Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Valcambi Suisse kuldplaat

Tavidil on heameel pakkuda investeerimiseks puhtast kullast plaati   suurusega 1 unts (31,1 grammi). Plaadi valmistaja on Šveitsi suurim väärismetallide valukoda Valcambi. Ettevõtte tooteid võib pidada esmaklassilise kvaliteedi sümboliks, kulla puhtusel 999,9 on nii ettevõtte kui ka riigi garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed.

Valcambi Suisse vermitud 1-untsise kuldplaadi kujundus on peen ja stiilne, see plaat on parim valik neile investoritele, kes peavad oluliseks toote likviidsust, kaasaskandmise mugavust ning kulla grammihinda. See elegantne kuldplaat pole mitte ainult Šveitsi tipptehnoloogia  abil valmistatud meistriteos, vaid ka nii-öelda kõva valuuta, mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid. 

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-51137.12 €
 • Müüme 6-201134.93 €
 • Müüme 21+1130.54 €
 • Ostame 1+1093.88 €
 •  
 • Ühiku hind1137.12 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Valcambi Suisse 1-untsise plaadi kullasisaldusel ja proovil 999,9 on garantii. Valcambi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostavad järelevalvet Šveitsi Föderaalne Väärismetallide Kontrolli Büroo ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab Valcambi kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.  
 • Valcambi Suisse 1-untsised kuldplaadid pakuvad võimalust paigutada oma sääste. Valcambi 1-untsised kuldplaadid on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine. 
 • Valcambi Suisse kuldplaadid on suurepärane viis mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Kuna kulla seos muude finantsvaradega on küllaltki nõrk, aitavad Valcambi 1-untsised kuldplaadid kaitsta investeerimisportfelli tururiskide eest. 
 • Valcambi Suisse kuldplaadid on raha. Valcambi  on London Good Delivery Listi liige ning selle kuldplaate ostavad tagasi Šveitsi keskpank, LBMA ning kõik maailma suurimad kaubabörsid, mis tähendab, et Valcambi 1-untsiste kuldplaatide tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas. 
 • Valcambi Suisse 1-untsine kuldplaat on tõeline kullast meistriteos. 1-untsise plaadi disain on kaasaegne ja puhta joonega. Lihtne, kuid elegantne kujundus jätab ruumi kaunitele peegelsiledatele pindadele, et esile tuua kulla ilu. 
 • Valcambi Suisse 1-untsise kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Valcambi 1-untsine kuldplaat on kogu maailmas üks enim müüdud plaate selles suuruses. Puhtast kullast investeerimisplaadi hinna aluseks on tootes sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind.

Valcambi Suisse 1-untsine vermitud kuldplaat – Šveitsi toode 

Šveitsi maine ülikvaliteetsete luksustoodete valmistajana ei piirdu vaid kelladega, vaid kehtib ka investeerimiskulla puhul. Kui veini seostatakse ennekõike Prantsusmaaga, siis kulda Šveitsiga. Seda võrdlust toetab fakt, et suurem osa maailma kullast rafineeritakse just selles jõukas riigis. London Good Delivery Listi andmetel kuulub kullaturust 90% kuue rafineerimisettevõtte kätte ning neli neist, sealhulgas Valcambi, asuvad Šveitsis. Aastas töödeldakse Šveitsis keskmiselt 65–75% maailma kullast, mis asetab riigi kulla rafineerimise ja investeerimisplaatide tootmise valdkonnas esikohale. See on saavutatud tänu Šveitsi riigi turvalisusele, efektiivsele logistikale ning tugevale finantssüsteemile – seal asuvad mitmed juhtivad rahvusvahelised pangad –, kuid ennekõike tänu karmidele seadustele, mis reguleerivad väärismetallidest investeerimistoodete kvaliteedile ja puhtusele esitatavaid rangeid nõudeid ning standardeid.

Igal Valcambi kuldplaadil on proovitõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR“, mis kinnitab plaadi puhtust ning kullasisalduse vastavust märgitule. Et Valcambil oleks luba seda märgistust oma toodetel kasutada, peab ta järgima Šveitsi rangeid föderaalseadusi (Väärismetalltoodete kontrolli seadust) ning kasutama ettevõtte proovikojas riikliku litsentsiga proovitõendajaid. Proovitõendajad peavad täpselt dokumenteerima oma töö väärismetallide puhtuse määramisel ning olema igal ajahetkel valmis esitama oma dokumentatsiooni ametiasutustele kontrollimiseks. Teisisõnu, iga Valcambi kuldplaadi puhtust on kinnitanud nii valitsuse kui ka tootja esindaja, selle kvaliteeti on täiustanud Šveitsi parimad insenerid ning see vastab tööstusharu ülikõrgetele standarditele. Lõppude lõpuks on see ju Šveitsi toode. 

ProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesPikkusLaiusPaksusTootjaTootjariik
999.931.1034831.10658138222.3Valcambi SuisseŠveits

Vermitud 1-untsise kuldplaadi esikülje ülaosas on Valcambi ametlik logo. Plaadi keskel on kaal „1 oz” ning kiri „fine gold” ja „999,9”, mis tähistab plaadi kullasisaldust 99,99%. Alaosas on proovitõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR” ning plaadi unikaalne seerianumber. 

Vermitud 1-untsise plaadi tagakülje siledal ja läikival pinnal on kiri “VALCAMBI SUISSE"

Valcambi vermitud 1-untsine puhtast kullast plaat on pakendatud läbipaistvasse suletud võltsimiskindlasse turvapakendisse. Pakendi esi- ja tagakülg onoranži värvi. Hulgikoguste puhul on plaadid pakendatud 25 kaupa tugevasse plastikust tehasepakendisse. 

Pakendi tagaküljele on trükitud samad andmed nagu plaadilegi: plaadi suurus, kullasisaldus, plaadile vastav unikaalne seerianumber ning proovi tõendaja allkiri. Seega toimib pakend kui allkirjastatud autentsuse sertifikaat. 

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Partnerid