Lisa hinnateavitus

Millised maksevõimalused on Tavidis?

Avaldatud Kirke Sööt 11 kuud tagasi
Kulla hind (XAU-EUR)
1 518,06 EUR/oz
  
- 34,32 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
16,96 EUR/oz
  
- 0,37 EUR

Tavidist on võimalik osta kulda ja hõbedat e-poe kaudu või külastades mõnda meie kontorit. Juhime tähelepanu, et ostu sooritades peab klient, st toote eest tasuja ja ka toote saaja olema sama isik. See kehtib ostude puhul nii kontoris kohapeal kui ka e-poes.

Ostes e-poest

E-poest ostes on võimalik maksta ülekandega või Trustly vahendusel pangalingiga (Luminor, SEB, Swedbank, LHV).

Ülekanne: Kui olete e-poes oma tellimuse esitanud, saadetakse teie poolt antud e-posti aadressile automaatselt pakkumine, mis sisaldab makseinfot. Palume ülekanne teha pakkumisel näidatud Tavidi arvelduskontodele. Makset tehes viidake alati ka pakkumise numbrile. Tavaliselt laekuvad maksed meile samal päeval. Kui teete ülekande teisest pangast pärast kella 16:30 või nädalavahetusel, jõuab raha meieni järgmisel tööpäeval.

Trustly: Kui valite veebipoes Trustly maksevõimaluse, suunatakse Teid tellimuse kinnitamisel kohe Trustly maksekeskkonda, eeldusel, et olete sisestanud kontaktandmetesse oma telefoninumbri. Valige palun, millise internetipanga (Luminor, SEB, Swedbank, LHV) klient olete, sisetage veebipanga kasutajatunnus, seejärel kinnituskood ekraanilt, valige konto, millelt soovite makset teha, ning sisestage järgmine kinnituskood ekraanilt. Seejärel ongi makse sooritatud ning Teie tellimus edastatud meile koos makse infoga. Saate ka sellekohase kinnituse.

Kontorist kohapealt ostes

Võtame vastu sularaha ning välisvaluutat.

Seadusest tulenevalt on meil kohustus tuvastada klient, kes ostab kuld- või hõbetooteid summas üle 10 000 euro.

Isiku tuvastamiseks kohustub klient esitama ühe järgnevatest dokumentidest:

  • Eesti pass
  • Euroopa Liidus välja antud ID kaart
  • Diplomaatiline pass
  • Eestis välja antud juhiluba
  • Välisriigi või välismaalase pass

NB! Dokumendi esitamata jätmisel ei ole võimalik tehingut teostada.

Tavid aktsepteerib maksete eest tasumisel ka välisvaluutat, mille vahetame ostuhetkel eurodeks. Kulla ja hõbeda ostu puhul pakume soodsaimat kurssi. Täpsema info küsimiseks helistage +372 627 9900 või kirjutage tavid@tavid.ee.

 

Lugemissoovitus Teile