Aitäh meiega
kontakteerumast!

Sinu kiri jõudis meieni
ja me vastame Sulle
esimesel võimalusel

Tavid on Tavexi kontserni kuuluv finantsettevõte. Meie peamised tegevusvaldkonnad on väärismetallidega kauplemine, valuutavahetus ning makseteenuse osutamine. Meie klientide ring on väga lai, siia kuuluvad nii eraisikud, eri suurusega ettevõtted kui ka finantseerimisasutused. Tavexi kontsern sai alguse 1991. aastal, mil asutati aktsiaselts Tavid, ning alates sellest ajast oleme kujunenud juhtivaks väärismetallide ning välisvaluutaga kauplejaks Põhja-Euroopas. Tavexi kontsern ei kasuta laenukapitali, tänu sellele on meie finantspositsioon stabiilne ja tugev.
Tavex kaupleb enam kui 4000 kg füüsilise kullaga aastas ning meie valuutade loetelu on väga mitmekesine.

Teeme asjad sinu jaoks lihtsaks

Soovid teha tehinguid kulla või hõbedaga, vahetada valuutat või kasutada muid makseteenuseid? Tavidis on see lihtne ja mugav. Meie usaldusväärseid teenuseid saad kasutada 7 päeva nädalas, 364 päeva aastas. Pöördu meie poole telefonil +372 627 9900, veebilehe www.tavid.ee vahendusel, meili teel tavid@tavid.ee või külasta mõnda meie paljudest kontoritest.

Pakume erinevaid teenuseid

Meie kontorites osutatakse mitmeid mugavaid ning paindlikke finants- ja makseteenuseid:

  • pakume võimalust investeerida väärismetallidesse
  • vahetame valuutat
  • teeme rahvusvahelisi pangaülekandeid, Euroopa Liidu riikide vahelisi ekspressülekandeid ning sularahasiirdeid välismaale
  • pakume sularaha väljavõtmise ning pangakontole sissemaksmise teenust
  • ostame romukulda ja -hõbedat
  • pakume vaid kõrgeima kvaliteediga tooteid
  • kaupleme eranditult vaid kõige kvaliteetsemate kuld- ja hõbetoodetega, mis pärinevad maailma suurimatest ja kuulsaimatest väärismetallide rafineerimistehastest, väärismetallide tootjatelt ja riiklikest rahapadadest.

Meil on teadmised ja kirg

Tavidi meeskonda kuulub üle 200 andeka ja pühendunud töötaja, kelle ühine soov on pakkuda parimat võimalikku klienditeenindust. Seega, kui teil on küsimusi või erisoove, on meie väärismetallide ja valuutaspetsialistid alati valmis teid aitama.

Usaldusväärne partner

Proovi meie teenuseid ning veendu ise, miks oleme miljonite rahulolevate klientide silmis kõige usaldusväärsem finants- ja makseteenuste osutaja.

Partnerid