Lisa hinnateavitus

Valuutakursid ja kullahinnad eriolukorras

Avaldatud Kirke Sööt kategoorias Kogu uudisvoog või 16.03.2020
Kulla hind (XAU-EUR)
1 610,50 EUR/oz
  
- 1,41 EUR
Hõbeda hind (XAG-EUR)
20,23 EUR/oz
  
- 0,11 EUR

Head kliendid!

Seoses sellega, et valuutade sisse- ja väljavedu sularahas on tugevalt häiritud, erineb meie valuutade hinnakiri oluliselt tavapärasest, keskendume praeguses olukorras põhivaluutadele. Hetkel ei ole meie hinnakirjas olevad kursid seotud maailmaturuhindadega  nagu tavapäraselt. Sellest johtuvalt soovitame kõigil, kellel ei ole valuutavahetuseks tungivat vajadust, oodata tehingutega kuni olukord normaliseerub. Neile inimestele, kellel on vältimatu vajadus valuutat vahetada, saame pakkuda olemasolevaid laovarusid, kuid soovitame sooritada oma tehingud miinimummahus, et vältida ebasoodsatest kurssidest tingitud kaotust.

Füüsilise kulla ja hõbeda hinnad sisaldavad samuti tavapärasest suuremaid marginaale. Lisaks eelmainitule on ka toodete valik oluliselt piiratud, sest paljusid nimekirjas olevaid tooteid ei ole võimalik hetkel tarnida.

Ülaltoodud otsuste tegemisel oleme lähtunud põhimõttest, et pigem anname äärmise vajaduse korral klientidele võimaluse teostada tehing turuhinna suhtes ebasoodsalt, selle asemel, et tarneraskuste tõttu teenuse pakkumine täielikult peatada.

Vastavalt sellele, kuidas tarnevõimalused ja -tingimused meie jaoks muutuvad, korrigeerime me kohe ka hinnakirjades olevaid hindu ja toodete valikut.

Lugemissoovitus Teile