Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1/2 oz Tere Tulemast Maailma hõbemünt 2021

Iga lapse sünd on ime. Et seda tähtsat sündmust vääriliselt tähistada ning meeles pidada, on Tavidil rõõm ... lugege edasi
Müük Ost
1+ 99,00 €
-
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Iga lapse sünd on ime. Et seda tähtsat sündmust vääriliselt tähistada ning meeles pidada, on Tavidil rõõm pakkuda 2021. aasta Austraalia hõbemünti Tere Tulemast Maailma. Juba iidsetest aegadest on lastele pärast sündi kingitud hõbedat, et hambad oleks tugevad, et hoida eemal kurjad vaimud ja et lapsel edasises elus rahast puudust ei tuleks. Perth Minti beebimünt on suurepärane kingitus katsikuks, ristseteks või lapse sünnipäevaks, see on elegantses kinkepakendis koos spetsiaalse kohaga, kuhu märkida üles lapse sünniandmed ja lisada pilt.

Juba vanast ajast on teada, et lapsi toovad kured, kes beebid kenasti korvi sees oma noka vahel vanemateni toimetavad. Perth Mint on loonud särasilmse beebiga värvilise pooleuntsise hõbemündi, mis sobib nii poisile kui ka tüdrukule. See südamlik münt on kaunis kingitus ning rõõmuks kogu perele, aidates ühtlasi jäädvustada kõige olulisemat infot uue elu algusest. Tere Tulemast Maailma hõbemünt on kingitus kogu eluks.

Miks osta?

 • Tere Tulemast Maailma 2020 hõbemünt on väike kunstiteos. Mündi tagaküljel on kujutatud armsat särasilmset beebit, kelle kohal lendab kurg.
 • Tere Tulemast Maailma 2020 hõbemünt on täiuslik kingitus. Münt on mugavas kinkepakendis, millel on ette nähtud spetsiaalne koht lapse sünniandmete ja beebipildi jaoks.
 • Tere Tulemast Maailma 2020 hõbemünt sobib kõigile lastele. Mündi pakend on mahedates lillades ja rohelistes toonides, sobides kinkimiseks nii poisi kui ka tüdruku sünni puhul.
 • Tere Tulemast Maailma 2021 hõbemünt on suurepärase kvaliteediga. Münt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999.9.
 • Tere Tulemast Maailma 2020 hõbemünt on raha. Perth Minti hõbemünt on Austraalias seaduslik maksevahend.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  99,00 €
 • Tagasiostuhind
  10,61 €
 • Teie risk
  88,39 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud -0.77%, võrreldes perioodiga 8 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 25,14 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 21,23 EUR/oz

Toote kaal grammides
15.553
Hõbe kaal grammides
15.551
Proov
999.9
Hõbe kaal troiuntsides
0.5
Diameeter
32.6
Paksus
-
Nimiväärtus
50 senti
Tootja
The Perth Mint, Austraalia

Esikülg

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Tema Majesteedi kuninganna pilt on müntidel seetõttu, et Austraalia on Ühendkuningriigi Rahvaste Ühenduse liige. Seega on kuninganna Elizabeth II ühtlasi Austraalia valitsev konstitutsiooniline monarh. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II AUSTRALIA”, portree all esikülje kujundaja Ian Rank-Broadley initsiaalid IRB. Mündi allääres on mündi kaal 1/2 oz, puhast hõbedat tähistav "9999 Ag", vermimisaasta ning mündi nimiväärtus 50 CENTS.

Tagakülg

Tagaküljel on värviliselt kujutatud kandelinas kiikuvat särasilmset beebit, kelle kohal kuuvalguses lendleb kurg. Mündi ülaserval jookseb kaares tekst "CONGRATULATIONS", mis tähendab õnnesoove, ning paremas servas on Perthi rahapaja tähis P.

Pakend

Tere Tulemast Maailma hõbemünt on turvaliselt plastkapslis, mis on omakorda pakendatud lillakasroheliste kaunis trükis kaante vahele. Pakendil on spetsiaalne koht lapse sünniandmete ja beebipildi jaoks.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.