Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

10 g Perth Mint Kangaroo kuldplaat

Hetkel otsas
Tavidil on heameel pakkuda investeerimiseks puhtast kullast Austraalia Kangaroo 10-grammist kuldplaati. Plaadi valmistaja on Austraalia üks vanemaid ... lugege edasi
Müük Ost
-
599,51 €

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel pakkuda investeerimiseks puhtast kullast Austraalia Kangaroo 10-grammist kuldplaati. Plaadi valmistaja on Austraalia üks vanemaid valukodasid Perth Mint. Ettevõtte tooted on tuntud oma kauni kujunduse ja kvaliteetsete toodete poolest kogu maailmas, kullaproovil 999,9 on  nii Lääne-Austraalia valitsuse kui ka Londoni  Kulla- ja Hõbedaturu  Liidu (LBMA) garantii, seega on tooted  turul  vabalt kaubeldavad ja  likviidsed. Austraalia Kangaroo  vermitud  kuldplaadi kujundus on lihtne ja stiilne,  see plaat on parim valik neile investoritele,  kes  peavad  oluliseks plaadi likviidsust, kaasaskandmise mugavust ning kulla grammihinda tootes. See elegantne kuldplaat pole mitte ainult  tipptehnoloogia  abil valmistatud meistriteos,  vaid  ka  nii-öelda kõva valuuta, mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid.

Miks osta?

 • Perth Minti Kangaroo kuldplaadi kullasisaldusel ja proovil 999,9 on garantii. Perth Minti tootmis- ja rafineerimisprotsesse auditeerib Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab Perth Minti kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.  
 • Perth Minti Kangaroo kuldplaadid pakuvad võimalust paigutada oma sääste. Perth Minti kuldplaadid on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine. 
 • Perth Minti Kangaroo kuldplaadid on suurepärane viis mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Kuna kulla seos muude finantsvaradega on küllaltki nõrk, aitavad Perth Minti kuldplaadid kaitsta investeerimisportfelli tururiskide eest. 
 • Perth Minti Kangaroo kuldplaadid on alternatiiv rahale. Perth Minti kuldplaate ostavad tagasi LBMA ning kõik maailma suurimad kaubabörsid, mis tähendab, et Kangaroo kuldplaatide tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas. 
 • Perth Minti Kangaroo kuldplaat on kaunis kullast meistriteos. Plaadi disain on kaasaegne ja selge joonega. Lihtne kujundus jätab ruumi kaunitele mattidele pindadele, mis toovad esile peegelsiledad detailid. 
 • Perth Minti Kangaroo kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Perth Minti kuldplaat on kogu maailmas tuntud. Puhtast kullast investeerimisplaadi hinna aluseks on tootes sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind. 

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  642,72 €
 • Tagasiostuhind
  599,51 €
 • Teie risk
  43,21 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 111.9%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 823,72 EUR/oz ning kõrgeim 1 905,75 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 1 903,85 EUR/oz

Ajalugu

Austraalia Känguru

Känguru on Austraalia mitteametlik sümbol. See omanäoline loom on erakordne nii oma liikumisviisi kui ka välimuse poolest. Plaadil kujutatud punakänguru on kõigist kängurutest suurim, ta on ühtlasi nii Austraalia suurim maismaaimetaja kui ka suurim kukkurloom. Kängurud hüppavad ringi oma võimsatel jalgadel, kasutades  tasakaalu hoidmiseks pikka ja lihaselist saba. Punakängurusid  võib leida üle kogu Austraalia mandri, välja arvatud viljakamatel aladel lõunas, idarannikul ja põhjaosa vihmametsades.

Känguru kujutist kasutati mündi kujunduses esimest korda 1989. aastal, mil Perth Mint muutis kullast Austraalia Nuggeti kujundust ja nime – Austraalia Nuggetist sai Kangaroo. Peale selle, et känguru ehib Austraalia Kangaroo müntide ja plaatide tagakülge, on ta ka Austraalia vapiloom.

