Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


30 g Hiina Panda hõbemünt 2019

Tavidil on rõõm tutvustada Hiina Rahvavabariigi populaarseimat puhtast hõbedast investeerimisklassi münti – 2019. aasta 30-grammist Hiina Panda hõbemünti. Hiina keskpank hakkas seadusliku maksevahendi staatuses Panda hõbemünte välja andma 1983. aastal, see oli esimene hõbedast investeerimismünt, mille kujundus igal aastal muutub – omadus, mida eriti kõrgelt hindavad just kollektsionäärid.

Alates 2016 mündi standard muutus ja Panda hõbemündi kaal on 30 grammi senise 1 untsi asemel. Münt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999 ning sellel kujutatakse rahulikku ja armast pandakaru – Hiina rahvuslooma ning ühtlasi maailma üht haruldasemat imetajat.

Neile, kes soovivad Panda hõbemünte osta investeerimiseks, saab Tavid, olles Hiina Pandade ametlik edasimüüja Euroopas, seda suurepärast hõbedast investeerimismünti sõltumata kogusest pakkuda turu parima hinnaga. 

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


 • Müüme 1-2920.09 €
 • Müüme 30-11919.39 €
 • Müüme 120+19.09 €
 • Ostame 1+12.94 €
 •  
 • Ühiku hind20.09 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Hiina Panda hõbemündi hind kujuneb hõbeda hinna põhjal. Hiina Panda hõbemündi hinna aluseks on ennekõike selles sisalduva puhta hõbeda kogus ning hõbeda hetkehind maailmaturul. 
 • Hiina Panda hõbemündid on populaarsed kollektsionääride seas. Kunagi pole hilja panna alus oma Panda-müntide kogule. Kuna mündi kujundus on igal aastal uus ning iga-aastane vermimiskogus piiratud, on Hiina Panda müntide hind järelturul kallim.  
 • Hiina Panda hõbemündid on tuntud rahvusvahelisel turul. See on ainus puhtast hõbedast investeerimismünt maailmas, millel kujutatakse Hiina rahvuslooma – pandakaru – ning see on tuntud investeerimisringkondades üle maailma. 
 • Hiina Panda hõbedaproov on 999 (hõbedasisaldus 99,9%). Hiina Panda hõbemünt on suurepärane ja samas imeilus viis seda väärismetalli oma käega katsuda. 
 • Hiina Panda hõbemündid pakuvad võimalust  oma  sääste paigutada. Hõbe on end läbi aegade tõestanud kui suurepärane vara inflatsiooni tingimustes, kuna selle väärtus kasvab inflatsiooni käigus kiiremini ja suuremaks kui muudel investeeringutel.
NimiväärtusProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesTootjariik
10 jüaani9993030.030030.96452Hiina

Esiküljel on kujutatud Taevatemplit – UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvat usurajatiste kompleksi, mis asub Pekingi keskosas. Taevatempli kohal on hiinakeelne kiri tekstiga „Hiina Rahvavabariik” ning mündi allservas vermimise aasta.

Tagaküljel kujutatakse pandakaru hellalt hoidmas pisikest pandabeebit kaunite mäetippude taustal. Vasakul on mündi nominaalväärtus ning üleval ääres kaal 30 g ja hõbedaproov Ag .999.

Iga münt on pakendatud eraldi tugevasse plastkapslisse.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Partnerid