Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz PAMP Lunar draakoniaasta hõbeplaat 2024

Hetkel otsas
Tavidil on rõõm esitleda uut 1-untsist PAMP Lunar draakoniaasta 2024 hõbeplaati. Plaadi tootjaks on tuntud rafineerimistehas PAMP, ... lugege edasi
Müük Ost
-
26,42 €

Lühikirjeldus

Tavidil on rõõm esitleda uut 1-untsist PAMP Lunar draakoniaasta 2024 hõbeplaati. Plaadi tootjaks on tuntud rafineerimistehas PAMP, kellele on antud Šveitsi Keskpanga ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu akrediteering. See on osa kuld- ja hõbeplaatide seeriast, millega tähistatakse Hiina kalendri uusaastat, mille esimene päev algab kuu loomisega 2024. aasta 10. veebruaril. Samal päeval algab ka Hiina sodiaagi järgi draakoniaasta.

Plaat ei sümboliseeri mitte ainult draakoniaastat, vaid räägib ka vastava loomaga seotud legendaarse loo. Plaadil on kujutatud taevasinist (azure) draakonit, keda peetakse kevadekuulutajaks ja idamaade kaitsjaks. Legendi järgi kontrollib ta vihma, mis on põllukultuuride saagikuse jaoks võtmetähtsusega.

Plaadil on punast värvi CertiPAMP™ ümbris, mis toimib lisaks turvapakendile ka sertifikaadina. Plaadi atraktiivne kujundus ning hõbedase draakoni sära ümber olev punane pakend teeb sellest lisaks turvalisele investeerimistootele ka meeldejääva kingituse.

Miks osta?

 • PAMPi draakoniaasta hõbeplaat pakub lisaks investeeringule võimaluse luua omale kollektsioon. See plaat on üks osa Hiina sodiaagi hõbeplaatide seeriast, millel kujutatakse 12 aasta jooksul 12 erinevat looma. See pakub võimalust luua endale eripärane hõbeplaatide kogu.

 • PAMPi draakoniaasta hõbeplaat on hõbedast valmistatud meistriteos. Plaadid on toodetud kasutades Šveitsi tipptehnoloogiat. Kujunduses on kombineeritud lihtsad ja läikivad pinnased lihvitud dekoratsioonidega. Need on ilusad ja silmapaistvad – see teeb plaadist ideaalse kingituse.
 • PAMPi draakoniaasta plaadil ja selle proovil 999 (99,9% puhtus) on riiklik garantii. PAMPi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostavad järelevalvet Šveitsi Föderaalne Väärismetallide Kontrolli Büroo ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab PAMPi hõbeplaatide laitmatu kvaliteedi ning hõbedasisalduse vastavuse standardile.
 • PAMPi draakoniaasta hõbeplaadid on kergesti realiseeritavad. PAMPi hõbeplaate ostavad tagasi enamik kulla ning hõbeda müügiga tegelevad ettevõtted. Hõbeda endaga kaubeldakse kõikidel maailma suurematel kaubabörsidel, mis tähendab, et PAMPi üheuntsiste hõbeplaatide tagasimüügi võimalus on tagatud kogu maailmas.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  65,87 €
 • Tagasiostuhind
  26,42 €
 • Teie risk
  39,45 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 82.17%, võrreldes perioodiga 10 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 29,94 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 27,97 EUR/oz

PAMP – kunstipärased väärismetallist tooted 

PAMP rajati 1977. aastal Šveitsis ja on alates sellest ajast kujunenud maailma kõige silmapaistvamaks 1- kuni 100-grammiste investeerimiskullast ja -hõbedast plaatide tootjaks. PAMP on koondanud tootmise maalilisse Castel San Pietro külla Šveitsis, kus asub moodne väärismetallide rafineerimis- ja tootmistehas. Väärismetallide rafineerimise ning PAMP-i kuulsate kuld- ja hõbeplaatide tootmisprotsess on välja töötatud koostöös Šveitsi parimate inseneridega tipptasemel tehnoloogiat kasutades. PAMP on tuntud kui jaeostjale suunatud väärismetallist plaatide tootja ja turuliider innovatsiooni vallas, ettevõte oli esimene, kes hakkas oma kuldplaatide tagakülge kaunistama erinevaid kauneid motiive kasutades. Üks neist, imekaunis Leedi Fortuuna, Rooma õnnejumalanna, sai ülimenukaks kogu maailmas ning nüüdseks on sellest kujunenud kvaliteedimärk, mis annab tunnistust PAMP-i toodete laitmatust viimistlusest. See pole ka ime, kuna kaubamärk PAMP on akronüüm nimest Produits Artistiques Métaux Précieux, mis eesti keeles tähendab kunstipäraseid väärismetallist tooteid.  PAMP-i ülima puhtusega kvaliteetsetel investeerimisplaatidel on akrediteering Šveitsi Keskpangalt ja Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidult (LBMA), tänu millele eelistavad neid nii juhtivad finantsettevõtted, keskpangad, investorid kui ka kollektsionäärid üle maailma.

