Transport & Kindlustus

  1. Kättetoimetamine
  2. Kindlustus
  3. Pakend
  4. Saadetise jälgimine
  5. Hilinemine
  6. Postikulu

1. Kättetoimetamine

Vormistades tellimust meie veebipoes, saate teha valiku, kas soovite tellitud tooted saada ELS Ekspress kulleri või Omniva pakiautomaadi vahendusel või soovite kaubale hoopis ise Tavidi kontorisse järele tulla.

A. ELS Ekspress kullerteenus: postitame kaubad 24 tunni jooksul pärast makse laekumist. Pakk toimetatakse kohale järgmiseks või hiljemalt ülejärgmiseks tööpäevaks sõltuvalt tellimuse tegemise ajast. Kulleriga kohaletoimetamiseks peab klient tellimusse märkima oma telefoninumbri, et kuller saaks kliendiga kokku leppida sobiva üleandmise aja.

B. Omniva pakiautomaadi teenus: postitame kaubad 24 tunni jooksul pärast makse laekumist. Pakk toimetatakse kohale vastavalt pakiautomaatide teenindamise graafikule. Paki kätte saamiseks pakiautomaadi vahendusel peab klient tellimusse märkima oma telefoninumbri, millele edastatakse pakiautomaadi uksekood.

C. Ise järele tulemine: soovi korral saad tulla kaubale järele ükskõik millisesse meie kontorisse. Tellitud kaubad toimetame valitud kontorisse kohale ühe tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Kontorite kontaktandmed ja lahtiolekuajad leiad meie kodulehelt.

NB! Kuld väljastatakse ainult isikule, kelle arveldusarvelt raha on laekunud. Juriidilise isiku puhul väljastatakse kuld juriidilise isiku seaduslikule esindajale.

2. Kindlustus

Saadetis on täielikult kindlustatud ja isegi juhul, kui pakk läheb kaduma või on pakend rikutud, saadab Tavid kliendile uue toote.

3. Pakend

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need pehmendusega pakendis.

4. Saadetise jälgimine

Kui toode on pakitud ja teele pandud saadetakse teile juhised ja kood saadetise jälgimiseks.

5. Hilinemine

Kui saadetis peaks hilinema või on toode laost otsas, annab Tavid sellest alati teada ning täpsustab Teie toote kättesaamise detailid.

6. Postikulu

ELS kulleritasu on Eesti piires 5.16 eurot, Omniva pakiautomaadi teenustasu on 2.95 eurot. Kui te soovite oma tooted kätte saada mõnest teisest riigist, võtke meiega ühendust telefonil +372 627 9900 või e-kirja teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku hinnas ja tingimustes.

Partnerid