Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Suurbritannia Britannia hõbemünt

Saadaval
Tavidil on suur rõõm esitleda Inglise kuningliku rahapaja Royal Minti üheuntsist Britannia hõbemünti. Suursugune ja nõtke sõdalane ... lugege edasi
Müük Ost Spread
1-24
40,65 €
26,64 € 34.46%
25-99
40,10 €
26,64 € 33.57%
100-499
39,80 €
26,64 € 33.07%
500-1999
39,42 €
26,64 € 32.42%
2000+
39,24 €
26,64 € 32.11%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks

Lühikirjeldus

Tavidil on suur rõõm esitleda Inglise kuningliku rahapaja Royal Minti üheuntsist Britannia hõbemünti. Suursugune ja nõtke sõdalane Britannia sai Briti saarte ja rahva sümboliks juba ligi 2000 aastat tagasi, mil roomlased kauni naisekuju uue vallutatud ala auks müntidele vermisid. Läbi aegade on paljud kunstnikud Britanniat taasloonud ning alates kuningas Charles II valitsemisajast on see ehtinud kõigi valitsejate münte kuni tänapäevani. Et eri aegadel loodud Britannia on järginud just selle ajajärgu ideid ja stiili, on iga ümbersünniga lisandunud tähendusvarjundeid ning nii on armastatud Britanniast kujunenud rahva vaimu ja hinge kehastus.

 

Kuld-Britanniast madalam hind teeb hõbe-Britanniast ideaalse valiku nende jaoks, kes eelistavad saada oma investeeritud raha eest rohkem füüsilist metalli. See võimaldab tulevikus realiseerida oma investeering väiksemates osades, tehes seega realiseerimise palju paindlikumaks. Kullast palju väiksem väärtus muudab antud mündi väga likviidseks kõikides olukordades.

 

Miks osta?

 

 • Suurbritannia Britannia hõbemünt on hõbedast vermitud kunstiteos. Mündil on kujutatud James Tottle’i interpretatsiooni ajatust ikoonist – Britanniast.
 • Suurbritannia Britannia hõbemünt on legendaarne münt. The Royal Minti lipulaevana on Britanniat kuninglikus mündikojas vermitud alates aastast 1672.
 • Suurbritannia Britannia hõbemünti vermitakse vastavuses kõige kõrgemate tootmisstandarditega. Münt on vermitud vastamaks Uncirculated Bullion standardile.
 • The Royal Mint on viinud Britannia hõbedast investeerimismüntide turvaelemendid täiesti uuele tasemele. Münti kaitsevad neli uuenduslikku visuaalselt tuvastatavat turvaelementi.
 • Suurbritannia Britannia hõbemünt on väikse juurdehindlusega. The Royal Minti ametliku partnerina suudab Tavid pakkuda Britannia hõbemünti väga soodsalt – turuhinnale lisanduv juurdehindlus on väike.
 • Suurbritannia Britannia hõbemündid annavad võimaluse paigutada oma sääste. Britannia hõbemündid on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise hõbeda omamine.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  40,65 €
 • Tagasiostuhind
  26,64 €
 • Teie risk
  14,01 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 80.58%, võrreldes perioodiga 10 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 29,94 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 27,55 EUR/oz

Royal Mint

Kuninglik Rahapaja on üks vanimaid ja hinnatumaid riiklikke institutsioone Inglismaal. Osadel andmetel on nad tegutsenud üle 1100 aasta ja tootnud paljusid maailmakuulsaid münte, see on neist teinud kuulsaima ja tuntuima rahapaja. 1279 aastast tegutses Kuninglik Rahapaja Londoni Toweris ja vastutas Inglismaa müntide vermimise eest. Kui Sir Isaac Newton sai Kuningliku Rahapaja meistriks, suurenes rahapaja kuulsus ja usaldusväärsus veelgi. Sir Isaac Newtoni ametiaja jooksul viidi Inglise nael kullastandardile.

Tänapäeval vermib Kuninglik Rahapaja mitte ainult Inglismaal ringluses olevaid münte, vaid ka rohkem kui 60 riigi erinevaid münte. Ometi on neist müntidest kõige tähtsam ja tuntum  kuldsovrin, mida isegi tänapäeval vermitakse  Llantrisanti linnas, Walesis. Tänapäevaste sovrinite kaal ja puhtus on täpselt sama nagu kakssada aastat tagasi vermitud müntdel: need kaaluvad 7,988 grammi ja on kullaprooviga 917. Kuldsovrinite populaarsus ei ole vähenenud ja seda tõestab fakt, et 2014. aastal vermitud sovrinid müüdi läbi juba samal aastal.  Ainuüksi 1957. aastast alates on vermitud 100 000 000 kuldsovrinit. Kuldsovrini reputatsioon kui „Müntidemaailma kuningas“, elab edasi ja alati leidub investoried kes eelistavad kuldmünti kui turvalist, likviidset ja usaldusväärset investeeringut.

Toote kaal grammides
31.13461
Hõbe - puhaskaal (g)
31.10347
Proov
999
Hõbe - puhaskaal (oz)
1
Diameeter
38.61
Paksus
-
Nimiväärtus
£2
Tootja
The Royal Mint, Ühendkuningriik

Esikülg

Esiküljel on kuningas Charles III portree. Kuninga pilk on pööratud vasakule. Valitseja kujutise ümber on tekst "CHARLES III D.G. REX. F.D." - Dei Gratia Rex Fidei Defensor tähendab ladina keeles "kuningas Jumala armust, usu kaitsja". Lisatud on mündi nimiväärtus '2 POUNDS'.

 

Tagakülg

Mündi tagaküljel on kujutatud Philip Nathani interpretatsiooni Britanniast – graatsilist naissõdalast, mis oli loodud roomlaste poolt üle 2000 aasta tagasi sümboliseerimaks Briti saari ja selle rahvast. Kujunduse alumises, vasakpoolses osas, Britannia lookleva kleidi all on kujundatud kolmeharulist ahingut, meenutamaks Britannia mereväega seotud ajalugu. Vaadates ahingut teise nurga alt muutub see visuaalselt tabalukuks. Taustal on näha lainete mängu ning Britannia kilbilt vaatab meile vastu üle maailma tuntud Union Flag – Suurbritannia lipp. Kujundust ümbritsevalt mikrotekstilt võib lugeda välja "DECUS ET TUTAMEN", mille võiks tõlkida kui "kaunis ning kaitsev".

Pakend

 

Iga Britannia hõbemünt on pakendatud ühekaupa tugevasse plastkapslisse. Ostes Britannia hõbemünte 25 kaupa on mündid pakendatud tugevasse plastist tuubi.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!