Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Kanada Möirgav Grisli 2016 kuldmünt 999,99

Tavidil  on  heameel  esitleda  Kanada  2016.  aasta Möirgava Grisli (Roaring Grizzly) kuldmünti kui näidet erakordsest kullapuhtusest ja kunstipärasest kujundusest. Mündi vermija on Kanada kuninglik rahapaja Royal Canadian Mint ning see on valmistatud tänapäeva maailmas kõrgeima võimaliku prooviga – 999,99 – kullast, mis tähendab, et mündi kullasisaldus on 99,999%. Münti kaunistab efektne pilt  möirgavast grislist,  kelle  kõrist valla  pääsenud  võimsa  hääle võnkeid kujutatakse tugevate kaartena mündi taustal. Möirgava Grisli kuldmünt on vermitud ülimalt kõrgel tasemel – selle pind on erakordselt särav ning viimistlus toob esile väiksemadki detailid, luues nii tõetruu  pildi grisli uhkest  kasukast.  Ainulaadne  Möirgava  Grisli investeerimismünt on haruldane, see on Royal Canadian Minti sarja „Metsik kutse” (Call of the Wild) kolmas münt. Sari on pühendatud Kanada taltsutamata, ent imekaunile metsikule loodusele ning sarja iga münt sobib nii kollektsioneerimiseks kui ka investeerimiseks. 

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


  • Müüme 1-51212.25 €
  • Müüme 6-201205.36 €
  • Müüme 21+1201.91 €
  • Ostame 1+1168.00 €
  •  
  • Ühiku hind1212.25 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

  • Möirgava Grisli kuldmünt on vermitud tipptasemel. Selle suurepärane kvaliteet ja kaunis sära on kui austusavaldus loomariigi ühele võimukamale esindajale.
  • Möirgava Grisli kuldmünt on populaarne nutikate kollektsionääride seas. Münte vermiti vaid 2016. aastal ning sarja iga münt on pakendatud eraldi, seega on võimalik koguda terve „Metsiku kutse” sari.
  • Möirgava Grisli münt on valmistatud kõige puhtamast võimalikust kullast. Münt on prooviga 999,99 ning vastab kullatööstuse kõrgeimatele standarditele – vaid vähestel on võimalus oma käes hoida niivõrd puhast kulda kui on see kaunis investeerimismünt.  
  • Kanada 2016. aasta Möirgava Grisli kuldmünt on turvaelementidega kaitstud. Royal Canadian  Mint  oli  esimene rahapaja  maailmas, kes  hakkas  müntidele  nende  autentsuse tagamiseks lisama võltsimiskindlaid turvaelemente. Kanada Möirgava Grisli kuldmünt on raha. Kullast  Möirgava Grisli investeerimismünt on Kanadas seaduslik maksevahend ning selle nimiväärtus on 200 Kanada dollarit.

Kanada Möirgava Grisli kuldmünt on Royal Canadian Minti 2016. aasta eriväljaanne, see oli rahapaja "Metsiku kutse" (Call of the Wild) sarja kolmas münt.

Royal Canadian Mint

Kanada riiklik rahapaja Royal Canadian Mint rajati 1908. aastal ning see on viimasel paarikümnel aastal olnud kullast ja hõbedast investeerimismüntide tootmisel turuliider just uute tehnoloogiate juurutamise osas. Nad olid esimesed, kes hakkasid tootma kullast ja hõbedast käibemünte prooviga 999,9 ning 1998. aastal anti erandkorras välja veelgi suurema kullasisaldusega investeerimiskuldmünt, mis sisaldas 1,02233 troiuntsi puhast kulda ning mille proov oli lausa 999,99. Ka Royal Canadian Minti „Call of the Wild” – Looduse kutse – sarja investeerimismündid on valmistatud kullast prooviga 999,99. Ent sellega vermimiskoda ei piirdunud – 2007. aastal lasi Royal Canadian Mint välja puhtast kullast Maple Leafi mündi prooviga 999,99, mis kaalus 100 kilo ning mille nimiväärtus oli miljon Kanada dollarit! 

Royal Canadian Mint lõi 2013. aastal müntide turvalisuse uue standardi, võttes kasutusele innovatiivse „Investeerimismüntide DNA võltsimisvastase tehnoloogia” – see hõlmab igale mündile ainulaadse mikroskoopilise turvamärgi vermimist. Turvamärgi keskel on aastaarvu kaks viimast numbrit (näiteks 2014. aasta müntidel number 14), mis on nähtavad ainult tugeva suurenduse abil.  See uus tehnoloogia lisab Maple Leafi kuldmüntidele alates 2014. aastast võltsimiskindlust. Kuid sellega uuendused ei piirdunud ning alates 2015. aastast on kõikidel Maple Leafi kuldmüntidel veel üks tipptasemel turvaelement: mündi pind on kaetud imepeenikeste koonduvate kiirtega, mis valgust murdes loovad ainulaadse mustri ning annavad mündile iseloomuliku välimuse ning tagavad selle ehtsuse.

NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
200 dollarit30999.9931.1034731.103781Royal Canadian MintKanada

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Kanada on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Kanada valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal  on tekst „ELIZABETH  II”. Kujutise all on mündi nimiväärtus 200 dollarit ja mündi vermimisaasta 2016. 

Tagaküljel on kujutatud möirgavat grislit, selle kohal on kiri „CANADA” ning all „FINE GOLD 99999 1 OZ OR PUR”, mis tähendab, et münt on valmistatud puhtast kullast prooviga 99999 ning kaalub 1 untsi (31,1 grammi). Karu kõri juures on vahtralehe kujuline turvamärk ning karu motiivi looja Pierre Leduci nimetähed PL. 

See  kaunis  münt  on  pakendatud  spetsiaalsesse  krediitkaardi  stiilis kinnisesse  turvapakendisse. Pakendi pind on läikiv ning kaunistatud kuldsete vahtralehtedega mustal taustal. 

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Seotud tooted

Partnerid