Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 kg Valcambi hõbeplaat

Tavidil on heameel esitleda Valcambi Suisse 1-kilost valatud hõbeplaati. Plaadi valmistaja on Šveitsi suurim väärismetallide valukoda Valcambi. ... lugege edasi
Müük Ost
1-3 917,81 €
682,26 €
4-9 908,21 €
682,26 €
10-19 901,01 €
682,26 €
20+ 898,61 €
682,26 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on heameel esitleda Valcambi Suisse 1-kilost valatud hõbeplaati. Plaadi valmistaja on Šveitsi suurim väärismetallide valukoda Valcambi. Ettevõtte tooteid võib pidada esmaklassilise kvaliteedi sümboliks, hõbedaproovil 999 on nii ettevõtte kui ka riigi garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed. Valcambi Suisse 1-kilone hõbeplaat on muljetavaldava kaaluga, seda eelistavad inimesed, kellele meeldib hõbedat oma käega katsuda ja tunnetada. Valatud plaadi hinda ei mõjuta tagasi müümisel väikesed täkked ja kriimud plaadi pinnal. 1-kilone puhtast hõbedast investeerimisplaat on ka nii-öelda kõva valuuta, mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid.

Hind sisaldab 20% käibemaksu.

Miks osta?

 • Ühekilose hõbeplaadi hind sõltub hõbeda maailmaturu hinnast. Valcambi ühekilose plaadi hinna määrab peamiselt tema puhta hõbeda sisaldus.
 • Ühekilose hõbeplaadi hind inflatsiooni käigus kasvab. Hõbe on kõrge inflatsiooniga perioodidel tõestanud end kui väärt investeering, kuna hõbeda hind on tõusnud kiiremini ja kõrgemaks kui enamustel teistel investeeringutel.
 • Ühekilose hõbeplaadi puhtus on tagatud. Valcambi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostab järelevalvet LBMA (Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit), garanteerides Vacambi hõbeplaatide kvaliteedi ja puhtuse.
 • Ühekilone hõbeplaat on 999 prooviga hõbedast. Plaat on valmistatud puhtast hõbedast.
 • Ühekilose hõbeplaadi raskus avaldab muljet. Väga eriline tunne on hoida käes 1-kilost valatud hõbekangi. 
 • Ühekilosed hõbeplaadid on investorite hulgas väga populaarsed. Valcambi kilosed hõbeplaadid on Šveitsi kuulsaimad väärismetallist plaadid selle formaadiga toodete seas.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  917,81 €
 • Tagasiostuhind
  682,26 €
 • Teie risk
  235,55 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 21.79%, võrreldes perioodiga 8 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 25,14 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 21,23 EUR/oz

Toote kaal grammides
1001.001
Hõbe kaal grammides
1000
Proov
999
Hõbe kaal troiuntsides
32.15075
Pikkus
118.34
Laius
54.74
Paksus
12
Tootja
Valcambi Suisse, Šveits

Esikülg

Ühekilose hõbeplaadi esiküljel on tekst "Valcambi Suisse", ettevõtte ametlik logo, selle all plaadi kaal "1 kg" ning puhast hõbedat tähistav "silver 999,0". Proovi all on proovitõendaja tempel kirjaga "ESSAYEUR FONDEUR". Allservas on kirjas plaadi number.

Tagakülg

Ühekilose hõbeplaadi tagakülg on poleeritud ja läikiv.

Pakend

Ühekilone hõbeplaat on pakendatud plastikpakendisse.

Autentsussertifikaat

Valcambi ühekilose hõbeplaadiga on kaasas pabersertifikaat, kuhu on märgitud plaadi kaal, hõbedaproov ning plaadi unikaalne number. 

Juhime tähelepanu, et toodet Tavidile tagasi müües kehtib hinnakirjas näidatud hind vaid neile toodetele, millel on kaasas originaalsertifikaat.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.