Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Suurbritannia Britannia kuldmünt

Tavidil on suur rõõm esitleda Inglise kuningliku rahapaja Royal Minti üheuntsist Britannia kuldmünti. Suursugune ja nõtke sõdalane ... lugege edasi
Müük Ost
1-5 1 544,71 €
1 450,14 €
6-20 1 541,77 €
1 450,14 €
21+ 1 538,84 €
1 450,14 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on suur rõõm esitleda Inglise kuningliku rahapaja Royal Minti üheuntsist Britannia kuldmünti. Suursugune ja nõtke sõdalane Britannia sai Briti saarte ja rahva sümboliks juba ligi 2000 aastat tagasi, mil roomlased kauni naisekuju uue vallutatud ala auks müntidele vermisid. Läbi aegade on paljud kunstnikud Britanniat taasloonud ning alates kuningas Charles II valitsemisajast on see ehtinud kõigi valitsejate münte kuni tänapäevani. Et eri aegadel loodud Britannia on järginud just selle ajajärgu ideid ja stiili, on iga ümbersünniga lisandunud tähendusvarjundeid ning nii on armastatud Britanniast kujunenud rahva vaimu ja hinge kehastus.

Inglise kuningliku rahapaja investeerimismüntide valikusse lisandus Britannia kuldmünt 1987. aastal, mil suurenenud nõudlus kullaturul pani aluse uuele mündile ning kunstnik Philip Nathani nägemus Britanniast sobis selle kujunduseks suurepäraselt. Nathan lisas tuntud sümbolile merelise teema: Britannia seisab, kleit lehvimas tuules, jalgupidi lainetes  ning hoiab käes ahingut, kilpi ja oliivioksa ning just sellest Britanniast on saanud kaasaegsete Briti müntide nägu - jõu ja traditsioonide sümbol, mis on tuntud kogu maailmas. 

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    1 544,71 €
  • Tagasiostuhind
    1 450,14 €
  • Teie risk
    94,57 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 20.83%, võrreldes perioodiga 8 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 858,16 EUR/oz ning kõrgeim 1 748,86 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 1 464,93 EUR/oz

Toote kaal grammides
31.21
Kuld kaal grammides
31.1035
Proov
999.9
Kuld kaal troiuntsides
1
Diameeter
32.69
Paksus
-
Nimiväärtus
100 £
Tootja
The Royal Mint, Ühendkuningriik

Esikülg

Esiküljel on Jody Clarki loodud kuninganna Elizabeth II portree. Kuningannat ehib legendaarne kuninglik teemantdiadeem, mida ta kandis kroonimistseremoonia eel 1953. aastal. Traditsiooniliselt on kuninganna pilk pööratud paremale. Valitsejanna kujutise ümber on tekst "ELIZABETH II D.G. REG. F.D." - Dei Gratia Regina Fidei Defensor  tähendab ladina keeles "kuninganna Jumala armust, usu kaitsja". Lisatud on mündi nimiväärtus '100 POUNDS'.

 

Tagakülg

Mündi tagaküljel kujutatakse Philip Nathani loodud Briti saarte ja rahva kaunist kehastust Britanniat seismas jalgupidi lainetes, kleit lehvimas tuules. Nagu sõdalasele kombeks, on lehvivatele juustele surutud Korintose kiiver, paremas hoiab naine kolmeharulist ahingut ning vasakus kilpi ja oliivioksa.

Pakend

Iga münt on Royal Mintis pakendatud ühekaupa tugevasse plastkapslisse.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.