Lisa hinnateavitus

Mida tähendab Trustly maksevõimalus?

Avaldatud Kirke Sööt 1 aasta tagasi
Kulla hind (XAU-EUR)
1 592,45 EUR/oz
  
- 3,87 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
16,57 EUR/oz
  
+ 0,05 EUR

Trustly maksega saavad Tavidi veebipoes tasuda LHV Panga, Luminori, SEB ja Swedbanki netipanga kliendid, kelle ost ületab 1000 eurot.

Mis on Trustly?

Trustly on Rootsis 2008. aastal asutatud maksevahendusplatvorm, mis teeb koostööd erinevate pankadega ning võimaldab veebikauplustel pakkuda oma klientidele mugavaid online-makseid. Kui soovite Tavidi veebipoes maksta LHV, Luminori, SEB või Swedbanki pangalingiga, palume valida Trustly makse. Tellimust kinnitades suunatakse Teid Trustly keskkonda:

  • valige sobiv pank
  • sisestage oma internetipanga kasutajatunnus
  • sisestaga ekraanilt esimese etapi kinnituskood
  • kui Teile kuvatakse mitut kontot, valige, millisega soovite makse sooritada
  • sisestage ekraanilt teise etapi kinnituskood ja kinnitage see
  • kui makse on edukalt sooritatud, suunatakse Teid tagasi Tavidi veebipoodi ning kuvatakse sellekohast infot.

Trustly pakub turvalist, lihtsat ja kiiret pangamaksete ja -ülekannete teenust tarbijate ja e-kaubadusega tegelevate veebilehekülgede vahel. Trustly vahendusel on maksete ja ülekannete tegemine turvaline. Trustly kasutamine on alati tasuta ning kasutajaks registreerumine ei ole vajalik.

Trustly toimib kõigi teie lemmikpankadega. Sisselogimisel kasutage panga kasutajatunnust nagu tavaliselt panga internetiteenuse kasutamisel. Trustly põhineb maailma kõige tugevamate turbeprotokollide kasutamisel. Euroopas tehakse Trustly kaudu aastas miljoneid pangaoperatsioone. Trustly on kindel ja turvaline makseviis. Trustly on litsentseeritud maksevahendaja, tegutsedes Rootsi finantsjärelevalve ameti (Finansinspektionen) kontrolli all. Trustly litsents on kehtiv kogu Euroopa Liidus. Litsentsi vaatamiseks klõpsake siia.

Juhul kui teil on küsimusi seoses konkreetse tehinguga, võtke palun ühendust meie klienditoega telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee.

Täiendavat teavet leiate veebilehelt www.trustly.com.

 

 

 

Lugemissoovitus Teile