Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 kg Austraalia Lunar kukeaasta hõbemünt 2017

Tavidil on Perth Minti pikaajalise koostööpartnerina heameel tutvustada üht maailma kaunimat puhtast hõbedast vermitud investeerimismünti – 2017. kukeaasta Austraalia Lunari hõbemünti. See kuulub Perth Minti Lunari teise seeria hinnatud kollektsiooni, mille iga münti vermitakse vaid korra kaheteistkümne aasta jooksul vastavalt iidsele Hiina kalendrile. Lunari sarja kõige populaarsema, üheuntsise mündi maksimaalne aastane tiraaž on 300 000, mis lisab järelturul kollektsionääride silmis väärtust.

Alates 2017 vermitakse Lunarid veelgi puhtamast hõbedast, Lunari kukeaasta hõbemünt on hõbedaprooviga 9999 ning selle vermimisel kasutatakse spetsiaalset tehnoloogiat, tänu millele on mündi siledad pinnad erakordselt läikivad ning mattide pindade varjundirikkus tagab pildi erakordse detailsuse. See ühekilone investeerimismünt on tõeline hõbedast kunstiteos, sobides ühtviisi hästi nii arenenud ilumeelega kollektsionääridele kui ka neile, kes soovivad oma lähedastele teha meeldejääva ja erilise kingituse. 

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


  • Müüme 1+535.47 €
  • Ostame 1+459.32 €
  •  
  • Ühiku hind535.47 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

  • Austraalia Lunari kukeaasta hõbemünt on raha. Hõbedast Lunari sarja hakati välja andma 1999 ning selle teist kollektsiooni 2008. aastal. Seeria iga münt, sealhulgas kukeaasta münt, on Austraalia valitsuse otsuse kohaselt seaduslik maksevahend.
  • Austraalia Lunari kukeaasta hõbemünt põhineb Hiina sodiaagikalendril. Kukeaastal sündinuid peetakse väga ausateks, headeks suhtlejateks ning nad on väga ettevõtlikud. Kuked armastavad oma sulgedega uhkeldada.
  • Austraalia Lunari kukeaasta hõbemünt on suurepärane kingitus lähedastele. Näita oma armastust 9999 prooviga puhtast hõbedast mündiga, mis sümboliseerib kingisaaja parimaid omadusi ning sünniaastat – see on kingitus kogu eluks.
  • Austraalia Lunari kukeaasta hõbemünt on äärmiselt kõrge kvaliteediga. „Väärtuslik” on ainuõige sõna kirjeldamaks seda kõrgekvaliteedilist, säravat ja detailirohket vermitud hõbemünti.
  • Austraalia Lunari kukeaasta hõbemündid on populaarsed nutikate investorite seas. Iga kaheteistkümne aasta järel vahelduv kukekujutis, piiratud tiraaž, mündi kõrge kvaliteet, puhtus ja maksevahendi staatus tähendavad arvestatavat lisaväärtust järelturul.  
  • Austraalia Lunari kukeaasta mündid on tuntud kogu maailmas. Austraalia Lunari hõbemünte on vermitud alates 1999. aastast ning neid hindavad kõrgelt nii väärismetallidega kauplejad kui ka kollektsionäärid. Mündi muudavad silmapaistvaks 20. sajandi mõjuvõimsaima ning kõige kauem troonil olnud kuninganna Elizabeth II portree esiküljel ning Hiina sodiaagi loomakujutis tagaküljel. 
NimiväärtusDiameeterProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
30 dollarit100.6999910001000.1000132.15075The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portree. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Austaalia on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Austraalia valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II” ja „AUSTRALIA”. Kujutise all on mündi suurus „1 kg”, puhast hõbedat tähistav „9999 SILVER”, vermimisaasta, nimiväärtus 30 dollarit ja mündi kujundaja Ian Rank-Broadley initsiaalid IRB. 

Tagaküljel kujutatakse uhket kukke koos kana ja kolme tibuga. Nende kohale on graveeritud Hiina hieroglüüf sõnaga „kukk” ning pildi all kiri „Year of the Rooster”, mis eesti keeles tähendab kukeaastat. Vasakule jääb mündi vermijat Perth Minti tähistav „P”.  

Iga münt on Perth Minti poolt pakendatud tugevasse plastkapslisse.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Partnerid