Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


50×1 g Valcambi Suisse CombiBar

Tavidil on heameel tutvustada Valcambi 50x1-grammist kullast CombiBari. CombiBar on Šveitsi suurima väärismetallide valukoja Valcambi uudne toode, mis koosneb viiekümnest 1-grammisest vermitud kuldplaadist prooviga 999,9. CombiBar on kui üks 50-grammine kuldplaat, mida saab jagada viiekümneks 1-grammiseks kuldplaadiks. Seega on toode ühtviisi suurepärane nii investeerimiseks kui ka kingituseks. CombiBar pakub võimaluse omandada ühest küljest äärmiselt likviidne ja uuenduslik investeerimistoode ning teisalt osta 1-grammiseid kuldplaate kulla maailmaturu hetkehinna lähedase hinnaga. CombiBar annab taas kord tunnistust Šveitsi tipptasemel viimistlusest, kvaliteedist ja disainist.  

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-31903.41 €
 • Müüme 4+1898.41 €
 • Ostame 1+1748.20 €
 •  
 • Ühiku hind1903.41 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Valcambi Suisse 50x1grammist CombiBar kuldplaati saab osadeks jagada. See on mugav funktsioon, mis võimaldab kuldplaati osade kaupa realiseerida, kaotamata kübetki väärtuslikust metallist.  
 • CombiBari kullapuhtusel ja proovil 999,9 on garantii. Valcambi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostavad järelevalvet Šveitsi Föderaalne Väärismetallide Kontrolli Büroo ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab Valcambi kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile. 
 • Valcambi Suisse 50x1-grammine kullast CombiBar on kõige soodsam võimalus osta 1-grammiseid plaate. Kullakogus igas üksikus plaadis on täpselt kindlaks määratud ning selle hind mõistlik, mistõttu on see ainulaadne ja väärtuslik Šveitsi toode suurepärane kingitus. 
 • Valcambi Suisse kuldplaadid on raha. Valcambi  on London Good Delivery Listi liige ning selle kuldplaate ostavad tagasi Šveitsi keskpank, LBMA ning kõik maailma suuremad kaubabörsid, mis tähendab, et Valcambi CombiBari kuldplaatide tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas. 
 • Valcambi Suisse CombiBar on puhtast kullast meistriteos. CombiBari disain on kaasaegne ja puhta joonega. Lihtne, kuid elegantne kuldplaat väheste kirjadega – nii jääb rohkem ruumi kaunitele peegelsiledatele pindadele, et esile tuua kulla ilu. 
 • Valcambi Suisse 50x1-grammise CombiBar kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Puhtast kullast Valcambi CombiBari hinna aluseks on plaadis sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind.

Valcambi 50x1-grammine kullast CombiBar – Šveitsi toode

Šveitsi maine ülikvaliteetsete luksustoodete valmistajana ei piirdu vaid kelladega, vaid kehtib ka investeerimiskulla puhul. Kui veini seostatakse ennekõike Prantsusmaaga, siis kulda Šveitsiga. Seda võrdlust toetab fakt, et suurem osa maailma kullast rafineeritakse just selles jõukas riigis. London Good Delivery Listi andmetel kuulub kullaturust 90% kuue rafineerimisettevõtte kätte ning neli neist, sealhulgas Valcambi, asuvad Šveitsis. Aastas töödeldakse Šveitsis keskmiselt 65–75% maailma kullast, mis asetab riigi kulla rafineerimise ja investeerimisplaatide tootmise valdkonnas esikohale. See on saavutatud tänu Šveitsi riigi turvalisusele, efektiivsele logistikale ning tugevale finantssüsteemile – seal asuvad mitmed juhtivad rahvusvahelised pangad –, kuid ennekõike tänu karmidele seadustele, mis reguleerivad väärismetallidest investeerimistoodete kvaliteedile ja puhtusele esitatavaid rangeid nõudeid ning standardeid. Valcambi CombiBari kõigil viiekümnel 1grammisel kuldplaadil on proovi tõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR“, mis kinnitab plaadi puhtust ning kullasisalduse vastavust märgitule. Et Valcambil oleks luba seda märgistust oma toodetel kasutada, peab ta järgima Šveitsi rangeid föderaalseadusi (Väärismetalltoodete kontrolli seadust) ning kasutama ettevõtte proovikojas riikliku litsentsiga proovitõendajaid. Proovitõendajad peavad täpselt dokumenteerima oma töö väärismetallide puhtuse määramisel ning olema igal ajahetkel valmis esitama oma dokumentatsiooni ametiasutustele kontrollimiseks. Teisisõnu, iga Valcambi kuldplaadi puhtust on kinnitanud nii valitsuse kui ka tootja esindaja, selle kvaliteeti on täiustanud Šveitsi parimad insenerid ning see vastab tööstusharu ülikõrgetele standarditele. Lõppude lõpuks on see ju Šveitsi toode.

ProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesPikkusLaiusPaksusTootjaTootjariik
999.950501.607547452.50.85Valcambi SuisseŠveits

Esikülg: CombiBar koosneb viiekümnest ühesugusest 1-grammisest kuldplaadist, millest igalühel on Valcambi ametlik logo, kaal „1 g“, puhast kulda tähistav tekst „fine gold” ja proov „999,9”. Iga plaadi alaosas on proovi tõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR”, mis annab garantii kuldplaadi puhtusele.

CombiBari tagakülg on ühtselt kujundatud, selle ülaosas on Valcambi ametlik logo ja kiri „VALCAMBI SUISSE”. Plaadi keskel on kaal „50 g”, puhast kulda tähistav tekst „fine gold” ja  kullaproov „999,9”. Plaadi  alaosas on proovi tõendaja tempel „ESSAYEUR FONDEUR”, mis annab garantii kuldplaadi puhtusele, ning plaadi unikaalne seerianumber

CombiBar on pakendatud läbipaistvasse suletud kaitsepakendisse. 

Iga CombiBariga on kaasas autentsuse sertifikaat, mille leiab toote pakendist. Sertifikaadil on lisaks tootele vastavale unikaalsele seerianumbrile toodud ära plaadi kullapuhtus 999,9, kaal 50 grammi ja eraldi 50 x 1 grammi ning proovi tõendaja allkiri.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Partnerid