Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Kanada Hirv 2017

ERIPAKKUMINE:

Tavidil on heameel esitleda 2017. aasta Kanada Hirve (Elk) kuldmünti kui näidet erakordsest kullapuhtusest ja kunstipärasest kujundusest. Mündi vermija on Kanada kuninglik rahapaja Royal Canadian Mint ning see on valmistatud tänapäeva maailmas kõrgeima võimaliku prooviga – 99999 – kullast, mis tähendab, et mündi kullasisaldus on 99,999%.

Münti kaunistab efektne pilt isasest kanada hirvest (Cervus canadensis), kelle kõrist valla pääsenud võimsa hääle võnkeid kujutatakse tugevate kaartena mündi taustal. See loomaliik on väga häälekas, ent kõige valjemini kostab isahirve hüüd sügisesel paaritumisajal. See läbitungiv ja unustamatu hääl annab aimu Kanada põlislooduse võimsusest. Kanada Hirve kuldmünt on vermitud ülimalt kõrgel tasemel – mündi pind on erakordselt särav ning viimistlus toob esile väiksemadki detailid, luues nii tõetruu pildi hirvepulli uhkest rinnaesisest.

Ainulaadse Kanada Hirve investeerimismündi tiraaž on piiratud – neid vermitakse vaid 2017. aastal – ning see on Royal Canadian Minti  sarja „Metsik kutse” (Call of the Wild) neljas münt. Sari on pühendatud Kanada taltsutamata, ent imekaunile metsikule loodusele ning sarja iga münt sobib nii kollektsioneerimiseks kui ka investeerimiseks. 

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-51143.54 €
 • Müüme 6-201137.03 €
 • Müüme 21+1133.77 €
 • Ostame 1+1104.23 €
 •  
 • Ühiku hind1143.54 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Kanada Hirve kuldmünt on vermitud tipptasemel. Selle suurepärane kvaliteet ja kaunis sära on kui austusavaldus Kanada põlislooduse ühele väärikamale esindajale.
 • Kanada Hirve kuldmünt on populaarne nutikate kollektsionääride seas. Münte on vermitud vaid 2017. aasta jooksul ning sarja iga münt on pakendatud eraldi, seega on võimalik koguda terve „Metsiku kutse” sari.
 • Kanada Hirve münt on valmistatud kõige puhtamast võimalikust kullast. Münt on prooviga 999,99 ning vastab kullatööstuse kõrgeimatele standarditele – vaid vähestel on võimalus oma käes hoida niivõrd puhast kulda kui on see kaunis investeerimismünt.  
 • Kanada Hirve 2017. aasta kuldmünt on turvaelementidega kaitstud. Royal Canadian  Mint  oli  esimene rahapaja  maailmas, kes  hakkas  müntidele  nende  autentsuse tagamiseks lisama võltsimiskindlaid turvaelemente.
 • Kanada Hirve kuldmünt on raha. Kullast  Kanada Hirve investeerimismünt on Kanadas seaduslik maksevahend ning selle nimiväärtus on 200 Kanada dollarit.
NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
200 dollarit30999.9931.1034731.103781Royal Canadian MintKanada

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Kanada on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Kanada valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi ümber on tekst „ELIZABETH II” ning "D∙G∙REGINA" (Dei Gratia Regina tähendab ladina keeles 'Kuninganna Jumala armust'). Kujutise kohal on vermimisaasta 2017 ning all mündi nimiväärtus 200 dollarit. 

Tagaküljel on kujutatud uhket sarvedega isahirve, kelle kõrist valla pääsenud võimsa hääle võnkeid kujutatakse tugevate kaartena mündi taustal. Hirve pea kohal on kiri „CANADA” ning all „FINE GOLD 99999 1 OZ OR PUR”, mis tähendab, et münt on valmistatud puhtast kullast prooviga 99999 ning kaalub 1 untsi (31,1 grammi). Hirvepullist paremal, rinnaesise juures on vahtralehe kujuline turvamärk, turja kohal hirve motiivi looja, kunstnik Pierre Leduci nimetähed PL. 

Münt  on kapslis ning pakendatud  spetsiaalsesse  krediitkaardi  stiilis kinnisesse  turvapakendisse. Pakendi pind on läikiv ning kaunistatud kuldsete vahtralehtedega mustal taustal. 

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Partnerid