Kuidas osta kulda ja hõbedat

Osta Tavidi veebipoest

Kuus lihtsat sammu Tavidi veebipoest ostu sooritamiseks:

1. Vali toode

Leia sobiv toode meie tootekataloogist (kuldplaadid | kuldmündid | hõbeplaadid | hõbemündid) ja lisa see ostukorvi, klõpsates nupul “Lisa ostukorvi”.

2. Vaata ostukorvi

Ostukorvis näed oma tellimuse summat ning ülevaadet valitud toodetest. Samas saad hõlpsasti tooteid korvi lisada või sealt eemaldada. Kui oled valmis tellimust esitama, klõpsa nupul “Vormista tellimus”, mille leiad ostukorvi alumisest paremast nurgast.

3. Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamisel palume valida kättetoimetamise viis (ise järele tulemine või kullerteenus) ning täita kontaktandmete lahtrid kas siis sisselogitud kasutaja või külalisena. Kontrolli, et kõik andmed oleksid õiged ning klõpsa nuppu “Esita tellimus” tellimuse vormistamise aknas all paremal.

4. Kinnitus

Sinu tellimus on nüüd esitatud ning tellimuse vormistamisel sisestatud meiliaadressile saadetakse automaatselt arve makse üksikasjade ja juhistega ülekande sooritamiseks.

5. Makse sooritamine

Tasu arve pangaülekandega. Raha laekumine toimub üldjuhul samal päeval. Kui makse tehakse tööpäeva lõpus või nädalavahetusel, võib raha laekuda järgmisel pangapäeva hommikul. Loe lisaks maksevõimalustest.

6. Kauba kättesaamine

Vastavalt tellimuse vormistamisel kindlaks määratud kättetoimetamise viisile saad kauba kätte kas kullerilt või isiklikult meie kontorisse kohale tulles. Loe lisaks kättetoimetamise võimalustest.

Soorita ost Tavidi kontorist

Astu lihtsalt läbi ühest meie seitsmest kontorist Eestis ning soorita ost kohapeal. Klõpsa, et näha meie lahtiolekuaegu. Kohapeal saate ostu eest tasuda nii sularahas kui ka valuutas.

Partnerid