Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Austraalia Kangaroo hõbemünt MIX (erinevad aastad)*

Saadaval
Tavidil on rõõm esitleda ühte maailma kõige kvaliteetsemat ning tuntumat hõbemünti, milleks on Austraalia Kangaroo. Maailmakuulus Perth ... lugege edasi
Müük Ost Spread
1-24
33,60 €
28,13 € 16.28%
25-99
33,30 €
28,13 € 15.53%
100-249
33,10 €
28,13 € 15.02%
250-1999
32,90 €
28,13 € 14.50%
2000+
32,70 €
28,13 € 13.98%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks
Tähelepanu! Pilt on illustratiivne!

Lühikirjeldus

Tavidil on rõõm esitleda ühte maailma kõige kvaliteetsemat ning tuntumat hõbemünti, milleks on Austraalia Kangaroo. Maailmakuulus Perth Minti rahapaja hakkas münti välja andma 2015. aastal. 2015 oli ka ainuke aasta mil mündi prooviks oli 99,9. Alates 2016. aastast on Kangaroo hõbemünti vermitud üksnes 999,9 puhtusega. Investeerimishõbedast münt on pühendatud maailma ühele ainulaadsemale loomale, Austraalia kängurule. Münt sobib eelkõige investoritele, kes otsivad madala juurdehindlusega kvaliteetset münti, kuid on ka vääriliseks täienduseks iga kollektsionääri kogus. Austraalia seadusliku maksevahendina on hõbedast 1-untsise Kangaroo nominaalväärtuseks 1 Austraalia dollar.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    33,60 €
  • Tagasiostuhind
    28,13 €
  • Teie risk
    5,47 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 90.91%, võrreldes perioodiga 10 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 29,94 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 29,33 EUR/oz

Toote kaal grammides
31.10658
Hõbe - puhaskaal (g)
31.10347
Proov
999.9
Hõbe - puhaskaal (oz)
1
Diameeter
40.6
Paksus
-
Nimiväärtus
1 dollar
Tootja
The Perth Mint, Austraalia

Esikülg

Kõik Kangaroo mündid on Austraalias seaduslikuks maksevahendiks, mistõttu on mündi esiküljel kujutatud Suurbritannia valitseva monarhi portreed. Kõikidel enne 2024. aastat vermitud müntidel on kujutatud Inglismaa kuninganna Elisabeth II. Alates 2024. aastast on müntide esiküljel kuningas Charles III. Lisaks on esiküljele märgitud ka mündi nimiväärtus "1 dollar" ja tootjariiki tähistav "Australia".

Tagakülg

Tagaküljel on kujutatud Austraalia punakänguru, kunstnikuks Stuart Devlin, kes on kuninganna Elizabeth II juveliir ja kullassepp. 

Sellel mündil kasutab Perth Mint esmakordselt tagaküljel turvaelementi – mikrolasergraveeritud A-tähte, mis asub sõnas "AUSTRALIA". Seda on võimalik tuvastada ainult luubi abil. Tuvaelemendi kasutuselevõtt teeb mündi võltsimise oluliselt keerulisemaks ja pakub klientidele meelerahu. 

Pakend

Üksikmüügis on iga münt pakitud läbipaistvasse plastkapslisse. Hulgiostu korral on mündid ilma kapsliteta 25 kaupa akrüültuubides.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!