Dr Krassimir Petrovi ettekanne “Financial Repression & the War on Cash and Gold” konverentsil “Kuld ja õnn”

27. novembril toimus Tallinnas Park Inn by Radisson Meriton hotellis konverents “Kuld ja õnn”, kus Krassimir Petrov, Andro Roos, Meelis Atonen ja Alar Tamming jagasid põnevaid mõttekäike rahandusest, investeerimisest, kullast ja õnnest. Vaatamata suhteliselt hilisele ajale oli osalejaid palju, vahetus ja meeldivas õhkkonnas tekkis huvitavaid arutelusid, jagati mõtteid ja seisukohti, põhiteemadeks investeeringukuld, majanduse hetkeseis ning rahanduse ebastabiilsus.

Krassimir Petrov haaras publikut oma entusiastliku esinemise ja kirgliku suhtumisega finantsmaailma. Ta on kogu oma elu uurinud rahandust ja investeerimist ning on kirjutanud sel teemal sadu artikleid, millega saate tutvuda tema kodulehel www.petrovfinancial.com. Bulgaaria päritolu Petrov on hetkel Dubais Fujairah Ülikooli dotsent. Varasemalt on ta õpetanud erinevates ülikoolides Taist USAni. Nüüd on võimalik vaadata Petrovi ingliskeelset ettekannet ka veebi vahendusel. Rahva soovil esitas Krassimir Petrov konverentsi lõpus lisaettekande “This Time It’s Worse Than 2008”.


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid