Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Austraalia Kangaroo hõbemünt

Tavidil on rõõm esitleda erakordselt hea kvaliteediga Austraalia Kangaroo hõbemünti. Maailmakuulus Perth Minti rahapaja hakkas seda välja ... lugege edasi
Müük Ost
1-24 26,81 €
21,31 €
25-99 26,21 €
21,31 €
100-249 26,06 €
21,31 €
250-1999 25,76 €
21,31 €
2000+ 25,66 €
21,31 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on rõõm esitleda erakordselt hea kvaliteediga Austraalia Kangaroo hõbemünti. Maailmakuulus Perth Minti rahapaja hakkas seda välja andma 2016. aastal ning esimest korda pühendati 999,9 prooviga investeerimishõbedast münt maailma ühele ainulaadsemale loomale, Austraalia kängurule. Oma võrratu ilu ja puhtusega sobib münt ühtviisi hästi nii kollektsionääridele kui ka investoritele. Austraalia seadusliku maksevahendina on hõbedast 1-untsise Kangaroo nominaalväärtus 1 Austraalia dollar ning juurdehindlus hõbeda maailmaturu hetkehinnaga võrreldes on väike. Perth Minti pikaajalise partnerina suudab Tavid pakkuda seda kaunist hõbemünti turu parima hinnaga sõltumata soovitud kogusest.

Miks osta?

 • Austraalia Kangaroo hõbemündi hind kujuneb hõbeda hinna põhjal. Mündi väärtuse määrab ära ennekõike selle hõbedasisaldus ning hõbeda hind maailmaturul.
 • Austraalia Kangaroo hõbemünt on raha. See on Austraalias seaduslik maksevahend ning vabalt kaubeldav kogu maailmas.
 • Austraalia Kangaroo hõbemünt on puhtast hõbedast meistriteos. Teistest omataolistest eristab münti kujundite ülim detailsus. Mattide ja läikivate pindade vaheldumine ning kõrgläige toovad hõbeda sära eriliselt esile. 
 • Austraalia Kangaroo hõbemündi juurdehindlus on väike. Perth Minti ametliku esindajana suudab Tavid pakkuda Kangaroo hõbemünti väga soodsalt, hõbedahinnale lisanduv juurdehindlus on väike.
 • Austraalia Kangaroo hõbemündid on rahvusvaheliselt tuntud. Kujutades 20. sajandi mõjuvõimsamat ja kõige kauem troonil olnud kuningannat Elizabeth II, on Austraalia Kangaroo hõbemünt ülemaailmsel hõbedaturul tuntud nimi.
 • Austraalia Kangaroo hõbemündid annavad võimaluse paigutada oma sääste. Känguruga hõbemündid  on suurepärane valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise hõbeda omamine.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  26,81 €
 • Tagasiostuhind
  21,31 €
 • Teie risk
  5,50 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud -6.19%, võrreldes perioodiga 8 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 25,14 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 20,94 EUR/oz

Ajalugu

Austraalia känguru

Känguru on Austraalia mitteametlik sümbol. See omanäoline loom on erakordne nii oma liikumisviisi kui ka välimuse poolest. Mündil kujutatud punakänguru on kõigist kängurutest suurim, ta on ühtlasi nii Austraalia suurim maismaaimetaja kui ka suurim kukkurloom. Kängurud hüppavad  ringi oma võimsatel jalgadel, kasutades  tasakaalu hoidmiseks pikka ja lihaselist saba. Punakängurusid  võib leida üle kogu Austraalia mandri, välja arvatud viljakamatel aladel lõunas, idarannikul ja põhjaosa vihmametsades.

Känguru kujutist kasutati mündi kujunduses esimest korda 1989. aastal, mil Perth Mint muutis kullast Austraalia Nuggeti kujundust ja nime – Austraalia Nuggetist sai Kangaroo. Esimene hõbedast Austraalia Kangaroo investeerimismünt (bullion coin) kannab aastanumbrit 2016, kuni selle ajani oli hõbedast vermitud vaid känguru kujutisega piiratud tiraažiga meenemünte. Peale selle, et känguru ehib Austraalia Kangaroo mündi tagakülge, on ta ka Austraalia vapiloom.

Perth Mint hoidis uue mündi disaini pikalt saladuses, avalikustades selle alles 2015. aasta Ülemaailmsel Rahamessil. Kangaroo hõbemünt lasti välja eelkõige eesmärgiga pakkuda konkurentsi Ameerika Eagle’i hõbemündile, mis valitses võimsalt hõbedast investeerimismüntide turgu. Erinevalt teistest Austraalia hõbemüntidest (Kookaburra, Koala ja Lunar) on hõbedast Kangaroo kujundus igal aastal sama ja müntide tootmismahul piirang puudub.

Toote kaal grammides
31.10658
Hõbe kaal grammides
31.10347
Proov
9999
Hõbe kaal troiuntsides
1
Diameeter
40.6
Paksus
-
Nimiväärtus
1 dollar
Tootja
The Perth Mint, Austraalia

Esikülg

Kõik Känguru mündid on ka Austraalia seaduslikud maksevahendid, mistõttu nende esiküljel on Inglise kuninganna Elisabeth II kujutis, nimiväärtus ja päritoluriigi nimi. 

Tagakülg

Tagaküljel on kujutatud Austraalia punakänguru, kunstnikuks Stuart Devlin, kes on kuninganna Elizabeth II juveliir ja kullassepp. 

Sellel mündil kasutab Perth Mint esmakordselt tagaküljel turvaelementi – mikrolasergraveeritud A-tähte, mis asub sõnas "AUSTRALIA". Seda on võimalik tuvastada ainult luubi abil. Tuvaelemendi kasutuselevõtt teeb mündi võltsimise oluliselt keerulisemaks ja pakub klientidele meelerahu. 

Pakend

Üksikmüügis on iga münt pakitud läbipaistvasse plastkapslisse. Hulgiostu korral on mündid ilma kapsliteta 25 kaupa akrüültuubides. Suuremate koguste puhul on mündid vastupidavas tehase originaalkarbis 10 tuubi ehk 250 mündi kaupa.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.