Kulda investeerimisel on praegusel hetkel lihtne anda kindlaid vihjeid

Tänavu suvel lõppeb Austraalia vermimiskoja Perth Mindi poolt Hiina kalendri alusel toodetava Lunari seeria 1996-2007 müntide tootmine.


Teatavasti on Hiina kalender 12-aasta pikkuse tsükliga, Perth Mint ongi aastatega välja andnud Hiina kalendrist tuntud loomade piltidega mündid, igal aastal pildiga, mis vastab Hiina kalendri vastava aasta loomale.


Üheuntsiseid Lunari münte, mida loetakse investeerimiseks traditsiooniliseks suuruseks, toodeti igat seeriat ehk konkreetse loomapildiga münte maksimaalselt 30.000 tükki. Juba varem on 30.000 piiri saavutamise tõttu tootmisest maha võetud Draakoni (2000 a.), Hobuse (2002 a.) ja Mao aasta (2001 a.) mündid. Tootmisest mahavõetud müntide hind on tänaseks juba 15-50% kõrgem kulla hinna alusel müüdavate müntide hinnast, ehk niipalju on oma investeeringu tegemisega võitnud klient, kes omal ajal need mündid kulla hinna alusel soetas, rääkimata kulla hinnatõusust, mis viimastel aastatel ka silmapaistev on olnud.


AS Tavid usub, et suudab Lunari 1996-2007 seeria münte pakkuda kullahinna alusel umbes aasta lõpuni.


Vaata Lunari münte lähemalt SIIT 


Tavidist

Tavid pakub investeeringu münte võimalikult madala hinnaga. Meie kliendid on sellest teadlikud ja seetõttu on rohkem kui kunagi varem valmis ostma meie tooteid, jaotamaks riski teiste varaklasside vahel.

Viimased uudised

Partnerid