Vanema seeria Rootsi kroonide vahetamisest

Postimehe eksitava artikli tõttu on meie poole pöördunud mitmed kliendid, kes muretsevad vanema seeria Rootsi kroonide vahetamise pärast. Täpsustame, et sel suvel lõppes vanemat tüüpi 20-, 50- ja 1000-krooniste vahetamine, Tavid neid kupüüre alates 1. juulist enam vastu ei võta.

3. oktoobril tulevad käibele uued 100- ja 500-kroonised rahatähed ning 1-, 2- ja 5-kroonised mündid, mis kehtivad paralleelselt vanade pangatähtede ja müntidega kuni 30. juunini 2017. Vana seeria 100- ja 500-kroonised ning 1-, 2- ja 5-kroonised mündid on praegu kehtiv raha ning Tavid teavitab oma kliente, kui plaanime nende vahetamise lõpetada.

Rootsi keskpank vahetab ümber kõiki kehtetuid kupüüre. Täpsem info  http://www.riksbank.se/en/Notes–coins/Banknotes/Redeeming-invalid-banknotes/SEK


Tavidist

Tavid pakub laias valikus investeeringukullast ja -hõbedast tooteid võimalikult soodsa hinnaga. Tavid on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1991 nüüdseks juba kaheksas riigis ning tema tütarettevõtetest koosnevast Tavex Grupist on kujunenud Põhja-Euroopa suurim investeerimismetallidega kaupleja.

Viimased uudised

Partnerid