Kulda investeerimisel on praegusel hetkel lihtne anda kindlaid vihjeid

Tänavu suvel lõppeb Austraalia vermimiskoja Perth Mindi poolt Hiina kalendri alusel toodetava Lunari seeria 1996-2007 müntide tootmine.


Teatavasti on Hiina kalender 12-aasta pikkuse tsükliga, Perth Mint ongi aastatega välja andnud Hiina kalendrist tuntud loomade piltidega mündid, igal aastal pildiga, mis vastab Hiina kalendri vastava aasta loomale.


Üheuntsiseid Lunari münte, mida loetakse investeerimiseks traditsiooniliseks suuruseks, toodeti igat seeriat ehk konkreetse loomapildiga münte maksimaalselt 30.000 tükki. Juba varem on 30.000 piiri saavutamise tõttu tootmisest maha võetud Draakoni (2000 a.), Hobuse (2002 a.) ja Mao aasta (2001 a.) mündid. Tootmisest mahavõetud müntide hind on tänaseks juba 15-50% kõrgem kulla hinna alusel müüdavate müntide hinnast, ehk niipalju on oma investeeringu tegemisega võitnud klient, kes omal ajal need mündid kulla hinna alusel soetas, rääkimata kulla hinnatõusust, mis viimastel aastatel ka silmapaistev on olnud.


AS Tavid usub, et suudab Lunari 1996-2007 seeria münte pakkuda kullahinna alusel umbes aasta lõpuni.


Vaata Lunari münte lähemalt SIIT 


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid