Meie teenused

Tavex grupi valuutavahetuspunktid üle Euroopa pakuvad laia valikut erinevaid finantsteenuseid. Tavidi teenuste hulka kuuluvad:

Väärismetallid investeerimiseks

Tavex on suurim väärismetallide müüja Põhja-Euroopas ning hinnanguliselt turuliider  Eestis, Lätis, Poolas, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Bulgaarias. Tavid ostab ja müüb füüsilist kulda ja hõbedat investeerimiseks müntide ja plaatide kujul. Tänu meie kogemustele miljonitehingutega ja asjatundlikele spetsialistidele väärismetallide alal suudame pakkuda klientidele parimat võimalikku lahendust vastavalt nende investeerimissoovidele ja -vajadustele.

Valuutavahetus

Tavex Grupp on juhtiv valuutavahetaja Põhja-Euroopas. Meil pakutavate valuutade nimekiri on mitmekesine ning me teenindame nii era- kui ka ärikliente. Lisaks pakume hulgimüüki teistele valuutavahetusettevõtetele ja pankadele.

Makseteenus

Litsentseeritud makseteenuse osutaja TavexWise’i agendina pakub Tavid piiriülest raha saatmise teenust piiramatus summas. Pakume rahvusvahelisi ülekandeid pankade vahendusel, sularaha väljavõtmist, sularaha sissemakseid pangakontole ja teisi finantsteenuseid.

Valuutade kiirsiirded

Tavid pakub TavexWise’i agendina valuuta saatmise võimalust Eesti, Läti, Poola, Soome, Rootsi, Norra, Taani,  ja Bulgaaria vahel. Sularahas oleme võimelised saatma valuuta meie kontorite vahel viie minutiga. Kui raha saadetakse pangakontolt või pangakontole, sõltub ülekande kiirus kasutatavast pangast.

Kuld- ja hõbeesemete kokkuost

Tavid on vahendajaks väärismetallitehaste ja klientide vahel, kes soovivad müüa oma kasutult seisvat ehtekulda- ja hõbedat. Ostame turu soodsaima hinnaga kokku kullast ja hõbedast esemeid, sh ehteid, nõusid, tarbeesemeid jm

Partnerid