Meie põhimõtted

Alates Tavidi loomisest oleme oma äritegevuses alati lähtunud teatud põhimõtetest, mille algselt pani paika ettevõtte rajaja Alar Tamming ning mida oma töös peavad tähtsaks ja järgivad kõik Tavidi ja kogu Tavex Grupi töötajad. Meie ettevõtte kultuuri alustalad on järgnevad:

Kõige tähtsam on usaldus, eriti meie tegevusalal. Usaldus on edu võti, selle kaotus viib kiire languseni. Meile on oluline olla usaldusväärne partner nii meie klientide kui ka koostööpartnerite silmis. Õigustamaks Teie usaldust meie vastu, püüame pakkuda vaid kvaliteetseid tooteid, laitmatut teenindust, erapooletuid nõuandeid ning mugavat ja turvalist teenust, et saaksite meie juures kaubelda kulla, hõbeda ja valuutaga turu parima hinnaga.

Kliendid on olulisim osa meie äris, just klientide soovide ja vajaduste igakülgse rahuldamise oleme seadnud oma eesmärgiks. Püüdleme väsimatult selle poole, et meie pakutav teenus oleks turul parim ning et suurepärane klienditeenindus ja läbipaistev hinnapoliitika oleks selle loomulik osa.

Meie ettevõtte suurim vara on inimesed, kes siin töötavad. Et töötajad saaksid keskenduda olulisimale – klientidele -, panustame oma meeskonna heaolusse ja töökeskkonda. Valime oma töötajaid hoolikalt ning seetõttu saame uhkusega öelda, et meie meeskond koosneb eranditult andekatest, pühendunud ja usaldusväärsetest professionaalidest, kes jagavad ettevõtte tõekspidamisi ja väärtushinnanguid.

Meie koostööpartneritel on võtmeroll ettevõtte arenemises ja kasvamises. Hoiame ja väärtustame pikaajalisi ärisuhteid ning püüame alati jõuda mõlemaid osapooli rahuldavate lahenduste ja koostööettepanekuteni.

Ning lõpuks – me naudime oma tööd. Tavidile on aegade jooksul toonud edu ärifilosoofia, mille sisuks on soov teha õnnelikuks nii kliendid, töötajad kui ka koostööpartnerid. Usume, et just nimelt see mõtteviis ning rõõm tööst tagavad kvaliteedil, pühendumisel ja usaldusel põhineva teenuse ning viivad meid vastu tuleviku saavutustele.

Partnerid