Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Kanada Kaljukotkas 2018 (Golden Eagle)

Tavidil on heameel esitleda 2018. aasta Kanada Kaljukotka (Golden Eagle) kuldmünti kui näidet erakordsest kullapuhtusest ja kunstipärasest kujundusest. Mündi vermija on Kanada kuninglik rahapaja Royal Canadian Mint ning see on valmistatud tänapäeva maailmas kõrgeima võimaliku prooviga – 99999 – kullast, mis tähendab, et mündi kullasisaldus on 99,999%.

Münti kaunistab efektne pilt kanada kaljukotkast (Aquila chrysaetos), kelle kõrist valla pääsenud võimsa hääle võnkeid kujutatakse tugevate kaartena mündi taustal. Kanada kaljukotkas on jõuline röövlind, kelle kõrget ja läbilõikavat häält on kuulda vaid pesitsusajal. Oma ingliskeelse nimetuse golden eagle on kotkas saanud päikesevalguses kuldselt helkivatest kuklasulgedest.

Ainulaadse Kanada Kaljukotka investeerimismündi tiraaž on piiratud – neid vermitakse vaid 2018. aastal – ning see on Royal Canadian Minti sarja „Metsik kutse” (Call of the Wild) viies münt. Sari on pühendatud Kanada taltsutamata, ent imekaunile metsikule loodusele ning sarja iga münt sobib nii kollektsioneerimiseks kui ka investeerimiseks.

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-51219.25 €
 • Müüme 6-201212.32 €
 • Müüme 21+1208.86 €
 • Ostame 1+1174.99 €
 •  
 • Ühiku hind1219.25 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Kanada Kaljukotka kuldmünt on vermitud tipptasemel. Selle suurepärane kvaliteet ja kaunis sära on kui austusavaldus Kanada põlislooduse ühele väärikamale esindajale.
 • Kanada Kaljukotka kuldmünt on populaarne nutikate kollektsionääride seas. Münte vermitakse vaid 2018. aasta jooksul ning sarja iga münt on pakendatud eraldi, seega on võimalik koguda terve „Metsiku kutse” sari.
 • Kanada Kaljukotka münt on valmistatud kõige puhtamast võimalikust kullast. Münt on prooviga 999,99 ning vastab kullatööstuse kõrgeimatele standarditele – vaid vähestel on võimalus oma käes hoida niivõrd puhast kulda kui on see kaunis investeerimismünt.  
 • Kanada Kaljukotka 2018. aasta kuldmünt on turvaelementidega kaitstud. Royal Canadian  Mint  oli esimene rahapaja  maailmas, kes hakkas  müntidele  nende  autentsuse tagamiseks lisama võltsimiskindlaid turvaelemente.
 • Kanada Kaljukotka kuldmünt on raha. Kullast  Kanada Kaljukotka investeerimismünt on Kanadas seaduslik maksevahend ning selle nimiväärtus on 200 Kanada dollarit.
NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
200 dollarit30999.9931.1034731.103781Royal Canadian MintKanada

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Kanada on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Kanada valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi ümber on tekst „ELIZABETH II” ning "D∙G∙REGINA" (Dei Gratia Regina tähendab ladina keeles 'Kuninganna Jumala armust'). Kujutise kohal on vermimisaasta 2018 ning all mündi nimiväärtus 200 dollarit. 

Tagaküljel on kujutatud jõulist kanada kaljukotkast, kelle kõrist valla pääsenud võimsa hääle võnkeid kujutatakse tugevate kaartena mündi taustal. Kotka pea kohal on kiri „CANADA” ning all „FINE GOLD 99999 1 OZ OR PUR”, mis tähendab, et münt on valmistatud puhtast kullast prooviga 999,99 ning kaalub 1 untsi (31,1 grammi). Linnust paremal, rinnaesise juures on vahtralehe kujuline turvamärk, turja kohal kotka motiivi looja, kunstnik Pierre Leduci nimetähed PL.

Münt on kapslis ning pakendatud spetsiaalsesse krediitkaardi stiilis kinnisesse turvapakendisse. Pakendi pind on läikiv ning kaunistatud kuldsete vahtralehtedega mustal taustal.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Partnerid