Vermitud plaat

Nimetus „vermitud plaat“ viitab selle loomisel kasutatud tootmisprotsessile. See algab kullamaterjali kuumutamisega ahjus kõrgel temperatuuril, kuni kuld muutub sulanud massiks. Kuumutamise käigus eraldatakse sellest muude metallide jäägid ning alles jääb puhas kuld prooviga 999,9. Sulakuld valatakse hiigelsuurtesse kangikujulistesse vormidesse, kus see jahtub ja muutub tahkeks. Tahkest kullast kangid liiguvad seejärel masinasse, mille rullide vahel pressitakse kangidest kindlate mõõtudega paneelid. Järgmine masin vajutab kullapaneelidest välja  toorikud. Toorikud kaalutakse, veendumaks, et need on täpselt õiges kaalus ega ole liiga kerged või rasked. Kontrolli läbinud toorikud poleeritakse läikima ning tootmise viimane etapp ongi vermimine. Kullatoorik asetatakse vermimispressi alla, mis tohutu survega kannab vormil oleva kujutise kullatoorikule. Tulemuseks on vermitud plaat. Enne läbipaistvasse võltsimiskindlasse kaitsepakendisse sulgemist kontrollitakse valminud kuldplaadid hoolikalt. 

Perth Mint

Inglise Royal Mint rajas  maailmakuulsa väärismetallide rafineerimis- ja vermimistehase Perthi linna Austraalias 1896. aastal eesmärgiga töödelda Lääne-Austraalias avastatud kullavarusid. Perth Mint hakkas tegelema kaevandustest leitud kullamaagi puhastamise ja seejärel puhastatud kullast sovrinite vermimisega. Märkimisväärne hulk Austraalias ja kogu Briti Impeeriumis käibel olnud kuldsovrinitest toodeti Perth Mintis ajavahemikul 1899 kuni 1931. Perth Mint kuulus Briti valitsuse kontrolli alla kuni 1971. aastani, mil vermimiskoja omanikuks sai Lääne-Austraalia kohalik omavalitsus. Tänapäeval on Perth Minti maailmatasemel investeerimismündid tuntud oma silmapaistvalt kõrge kvaliteedi poolest, näiteks võib nimetada Austraalia Känguru kuldmünte ning Kookaburra, Koaala ja nüüd ka Känguru hõbemünte. Perth Mint on olnud London Gold Marketi (Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu / LBMA eelkäija) liige alates 1934. aastast. LBMA liikmena on Perth Minti luigega logo ametlikult liidu liikmelisuse ja kullaproovi kinnituseks, see on kuulus üle maailma ning oma kujunduse saanud rahapaja asukohast Perthis, kus läbi linna voolab jõgi nimega Swan (luik).

Toote kaal grammides
10.001
Kuld - puhaskaal (g)
10
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
0.32151
Pikkus
25
Laius
15
Paksus
1.5
Tootja
The Perth Mint, Austraalia

Esikülg

Esikülg: Vermitud 10-grammise kuldplaadi esikülje ülaosas on Perth Minti ametlik luigega logo kirjaga „THE PERTH MINT“ ja „AUSTRALIA“ . Plaadi keskel on kullaproov „99,99%“, puhast kulda tähistav kiri „PURE GOLD” ning plaadi kaal „10 g”.  

Tagakülg

Vermitud kuldplaadi tagakülje matil pinnal on kujutatud kõrgläikelisi väikeseid känguruid.

Pakend

Pakend: Perth Minti vermitud 10-grammine puhtast kullast plaat on pakendatud läbipaistvasse suletud võltsimiskindlasse turvapakendisse. Pakendi tumehallil esiküljel tuleb vesimärgina esile tumedam Perth Minti logo ja tagakülg on ühtlaselt tumehall. Varasematel aastatel toodetud plaadid on pakendatud rohelisse turvapakendisse.

Autentsussertifikaat

Pakendi tagaküljele on trükitud plaadi kaal troiuntsides, kullasisaldus, plaadi kaal grammides, unikaalne seerianumber ning proovi tõendaja allkiri. Seega toimib pakend kui allkirjastatud autentsuse sertifikaat.  

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

       Toode on laost otsas!

Toode on hetkel laost otsas. Kui soovid infot toote saadavuse kohta, siis palun võta meiega ühendust +372 627 9900!

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!