Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1/2 oz Tere Tulemast Maailma hõbemünt 2018

Iga lapse sünd on ime. Et seda tähtsat sündmust vääriliselt tähistada ning meeles pidada, on Tavidil rõõm pakkuda 2018. aasta Austraalia hõbemünti Tere Tulemast Maailma. Juba iidsetest aegadest on lastele pärast sündi kingitud hõbedat, et hambad oleks tugevad, et hoida eemal kurjad vaimud ja et lapsel edasises elus rahast puudust ei tuleks. Perth Minti beebimünt on suurepärane kingitus katsikuks, ristseteks või lapse sünnipäevaks, see on elegantses kinkepakendis koos spetsiaalse kohaga, kuhu märkida üles lapse sünniandmed ja lisada pilt.

Juba vanast ajast on teada, et lapsi toovad kured, kes beebid kenasti korvi sees oma noka vahel vanemateni toimetavad. Perth Mint on loonud särasilmse beebiga värvilise pooleuntsise hõbemündi, mis sobib nii poisile kui ka tüdrukule. See südamlik münt on kaunis kingitus ning rõõmuks kogu perele, aidates ühtlasi jäädvustada kõige olulisemat infot uue elu algusest. Tere Tulemast Maailma hõbemünt on kingitus kogu eluks.

 

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


  • Müüme 1+99.00 €
  •  
  • Ühiku hind99.00 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

  • Tere Tulemast Maailma 2018 hõbemünt on suurepärase kvaliteediga. Münt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999.9.
  • Tere Tulemast Maailma 2018 hõbemünt on raha. Perth Minti hõbemünt on Austraalias seaduslik maksevahend.
  • Tere Tulemast Maailma 2018 hõbemünt on väike kunstiteos. Mündi tagaküljel on kujutatud armsat särasilmset beebit, kelle kohal lendab kurg.
  • Tere Tulemast Maailma 2018 hõbemünt on täiuslik kingitus. Münt on mugavas kinkepakendis, millel on ette nähtud spetsiaalne koht lapse sünniandmete ja beebipildi jaoks.
  • Tere Tulemast Maailma 2018 hõbemünt sobib igale lapsele. Mündi pakend on mahedates lillades ja rohelistes toonides, sobides kinkimiseks nii poisi kui ka tüdruku sünni puhul.
NimiväärtusDiameeterProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
50 senti32.6999.915.55115.5530.5The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Austraalia on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Austraalia valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II AUSTRALIA”, portree all esikülje kujundaja Ian Rank-Broadley initsiaalid IRB. Mündi allääres on mündi kaal 1/2 oz, puhast hõbedat tähistav "9999 Ag", vermimisaasta 2018 ning mündi nimiväärtus 50 CENTS.

Tagaküljel on värviliselt kujutatud kandelinas kiikuvat särasilmset beebit, kelle kohal kuuvalguses lendleb kurg. Mündi ülaserval jookseb kaares tekst "CONGRATULATIONS", mis tähendab õnnesoove, ning paremas servas on Perthi rahapaja tähis P.

Tere Tulemast Maailma hõbemünt on turvaliselt plastkapslis, mis on omakorda pakendatud lillakasroheliste kaunis trükis kaante vahele. Pakendil on spetsiaalne koht lapse sünniandmete ja beebipildi jaoks.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Seotud tooted

Partnerid