Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 oz Austraalia Dragon nelinurkne hõbemünt

Tavidil on erakordne võimalus esitleda Perth Minti ainulaadset nelinurkset investeerimismünti, millel kujutatakse Hiina draakonit. Idamaade kultuuris austatakse draakonit kui jumalikku müütilist olevust, kes sümboliseerib võimu, jõudu, rikkust ja õnne, sageli kujutatakse draakonit koos soove täitva helendava või leegitseva pärliga. Draakonit peetakse ka ilma ja vee valitsejaks.

Mündi vermija on Austraalia Perthi rahapaja, iga münt on vermitud 1 untsist puhtast hõbedast prooviga 999,9 ning on Austraalia seaduslik maksevahend nimiväärtusega 1 dollar. Austraalia Dragoni nelinurksete hõbemüntide tootmiskogus on piiratud, münte vermitakse sel aastal kokku maksimaalselt 250 tuhat.

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


  • Müüme 1-1918.32 €
  • Müüme 20+17.62 €
  • Ostame 1+13.00 €
  •  
  • Ühiku hind18.32 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

  • Austraalia Dragon nelinurksed hõbemündid on raha. Uudsed draakoni pildiga investeerimismündid on Austraalias seadusliku maksevahendi staatuses nimiväärtusega 1 Austraalia dollar.
  • Austraalia Dragon nelinurksed hõbemündid on ainulaadsed. Nelinurksete draakoniga investeerimismüntide tootmiskogused on rangelt piiratud, aastas valmistatakse neid sel aastal vaid kuni 250 000 tükki.
  • Austraalia Dragon nelinurksed hõbemündid on tippkvaliteediga investeerimistooted. Iga münti vermitakse äärmise detailsusega, mis on Perth Mintile iseloomulik ning toonud tunnustust kogu maailmas.
  • Austraalia Dragon nelinurksete hõbemüntide disain on uudne. Perthi rahapaja on oma investoritele suunatud hõbemüntide valikut täiendanud ootamatul moel - uued Dragon investeerimismündid on saanud oma kuju populaarsetelt vermitud plaatidelt.

Inspireerituna Austraalia Lunari müntide suurest edust, on ka Dragoni nelinurkne investeerimismünt pühendatud Oriendi pärimustele ja legendidele. Mündil kujutatakse Hiina draakonit - müütilist olevust, keda Aasiamaades on kummardatud eelkõige kui headuse kehastust. Kujundus annab elavalt edasi looma vitaalsust ja liikumist, draakoni siugjas keha püüdmas leegitsevat pärlit. Sellel nn pühal pärlil, mis sümboliseerib tarkust ja yang-energiat, on müstiline võime täita inimese kõik soovid. Hiina draakon on õhu ja vee elementide valitseja ning kahtlemata üks tuntumaid Hiina kultuuri saadikuid välismaal. Kuna mündil kujutatud draakonit usutakse toovat võimu, rikkust ja õnne, sobib just see harukordne kandiline hõbemünt õnnerahaks või ka alusepanemiseks edukale investeeringule.

Iga münt on vermitud ülima täpsusega, Perth Mint on rahvusvaheliselt tuntud oma toodete tippkvaliteedi poolest. Draakoni mündi muudab veelgi erakordsemaks asjaolu, et selle aastane tootmiskogus on sel aastal rangelt piiratud 250 000 mündiga.

 

NimiväärtusDiameeterProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesTootjaTootjariik
1 dollar47.6999931.1034731.1071The Perth MintAustraalia

Esiküljel on kujutatud  Ian Rank-Broadley loodud Tema Majesteedi kuninganna Elizabeth II portreed, mündi ülaservas on tekst ELIZABETH II AUSTRALIA, kaal 1 oz ning hõbedasisaldus 9999 Ag, allservas nimiväärtus 1 dollar ja vermimisaasta. 

Tagaküljel kujutatakse stiliseeritud Hiina draakonit püüdmas leegitsevat pärli, tausta kaunistavad pilved, tuul ja vesi. Lisaks on tagaküljel Perthi rahapaja tähis P.

Toote juurde ei kuulu kapsel, soovi korral on üksikmündile võimalik pakkuda kilepakendit. Austraalia Dragon nelinurksed hõbemündid on 20 kaupa vastupidavas plastikust tehasepakendis. 

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Partnerid