PAMP on Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu liige 

Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu (LBMA, London Bullion Market Association) asutas 1987. aastal Suurbritannia Keskpank eesmärgiga luua sõltumatu järelevalveorgan. LBMA eelkäijate ajalugu ulatub 18. sajandisse, mil Londonist hakkas kujunema maailma väärismetallidega kauplemise keskus. London Gold Market (Londoni kullaturg) koondas Londoni juhtivad väärismetallidega kauplejad ning tootjad ning reguleeris väärismetallide valdkonda, kandes nõuetele vastavad väärismetallide rafineerijad akrediteeritud ettevõtete nimekirja – London Good Delivery Listi (LGDL). Vaid need tootjad, kelle tooted nii kvaliteedilt kui ka puhtuselt vastasid nimekirja nõuetele, said õiguse Londoni kulla- ja hõbedaturul kaubelda. Tänapäeval kuulub  Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liitu üle 135 ettevõtte, sealhulgas maailma suurimad väärismetallide rafineerijad, laoteenuse pakkujad, tootjad ja väärismetallidega kauplejad. Kõik nad kokku moodustavadki Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu, maailma kõige austatuma ja usaldusväärsema rahvusvahelise organisatsiooni, mis kontrollib kullast ja hõbedast investeerimistoodete rafineerimis- ja tootmisprotsesse. LBMA tähtsaim ülesanne on Good Delivery Listi haldamine, tänaseks on sellest kujunenud kuld- ja hõbeplaatide kvaliteedi ning proovi tõendamise rahvusvaheline standard. PAMP on olnud LBMA liige alates 1987. aastast.

Toote kaal grammides
31.1035
Hõbe - puhaskaal (g)
31.1035
Proov
999
Hõbe - puhaskaal (oz)
1
Pikkus
47
Laius
27
Paksus
2.45
Tootja
PAMP, Šveits

Esikülg

Hiina kalendri uusaasta algab kuu loomisega ehk noorkuu tekkimisega. Plaadi esikülje keskel on kuu kujutis, mille ümber on kujutatud 12 suurt tähte – kõik need tähistavad Hiina kalendri 12-aastast tsüklit ja erinevatele aastatele vastavaid loomi. Plaadi tagaküljele mahuvad veel PAMPi logo, plaadi kaal, kullaproov (999,9) ja seerianumber.

Tagakülg

Toote tagaküljel on kujutatud taevasinist (azure) draakonit, kes on kevadekuulutaja ja idamaade kaitsja. Legendi järgi kontrollib ta vee ja õhu elemente – seega on tema kontrolli all näiteks vihm ning lained. Tema võimas hingetõmme võib tekitada tugevaid tuuli. Plaadi vasakus nurgas on hieroglüüfides kirjutatud sõna „draakon“.

Pakend

Üheuntsised Lunari seeria hõbeplaadid on pakendatud läbipaistvasse suletud võltsimiskindlasse CertiPAMP turvapakendisse, millel on peal eemaldatav kaitsekile. Plaadi pakend on erepunast värvi. Hulgiostjate tarbeks on plaadid tehase poolt pakendatud 25 kaupa tugevatesse plastkarpidesse.

Autentsussertifikaat

Seerianumbri leiab nii plaadi pealt, kui on ka pakendile kirja pandud.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

       Toode on laost otsas!

Toode on hetkel laost otsas. Kui soovid infot toote saadavuse kohta, siis palun võta meiega ühendust +372 627 9900!

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!