Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1/2 oz Austraalia Kangaroo kuldmünt

Tavidil on rõõm esitleda erakordselt hea kvaliteediga Austraalia Känguru kuldmünti, mis on Austraalia tuntuim investeerimismünt. Maailmakuulus Perth Minti rahapaja hakkas seda välja andma 1989. aastal ning esimest korda pühendati 999,9 prooviga investeerimiskullast münt maailma ühele ainulaadsemale loomale, Austraalia kängurule. Oma võrratu ilu ja puhtusega sobib münt ühtviisi hästi nii kollektsionääridele kui ka investoritele. Austraalia seadusliku maksevahendina on kullast pooleuntsise Känguru nominaalväärtus 50 Austraalia dollarit ning juurdehindlus kulla maailmaturu hetkehinnaga võrreldes on väike. Perth Minti pikaajalise partnerina suudab Tavid pakkuda seda kaunist kuldmünti turu parima hinnaga sõltumata soovitud kogusest. 

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-10616.00 €
 • Müüme 11-19614.86 €
 • Müüme 20+611.46 €
 • Ostame 1+560.95 €
 •  
 • Ühiku hind616.00 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Austraalia Känguru kuldmündi hind kujuneb kulla hinna põhjal. Mündi väärtuse määrab ära ennekõike selle kullasisaldus ning kulla hind maailmaturul.
 • Austraalia Känguru kuldmünt on raha. See on Austraalias seaduslik maksevahend ning vabalt kaubeldav kogu maailmas.
 • Austraalia Känguru kuldmünt on puhtast kullast meistriteos. Teistest omataolistest eristab münti kujundite ülim detailsus. Mattide ja läikivate pindade vaheldumine ning kõrgläige toovad kulla sära eriliselt esile. Tõeline pilgupüüdja kunstimeelega inimestele.
 • Austraalia Känguru kuldmündid on populaarsed kollektsionääride seas. Austraalia Känguru on üks kahest seadusliku maksevahendina käibivast kuldmündist, millele luuakse igal aastal uus kujundus. Teine on Hiina Panda kuldmünt.
 • Austraalia Känguru kuldmündi juurdehindlus on väike. Perth Minti ametliku esindajana suudab Tavid pakkuda Känguru kuldmünti väga soodsalt, kullahinnale lisanduv juurdehindlus on väike.
 • Austraalia Känguru kuldmündid on rahvusvaheliselt tuntud. Olles olnud pidevas tootmises alates 1989. aastast ning kujutades 20. sajandi mõjuvõimsamat ja kõige kauem troonil olnud kuningannat Elizabeth II, on Austraalia Känguru kuldmünt ülemaailmsel kullaturul tuntud nimi.
 • Austraalia Känguru kuldmündid annavad võimaluse paigutada oma sääste. Känguru kuldmündid  on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine.
 • Austraalia Känguru kuldmündid pakuvad suurepärast võimalust mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Kulla küllaltki nõrk seos muude finantsvaradega aitab investeerimisel riske hajutada.
NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
50 dollarit25.1999915.5517315.553290.5The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portree. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Austraalia on Ühendkuningriigi Briti Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Austraalia valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II” ja „AUSTRALIA”. Kujutise all on mündi nimiväärtus 50 dollarit ja mündi kujundaja Ian Rank-Broadley initsiaalid IRB. 

Tagaküljel on kujutatud Austraalia tuntuimat looma, känguru, ning selle kohal on kiri „AUSTRALIAN KANGAROO“. Mündi allservas on kirjas vermimise aasta, kaal ja kullasisaldus 999,9. Kängurust paremal on „P“-täht, mis tähistab Perth Minti.

Iga münt on Perth Mintis ükshaaval pakitud tugevasse plastikkapslisse. Hulgiostu puhul on mündid 20 kaupa tehasepakendis.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Partnerid