Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


10 g Valcambi Suisse kuldplaat

Tavidil on heameel pakkuda investeerimiseks Valcambi Suisse puhtast kullast 10-grammist plaati. Plaadi valmistaja on Šveitsi suurim väärismetallide valukoda Valcambi. Ettevõtte tooteid võib pidada esmaklassilise kvaliteedi sümboliks, kullapuhtusel 999,9 on garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed. Valcambi Suisse vermitud 10-grammise kuldplaadi kujundus on peen ja stiilne, toode on parim valik neile, kes lisaks likviidsusele hindavad selle suurepärast kvaliteeti ning mõõdukat  hinda. See elegantne kuldplaat pole mitte ainult Šveitsi tipptehnoloogia abil valmistatud meistriteos, vaid ka nii-öelda kõva valuuta, mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid. 

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-7374.61 €
 • Müüme 8-30371.45 €
 • Müüme 31+367.94 €
 • Ostame 1+349.64 €
 •  
 • Ühiku hind374.61 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Plaadi  kullasisaldusel  ja  proovil  999,9  on  garantii. Valcambi tootmis-  ja rafineerimisprotsesside üle teostavad järelevalvet Šveitsi Föderaalne  Väärismetallide Kontrolli Büroo ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab Valcambi kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.
 • Valcambi 10-grammine kuldplaat on soodsa hinnaga elegantne kingitus. Kulla kogus 10-grammises plaadis on just paras, et toote hind oleks taskukohane, samas kingitusena on see Šveitsi kuldplaat ainulaadne ja väärikas.
 • Valcambi Suisse 10-grammine kuldplaat on tõeline kullast meistriteos. Kümnegrammise plaadi disain on kaasaegne ja puhta joonega. Lihtne, kuid elegantne kujundus jätab ruumi kaunitele peegelsiledatele pindadele, et esile tuua kulla ilu.
 • Valcambi Suisse kuldplaadid on raha. Valcambi on London Good Delivery Listi liige ning selle kuldplaate ostavad tagasi Šveitsi keskpank, LBMA ning kõik maailma suurimad kaubabörsid, mis tähendab, et Valcambi 10-grammiste kuldplaatide tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas.
 • Valcambi Suisse 10-grammise kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Valcambi 10-grammine kuldplaat on kogu maailmas üks enim müüdud plaate selles suuruses. Puhtast kullast investeerimisplaadi hinna aluseks on tootes sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind.

Valcambi Suisse 10-grammine vermitud kuldplaat – Šveitsi toode

Šveitsi maine ülikvaliteetsete luksustoodete valmistajana ei piirdu vaid kelladega, vaid kehtib ka  investeerimiskulla puhul.  Kui  veini seostatakse ennekõike  Prantsusmaaga,  siis  kulda Šveitsiga. Seda võrdlust toetab fakt, et suurem osa maailma kullast rafineeritakse just selles jõukas  riigis. London  Good  Delivery Listi andmetel kuulub kullaturust  90% kuue rafineerimisettevõtte kätte  ning  neli neist, sealhulgas Valcambi, asuvad Šveitsis.  Aastas töödeldakse Šveitsis keskmiselt 65–75% maailma kullast, mis asetab riigi kulla rafineerimise ja investeerimisplaatide tootmise valdkonnas esikohale. See on saavutatud tänu Šveitsi riigi turvalisusele, efektiivsele  logistikale  ning  tugevale  finantssüsteemile – seal  asuvad mitmed juhtivad  rahvusvahelised  pangad  –, kuid  ennekõike  tänu karmidele  seadustele,  mis reguleerivad  väärismetallidest investeerimistoodete  kvaliteedile  ja  puhtusele esitatavaid rangeid nõudeid ning  standardeid.

Igal Valcambi kuldplaadil on proovitõendaja  tempel „ESSAYEUR FONDEUR“, mis kinnitab plaadi puhtust ning kullasisalduse vastavust märgitule. Et Valcambil oleks luba seda märgistust oma toodetel kasutada, peab ta järgima Šveitsi rangeid föderaalseadusi (Väärismetalltoodete kontrolli seadust) ning kasutama ettevõtte proovikojas riikliku litsentsiga proovitõendajaid. Proovitõendajad peavad täpselt dokumenteerima oma töö väärismetallide puhtuse määramisel ning olema igal ajahetkel valmis esitama oma dokumentatsiooni ametiasutustele kontrollimiseks. Teisisõnu, iga Valcambi kuldplaadi puhtust on kinnitanud nii valitsuse kui ka tootja esindaja, selle kvaliteeti on täiustanud Šveitsi parimad insenerid ning see vastab tööstusharu ülikõrgetele standarditele. 

ProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesPikkusLaiusPaksusTootjaTootjariik
999.91010.0010.3215125.315.21.6Valcambi SuisseŠveits

Valcambi 10-grammise kuldplaadi esikülje ülaosas on Valcambi ametlik logo. Plaadi keskel on kaal „10 g” ning kiri „fine gold” ja „999,9”, mis tähendab, et plaat on valmistatud puhtast kullast (99,99%). Alaosas on proovitõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR” ning plaadi unikaalne seerianumber.

Vermitud 10-grammise plaadi tagakülje siledal ja läikival pinnal on kiri “VALCAMBI SUISSE” 

Valcambi vermitud 10-grammine puhtast kullast plaat on pakendatud läbipaistvasse suletud  võltsimiskindlasse  turvapakendisse. Pakendi esi- ja tagakülg on oranži värvi. Hulgikoguste puhul on plaadid pakendatud 25 kaupa tehasepakendisse. 

Pakendi tagaküljele on trükitud samad andmed nagu plaadilegi: plaadi suurus, kullasisaldus, plaadile vastav unikaalne seerianumber ning proovi tõendaja allkiri. Seega toimib pakend kui allkirjastatud autentsuse sertifikaat.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Seotud tooted

Partnerid