Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Austria Philharmoniker hõbemünt MIX (erinevad aastad)*

Saadaval
Tavidil on rõõm pakkuda Euroopa müüdavaimat hõbedast investeerimismünti, Austria Philharmonikeri. Münti hinnatakse selle kunstipärase kujunduse, kvaliteedi ja ... lugege edasi
Müük Ost Spread
1-19
31,80 €
26,72 € 15.97%
20-99
31,60 €
26,72 € 15.44%
100-499
31,40 €
26,72 € 14.90%
500-1999
31,20 €
26,72 € 14.36%
2000+
30,90 €
26,72 € 13.53%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks
Tähelepanu! Pilt on illustratiivne! Saadaolevad aastad võivad erineda pildil näidatust!

Lühikirjeldus

Tavidil on rõõm pakkuda Euroopa müüdavaimat hõbedast investeerimismünti, Austria Philharmonikeri. Münti hinnatakse selle kunstipärase kujunduse, kvaliteedi ja ilu pärast ning see on Euroopa esimene seadusliku maksevahendina emiteeritud puhtast hõbedast üheuntsine münt prooviga 999. Philharmonikeri hõbemündi vermija on üks maailma vanimaid ja kuulsamaid vermimiskodasid, Austria Rahapaja (Münze Österreich) Viinis. Hõbedast Philharmonikeri hakati vermima 2008. aastal, münt on otsekui Austria rikkaliku kultuuri kehastus ning sobib peenema maitsega investorile, kes hindab stiili, kuid peab oluliseks mõõdukat hinda.

Nendele võrratutele hõbedast investeerimismüntidele suudab Tavid kui Münze Österreich AG pikaajaline partner ning ühtlasi Austria Philharmonikeri hõbemüntide Skandinaavia suurim edasimüüja pakkuda turu parimat hinda sõltumata soovitud kogusest.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    31,80 €
  • Tagasiostuhind
    26,72 €
  • Teie risk
    5,08 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 78.79%, võrreldes perioodiga 10 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 29,94 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 27,64 EUR/oz

Toote kaal grammides
31.13461
Hõbe - puhaskaal (g)
31.10347
Proov
999
Hõbe - puhaskaal (oz)
1
Diameeter
37
Paksus
-
Nimiväärtus
1.5 euro
Tootja
Münze Österreich, Austria

Esikülg

Esiküljel kujutatakse Musikvereini kontserdihalli orelit Viinis. Musikverein on Viini Filharmoonikute kodu ning seda kontserdihalli peetakse akustika poolest üheks maailma parimaks. Mündi ülaservas, oreli kohal on kiri “REPUBLIK ÖSTERREICH” ning oreli all tekst “1 UNZE FEINSILBER”, mis näitab, et münt on kaaluga 1 unts ja valmistatud puhtast hõbedast. Lisaks on mündile märgitud nimiväärtus “1,50 EURO”. 

Tagakülg

Tagaküljel kujutatakse erinevaid muusikainstrumente, seal on kontrabass, neli tšellot, fagott, harf ja Viini sarv. Pillide kohal on tekst “WIENER PHILHARMONIKER” ning selle all väikeses kirjas “SILBER”, mis tähendab hõbedat.

Pakend

Iga münt on pakendatud ühekaupa tugevasse plastkapslisse. Tehases pakitud suletud plasttuubides on 20 münti (ei sisalda kapsleid). Hulgikoguse ostmisel on mündid 25 tuubi kaupa pakitud Austria Rahapaja suletud plastkastidesse (kastis on kokku 500 münti). 

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!