Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1/2 oz Tere Tulemast Maailma hõbemünt 2014

Iga lapse sünd on ime. Et seda tähtsat sündmust vääriliselt tähistada ning meeles pidada, on Tavidil rõõm pakkuda 2014. aasta Austraalia hõbemünti Tere Tulemast Maailma. Juba iidsetest aegadest on lastele pärast sündi kingitud hõbedat, et hambad oleks tugevad, et hoida eemal kurjad vaimud ja et lapsel edasises elus rahast puudust ei tuleks. Perth Minti beebimünt on suurepärane kingitus katsikuks, ristseteks või lapse sünnipäevaks, see on elegantses kinkepakendis koos spetsiaalse kohaga, kuhu märkida üles lapse sünniandmed, panna kirja sugupuu ja lisada lapse pilt. 

Juba vanast ajast on teada, et lapsi toovad kured, kes beebid kenasti korvi sees oma noka vahel vanemateni toimetavad. Austraallased on seda legendi pisut täiendanud ja nii on Perth Mint loonud vahva värvilise pooleuntsise hõbemündi, mis kujutab Austraalia kookaburrat kandmas magavat beebit. See südamlik münt on kaunis kingitus ning rõõmuks kogu perele, aidates ühtlasi jäädvustada kõige olulisemat infot uue elu algusest. Tere Tulemast Maailma hõbemünt on kingitus kogu eluks.

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


  • Müüme 1+69.00 €
  •  
  • Ühiku hind69.00 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

  • Tere Tulemast Maailma 2014 hõbemünt on suurepärase kvaliteediga. Münt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999.
  • Tere Tulemast Maailma 2014 hõbemünt on raha. Perth Minti hõbemünt on Austraalias seaduslik maksevahend.
  • Tere Tulemast Maailma 2014 hõbemünt on väike kunstiteos. Mündi tagaküljel on kujutatud armsat kookaburrat, nokas magav beebi.
  • Tere Tulemast Maailma 2014 hõbemünt on täiuslik kingitus. Münt on mugavas kinkepakendis, millel on ette nähtud spetsiaalne koht lapse sünniandmete, sugupuu ja beebipildi jaoks.
  • Tere Tulemast Maailma 2014 hõbemünt sobib igale lapsele. Mündi pakend on mahedates kollastes ja rohelistes toonides, sobides kinkimiseks nii poisi kui ka tüdruku sünni puhul.
NimiväärtusDiameeterProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
50 senti36.699915.55173815.56730.5The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Austraalia on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Austraalia valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II AUSTRALIA”, portree all esikülje kujundaja Ian Rank-Broadley initsiaalid IRB. Mündi allääres on mündi kaal 1/2 oz, puhast hõbedat tähistav "999 SILVER", vermimisaasta 2014 ning mündi nimiväärtus 50 CENTS.

Tagaküljel on värviliselt kujutatud armsat kookaburrat kandmas noka vahel tukkuvat beebit. Mündi paremat ja alumist serva täidavad lopsakad lehed, vasakul serval jookseb kaares tekst "CONGRATULATIONS ON YOUR BABY", mis tähendab õnnesoove lapse sünni puhul. Mündil on ka Perthi rahapaja tähis P.

Tere Tulemast Maailma hõbemünt on turvaliselt plastkapslis, mis on omakorda pakendatud heleroheliste kaunis trükis kaante vahele. Pakendil on spetsiaalne koht lapse sünniandmete, sugupuu ja beebipildi jaoks.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Partnerid