Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Kanada Punailves 2020 kuldmünt 999.99 Laos

Tavidil on heameel esitleda 2020. aasta Kanada Punailvese (Bobcat) kuldmünti kui näidet erakordsest kullapuhtusest ja kunstipärasest kujundusest. ... lugege edasi
Meie ostame
1+
1 578,81 €

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel esitleda 2020. aasta Kanada Punailvese (Bobcat) kuldmünti kui näidet erakordsest kullapuhtusest ja kunstipärasest kujundusest. Mündi vermija on Kanada kuninglik rahapaja Royal Canadian Mint ning see on valmistatud tänapäeva maailmas kõrgeima võimaliku prooviga – 99999 – kullast, mis tähendab, et mündi kullasisaldus on 99,999%.

Münti kaunistab efektne pilt kanada punailvesest (Lynx rufus), kelle kõrist valla pääsenud võimsa hääle võnkeid kujutatakse tugevate kaartena mündi taustal. Punailves on paindlik kaslane ja osav kiskja, kes sageli murrab saagiks endast suuremagi looma. Tema häält on harva kuulda, ent seda võimsam on see paaritumisajal, eriti kui kaks isast satuvad võistlema ühe ja sama emase tähelepanu pärast. Punailvest aetakse sageli segi Kanada ilvesega, kuid punailves on viimasest väiksem, lühemate kõrvatuttidega ning tähnidega, lühikese saba allosa on valge. Ehkki punailves meenutab pigem kodukassi, on tema kui kiskja hambad teravad ja ohtlikud, nagu on näha ka mündi tagaküljel.

Ainulaadse Kanada Punailvese investeerimismündi tiraaž on piiratud – neid vermitakse vaid 2020. aastal – ning see on Royal Canadian Minti sarja „Metsik kutse” (Call of the Wild) seitsmes münt. Sari on pühendatud Kanada taltsutamata, ent imekaunile metsikule loodusele ning sarja iga münt sobib nii kollektsioneerimiseks kui ka investeerimiseks.

Miks osta?

 • Kanada Punailvese kuldmünt on vermitud tipptasemel. Selle suurepärane kvaliteet ja kaunis sära on kui austusavaldus Kanada põlislooduse ühele väärikamale kaslasele.
 • Kanada Punailvese kuldmünt on populaarne nutikate kollektsionääride seas. Münte vermitakse vaid 2020. aasta jooksul ning sarja iga münt on pakendatud eraldi, seega on võimalik koguda terve „Metsiku kutse” sari.
 • Kanada Punailvese münt on valmistatud kõige puhtamast võimalikust kullast. Münt on prooviga 999,99 ning vastab kullatööstuse kõrgeimatele standarditele – vaid vähestel on võimalus oma käes hoida niivõrd puhast kulda kui on see kaunis investeerimismünt.  
 • Kanada Punailvese 2020. aasta kuldmünt on turvaelementidega kaitstud. Royal Canadian  Mint  oli esimene rahapaja maailmas, kes hakkas  müntidele  nende  autentsuse tagamiseks lisama võltsimiskindlaid turvaelemente.
 • Kanada Punailvese kuldmünt on raha. Kullast  Kanada Kaljukotka investeerimismünt on Kanadas seaduslik maksevahend ning selle nimiväärtus on 200 Kanada dollarit, olles suurim 1-untsiste müntide seas.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  1 746,53 €
 • Tagasiostuhind
  1 578,81 €
 • Teie risk
  167,72 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 22.44% viimase 8 aasta jooksul. Selle perioodi madalaim hind oli 858,16 EUR/1oz ning kõrgeim 1 634,55 EUR/1oz. Kulla maailmaturu hetkehind on 1 586,98 EUR/1oz.

Ajalugu

Punailves

Punailves on erakliku eluviisiga osav kiskja. Tema häält ei kuule kuigi tihti, ent seda rabavam ja võimsam on see paaritumisajal, eriti kui mitu isast juhtuvad ühe sa sama emase pärast võitlusse astuma.

Punailvest (Lynx rufus) aetakse sageli segi Kanada ilvesega (lynx canadensis), kuigi lähemal vaatlusel on punailves väiksem, tema kõrvatutid on lühemad ning lisaks tähnilisele karvale on ka tema lühikese saba alumine osa valge. Ta meenutab pigem kodukassi, kes kassile omaselt võib sisiseda, näuguda, nurruda ja uriseda. Ka tema käpad on väiksemad, mistõttu on keeruline lumes liikuda ja seetõttu jääbki punailvese levila pigem Kanada lõunaosasse. 

Osava kiskja saagiks langevad tavaliselt jänesed, ent ta toitub ka kõigest muust, millest jõud üle käib: roomajad, linnud, kalad, või üllatusroaks langenud väiksem hirv - punailves on võimeline maha murdma isegi endast suuremaid loomi. 

 

Toote kaal grammides
31.11
Kuld kaal grammides
31.1035
Proov
999.99
Kuld kaal troiuntsides
1
Diameeter
30
Paksus
-
Nimiväärtus
200 dollarit
Tootja
Royal Canadian Mint, Kanada

Esikülg

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Kanada on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Kanada valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi ümber on tekst „ELIZABETH II” ning "D∙G∙REGINA" (Dei Gratia Regina tähendab ladina keeles 'Kuninganna Jumala armust'). Kujutise kohal on vermimisaasta 2020 ning all mündi nimiväärtus 200 dollarit. 

Tagakülg

Tagaküljel on kujutatud nõtket punailvest, kelle kõrist valla pääsenud võimsa hääle võnkeid kujutatakse tugevate kaartena mündi taustal. Ilvese pea kohal on kiri „CANADA” ning all „FINE GOLD 99999 1 OZ OR PUR”, mis tähendab, et münt on valmistatud puhtast kullast prooviga 999,99 ning kaalub 1 untsi (31,1 grammi). Loomast paremal, rinnaesise juures on vahtralehe kujuline turvamärk mikrokirjas numbriga 20, turvamärgi all on kunstnik Pierre Leduci nimetähed PL.

Pakend

Münt on kapslis ning pakendatud spetsiaalsesse krediitkaardi stiilis kinnisesse turvapakendisse. Pakendi pind on läikiv ning kaunistatud kuldsete vahtralehtedega mustal taustal.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Hetkel otsas

Toode on hetkel otsas, kuid saate teha tellimuse.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.