et kulla hind peaks enne „tugevate vastupanutasemeteni jõudmist“ tõusma 1300 dollarini untsist.

„Ma hoiaksin silma peal praegu kullakaevandusaktsiatel, sest need on väärismetalli tõusust maha jäänud. Kui kullaaktsiad hakkavad aga kiiresti tõusma, siis me võime näha isegi 1400-1600 dollarist untsihinda,“ lisas Spina.

 

Allikas: http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/03/27/3311/kulla-hind-tousis-viimase-kuu-tippu


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid