Hinnapoliitika

  1. Toodete hind
  2. Hinna fikseerimine tellimuses
  3. Ei mingeid varjatud tasusid
  4. Soodushind
  5. Parima hinna garantii

1. Toodete hind

Kõikide toodete hind Tavidi kodulehel sõltub kulla ja hõbeda maailmaturu hetkehinnast. Selle jälgimiseks kasutame veebilehte http://thomsonreuters.com/data-feed-direct/, nii saame olla kindlad, et meie hinnad on alati ajakohased.

2. Hinna fikseerimine tellimuses

Veebipoes fikseeritakse hind toote asetamisel ostukorvi. Hind jääb lukustatuks 20 minutiks, andes nii piisavalt aega lõpetada ost ja esitada tellimus, ilma et peaks hindade muutumise pärast muretsema.

3. Ei mingeid peidetud tasusid

Meie veebipoest kulda ja hõbedat ostes ei lisandu varjatud teenustasusid. Maksad täpselt selle summa, mida tellimuse esitamisel veebipoes kuvatakse.

4. Soodushind

Pakume soodushinda suurematele investeerimiskulla ja -hõbeda tellimustele, kogusest sõltuvad soodushinnad on näha iga toote juures. Kahjuks ei saa me pakkuda soodushinda toodetele, mille eest klient tasub kaardimaksega. Kui soovite täpsemat infot meie hinnakujunduse kohta, palume ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või meilitsi tavid@tavid.ee.

5. Parima hinna garantii

Tavidi eesmärk on pakkuda parimat hinda Eestis nii investeerimiskullale kui ka romukullale. Kui leiad kliendina ettevõtte, mis pakub Eestis soodsamat hinda kui Tavid, anna meile sellest teada ja teeme Sulle parema pakkumise. Täiendav info telefonil +372 627 9900. Pakkumise tingimused leiad allpool.

A. Investeerimiskuld

Konkurendi hind peab olema näidatud nende kodulehel või veebipoes.  Konkurendiks loetakse Eesti ettevõtet, mille põhitegevusala on investeerimiskullaga kauplemine. Mõnedel juhtudel palume konkurendil kinnitada oma hinnapakkumist kirjalikult.

  • Kuldplaatide hinda võrreldakse selliste konkurendi pakutavate plaatide hinnaga, mis ei ole olnud ringluses ning millel on tuntud kullatootjate sertifikaat ( Valcambi Suisse, PAMP Suisse, Perth Mint, Heraeus, Metalor and Austrian Mint).
  • Vermitud kuldplaatide hinda võrreldakse konkurendi suletud pakendis plaatide hinnaga.
  • Kuldmüntide hinda võrreldakse konkurendi pakutavate heas seisukorras, originaalpakendis ja ilma kahjustusteta müntide hinnaga.
  • Pakutav hind ei tohi olla madalam kui kulla maailmaturu hetkehind.

 

B. Ehtekuld ja romukuld

Konkurendi hind peab olema näidatud nende kodulehel või veebipoes.

  • Pakutav hind ei tohi olla kõrgem kui kulla maailmaturu hetkehind.

Partnerid