Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Austraalia Lunar maoaasta hõbemünt 2013

Tavidil on Perth Minti kauaaegse koostööpartnerina heameel tutvustada üht maailma kauneimat puhtast hõbedast vermitud investeerimismünti – 2013. maoaasta Austraalia Lunari hõbemünti. See kuulub Perth Minti Lunari teise seeria hinnatud kollektsiooni, mille iga münti vermitakse vaid korra kaheteistkümne aasta jooksul vastavalt iidsele Hiina kalendrile. Lunari sarja kõige populaarsema, üheuntsise mündi maksimaalne aastane tiraaž on 300 000, mis lisab järelturul kollektsionääride silmis väärtust. Lunari maoaasta hõbemünt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999 ning selle vermimisel kasutatakse spetsiaalset tehnoloogiat, tänu millele on mündi siledad pinnad erakordselt läikivad ning mattide pindade varjundirikkus tagab pildi erakordse detailsuse. See üheuntsine investeerimismünt on tõeline hõbedast kunstiteos, sobides ühtviisi hästi nii arenenud ilumeelega kollektsionääridele kui ka neile, kes soovivad oma lähedastele teha meeldejääva ja erilise kingituse. 

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


 • Müüme 1-1927.39 €
 • Müüme 20+23.39 €
 • Ostame 1+14.02 €
 •  
 • Ühiku hind27.39 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Austraalia Lunari maoaasta hõbemünt põhineb Hiina sodiaagikalendril. Maoaastal sündinuid peetakse tarkadeks ja sarmikateks, neid juhib elus tugev sisetunne. Ehkki maod on väga sotsiaalsed, hindavad nad tihti ka rahu.
 • Austraalia Lunari maoaasta hõbemünt on suurepärane kingitus lähedastele. Näidake oma armastust puhtast hõbedast mündiga, millel on kujutatud kingisaaja parimad omadused ning sünniaasta – see on kingitus kogu eluks. 
 • Austraalia Lunari maoaasta münt on äärmiselt hea kvaliteediga. „Väärtuslik” on ainuõige sõna kirjeldamaks seda kõrgekvaliteedilist, säravat ja detailiderohket vermitud hõbemünti. 
 • Austraalia Lunari maoaasta hõbemünt on raha. Hõbedast Lunari sarja hakati välja andma 1999. aastal ning seeria iga münt, sealhulgas maoaasta münt, on Austraalia Valitsuse otsuse kohaselt kehtiv maksevahend. 
 • Austraalia Lunari maoaasta mündid on populaarsed nutikate investorite seas. Iga kaheteistkümne aasta järel uus maomotiiviga kujundus, piiratud tiraaž, mündi suurepärane kvaliteet, puhtus ja maksevahendi staatus tähendavad arvestatavat lisaväärtust järelturul. 
 • Austraalia Lunari maoaasta mündid on tuntud kogu maailmas. Austraalia Lunari hõbemünte on vermitud alates 1999. aastast ning neid hindavad kõrgelt nii investeerimishõbedaga kauplejad kui ka kollektsionäärid. Mündi muudavad äratuntavaks 20. sajandi mõjuvõimsaima ning kõige kauem troonil olnud kuninganna Elizabeth II portree esiküljel ning Hiina sodiaagi loomakujutis tagaküljel.
NimiväärtusDiameeterProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
1 dollarit45.699931.1034731.134611The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portree. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Austraalia on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Austraalia valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II” ja „AUSTRALIA”. Kujutise all on mündi kaal "1 oz", puhtus "9999 Ag", vermimisaasta, nimiväärtus "1 DOLLAR" ja esikülje kujunduse looja Ian Rank-Broadley initsiaalid IRB.

Tagaküljel on kujutatud madu puu otsas varitsemas. Maost paremal on Hiina hieroglüüf sõnaga "madu", kujutise all on kiri "Year of the Snake", mis eesti keeles tähendab maoaastat.

Iga münt on Perth Minti tehase poolt pakendatud tugevasse plastkapslisse.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Seotud tooted

Partnerid