Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

20 g Perth Mint Kangaroo kuldplaat Laos

Tavidil on heameel pakkuda investeerimiseks puhtast kullast Austraalia Kangaroo 20-grammist kuldplaati. Plaadi valmistaja on Austraalia üks vanemaid ... lugege edasi
Meie ostame
1+
1 028,61 €

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel pakkuda investeerimiseks puhtast kullast Austraalia Kangaroo 20-grammist kuldplaati. Plaadi valmistaja on Austraalia üks vanemaid valukodasid Perth Mint. Ettevõtte tooted on tuntud oma kauni kujunduse ja kvaliteedi poolest kogu maailmas, kullaproovil 999,9 on  nii Lääne-Austraalia valitsuse kui ka Londoni  Kulla- ja Hõbedaturu  Liidu (LBMA) garantii, seega on tooted  turul  vabalt kaubeldavad ja  likviidsed. Austraalia Kangaroo  vermitud  kuldplaadi kujundus on lihtne ja stiilne,  see plaat on  parim valik neile investoritele,  kes  peavad oluliseks plaadi likviidsust, kaasaskandmise mugavust ning kulla grammihinda tootes. See elegantne kuldplaat pole mitte ainult tipptehnoloogia  abil valmistatud meistriteos,  vaid  ka  nii-öelda kõva valuuta,  mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid.

Miks osta?

 • Austraalia Kangaroo kuldplaadi kullasisaldusel ja proovil 999,9 on garantii. Perth Minti tootmis- ja rafineerimisprotsesse auditeerib Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab Perth Minti kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.  
 • Austraalia Kangaroo kuldplaadid pakuvad võimalust paigutada oma sääste. Perth Minti kuldplaadid on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine. 
 • Austraalia Kangaroo kuldplaadid on suurepärane viis mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Kuna kulla seos muude finantsvaradega on küllaltki nõrk, aitavad Perth Minti kuldplaadid kaitsta investeerimisportfelli tururiskide eest. 
 • Austraalia Kangaroo kuldplaadid on alternatiiv rahale. Perth Minti kuldplaate ostavad tagasi LBMA ning kõik maailma suurimad kaubabörsid, mis tähendab, et Kangaroo kuldplaatide tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas. 
 • Austraalia Kangaroo kuldplaat on kaunis kullast meistriteos. Plaadi disain on kaasaegne ja selge joonega. Lihtne kujundus jätab ruumi kaunitele mattidele pindadele, mis toovad esile peegelsiledad detailid. 
 • Austraalia Kangaroo kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Perth Minti kuldplaat on kogu maailmas tuntud. Puhtast kullast investeerimisplaadi hinna aluseks on tootes sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind. 

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  1 112,46 €
 • Tagasiostuhind
  1 028,61 €
 • Teie risk
  83,85 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 17.31% viimase 8 aasta jooksul. Selle perioodi madalaim hind oli 858,16 EUR/1oz ning kõrgeim 1 748,86 EUR/1oz. Kulla maailmaturu hetkehind on 1 617,06 EUR/1oz.

Ajalugu

Austraalia Känguru

Känguru on Austraalia mitteametlik sümbol. See omanäoline loom on erakordne nii oma liikumisviisi kui ka välimuse poolest. Plaadil kujutatud punakänguru on kõigist kängurutest suurim, ta on ühtlasi nii Austraalia suurim maismaaimetaja kui ka suurim kukkurloom. Kängurud hüppavad ringi oma võimsatel jalgadel, kasutades  tasakaalu hoidmiseks pikka ja lihaselist saba. Punakängurusid  võib leida üle kogu Austraalia mandri, välja arvatud viljakamatel aladel lõunas, idarannikul ja põhjaosa vihmametsades.

Känguru kujutist kasutati mündi kujunduses esimest korda 1989. aastal, mil Perth Mint muutis kullast Austraalia Nuggeti kujundust ja nime – Austraalia Nuggetist sai Kangaroo. Peale selle, et känguru ehib Austraalia Kangaroo müntide ja plaatide tagakülge, on ta ka Austraalia vapiloom.

Toote kaal grammides
20.002
Kuld kaal grammides
20
Proov
999.9
Kuld kaal troiuntsides
0.64301
Pikkus
31
Laius
18
Paksus
1.5
Tootja
The Perth Mint, Austraalia

Esikülg

Esikülg: Vermitud 20-grammise kuldplaadi esikülje ülaosas on Perth Minti ametlik luigega logo kirjaga „THE PERTH MINT“ ja „AUSTRALIA“ . Plaadi keskel on kullaproov „99,99%“, puhast kulda tähistav kiri „PURE GOLD” ning plaadi kaal „20 g”.  

Tagakülg

Vermitud kuldplaadi tagakülje matil pinnal on kujutatud kõrgläikelisi väikeseid känguruid.

Pakend

Pakend: Perth Minti vermitud 20-grammine puhtast kullast plaat on pakendatud läbipaistvasse suletud võltsimiskindlasse turvapakendisse. Pakendi tumehallil esiküljel tuleb vesimärgina esile tumedam Perth Minti logo ja tagakülg on ühtlaselt tumehall. Varasematel aastatel toodetud plaadid on pakendatud rohelisse turvapakendisse.

Autentsussertifikaat

Pakendi tagaküljele on trükitud plaadi kaal troiuntsides, kullasisaldus, plaadi kaal grammides, unikaalne seerianumber ning proovi tõendaja allkiri. Seega toimib pakend kui allkirjastatud autentsuse sertifikaat.  

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Hetkel otsas

Toode on hetkel otsas, kuid saate teha tellimuse.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.