Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1/4 oz kuldmünt Eesti Olümpiavõitjad

Tavidil on suur rõõm pakkuda meie oma Eesti Olümpiavõitjate kuldmünti, mis lasti välja 2004. aastal ning on pühendatud kõigile olümpial kuldmedali võitnud eestlastele. Mündi tagakülge kaunistavad suursugused nimed Ants Antson, Johannes Kotkas, Osvalt Käpp, Viljar Loor, Alfred Neuland, Erki Nool, Kristjan Palusalu, Aavo Pikkuus, Eduard Pütsep, Erika Salumäe, Tiit Sokk, Mait Riismann, Ivar Stukolkin, Jaan Talts, Jüri Tarmak, Svetlana Tširkova, Jaak Uudmäe, Andrus Veerpalu and Voldemar Väli.

Olümpiavõitjate kuldmünt on prooflike-kvaliteediga, see on valmistatud puhtast kullast prooviga 999,9. Tegemist on piiratud tiraažiga mündiga, mida vermiti vaid 5000 tükki, ning mis müüdi läbi juba 2007. aastal. Münt on väärt investeering nii kollektsionääridele, kui ka kõigile spordihuvilistele, kes  peavad tähtsaks Eesti tippsportlaste saavutusi.

 

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


  • Müüme 1+333.11 €
  • Ostame 1+255.78 €
  •  
  • Ühiku hind333.11 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

  • Kuldmünt Eesti Olümpiavõitjad on killuke Eesti ajaloost. Mündile on graveeritud kõigi kuni 2004. aastani olümpiamängudel kulla võitnud sportlaste nimed.
  • Kuldmünt Eesti Olümpiavõitjad on vermitud prooflike-kvaliteediga. Tipptasemel viimistlust täiendab soliidne kinkekarp, mündiga on kaasas Eesti Panga sertifikaat.
  • Kuldmünt Eesti Olümpiavõitjad on haruldane. Münte vermiti vaid 5000 ning tiraaž on läbi müüdud.
NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootmislimiitLõplik tootmiskogusTootjariik
100 krooni22999.97.77527.7760.2550005000Eesti

Esiküljel on kujutatud Eesti vappi kolme lõvi ja tammepärjaga. Vappi ümbriteb tekst "EESTI VABARIIK" ning allservas on mündi vermimise aasta 2004.

Tagaküljel on kesksel kohal olümpiatuli ning olümpiarõngad, mida ääristavad kaks loorberioksa ja poolkaares mündi nimiväärtus 100 KROONI. Mündi välisservas on ringis eestlastest olümpiavõitjate nimed Ants Antson, Johannes Kotkas, Osvalt Käpp, Viljar Loor, Alfred Neuland, Erki Nool, Kristjan Palusalu, Aavo Pikkuus, Eduard Pütsep, Erika Salumäe, Tiit Sokk, Mait Riismann, Ivar Stukolkin, Jaan Talts, Jüri Tarmak, Svetlana Tširkova, Jaak Uudmäe, Andrus Veerpalu and Voldemar Väli. 

Pakend: Münt on läbipaistvas plastkapslis ning kaunis tumesinises Eesti Panga kinkekarbis. Kaasas on sertifikaat.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Partnerid