Saada raha
5 minutiga

  • Ülemaailmsed pangaülekanded
  • Sularahaülekanded 9 riigis
  • Madalad kursid ja teenustasud

 

UUS!
TavexWise’is saad nüüdsest raha ka Filipiinidele kanda!

TavexWise Rahasiirded

Tavid osutab makseteenuseid TavexWise AS-i agendina, TavexWise kuulub Põhja-Euroopa suurima valuutavahetusettevõtte Tavexi kontserni. Pakume alternatiivi tavalistele pangaülekannetele ning teeme soodsa hinnaga sularaha kiirsiirdeid ka välismaale.

Kiireim viis teha rahvusvahelisi makseid.

TavexWise ekspressmakse on kiireim ja mugavaim viis teha rahvusvahelisi makseid Eesti, Läti, Soome, Rootsi, Norra, Taani, Bulgaaria ja Poola vahel. Me pakume alternatiivi traditsioonilistele pangaülekannetele.

Sularaha, mis on saadetud eelnimetatud riikides on Tavidi ja Tavexi kontorites kättesaadav juba 5 minuti pärast. Pangaülekandega saadetud raha jõuab sihtkohta tunni jooksul. Ülekanne, mis ületab 6000 euro piiri võib võtta kauem aega. Täpne aeg selgitatakse välja, kui alustate makse tegemist.

Miks kasutada TavexWise’i?

Kiirem ja odavam – erinevalt traditsioonilisest panga ekspressmaksest, mis võtavad aega vähemalt 1 kuni 2 pangapäeva, on TavexWise’i makse kiirem ja kuni 40% soodsam.

Kogu summa saajale – Läbi TavexWise’i tehtud maksete puhul saab makse saaja kogu summa, ilma, et saadetud summalt võetaks lisatasusid.

Rohkem võimalusi

Pangad võimaldavad teha ülekandeid vaid eurodes ja dollarites. Meie juures saab teha tehinguid kõikides valuutades, mis on kirjas meie kursitabelis.

Soodne kurss

Me vahetame sularaha või ülekande raha kohalikku valuutasse parima kursiga ning summal puuduvad piirangud.

Kuidas me saame teha ülekandeid kiiremini kui teised?

Meie maksete süsteem põhineb kontorite võrgustikul ning võimalusel kasutada suurt hulka pangakontosid kõikides riikides, kus me tegutseme. Riiklikud ja pangasisesed maksed on oluliselt kiiremad kui rahvusvahelised maksed – me saame kasutada oma võrgustikku, et pakkud kliendile turu kiireimat ülekannet.

Võta meiega ühendust ja alusta juba täna

estonia@tavexwise.com
+372 627 9900

 

Võta meiega ühendust

Kiire vastuse saamiseks kirjuta meile

Partnerid