Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1/2 oz Tere Tulemast Maailma hõbemünt 2023

Hetkel otsas
Iga lapse sünd on ime. Et seda tähtsat sündmust vääriliselt tähistada ning meeles pidada, on Tavidil rõõm ... lugege edasi

Lühikirjeldus

Iga lapse sünd on ime. Et seda tähtsat sündmust vääriliselt tähistada ning meeles pidada, on Tavidil rõõm pakkuda 2023. aasta Austraalia hõbemünti Tere Tulemast Maailma. Juba iidsetest aegadest on lastele pärast sündi kingitud hõbedat, et hambad oleks tugevad, et hoida eemal kurjad vaimud ja et lapsel edasises elus rahast puudust ei tuleks. The Perth Minti beebimünt on suurepärane kingitus katsikuks, ristseteks või lapse sünnipäevaks. Münt on elegantses kinkepakendis koos spetsiaalse kohaga, kuhu märkida üles lapse sünniandmed ja lisada pilt.
 
The Perth Mint on loonud uuendatud kujundusega pooleuntsise hõbemündi, mis sobib nii poisile kui ka tüdrukule. See südamlik münt on kaunis kingitus ning rõõmuks kogu perele, aidates ühtlasi jäädvustada kõige olulisemat infot uue elu algusest. Tere Tulemast Maailma hõbemünt on kingitus kogu eluks.

Miks osta?

 • Tere Tulemast Maailma 2023 hõbemünt on väike kunstiteos. Mündi tagaküljel on kirjas "CONGRATULATIONS!" ja kujutatud kolme Austraalia loomabeebit - koalat, känguru ja kookaburrat.
 • Tere Tulemast Maailma 2023 hõbemünt on täiuslik kingitus. Münt on mugavas kinkepakendis, millel on ette nähtud spetsiaalne koht lapse sünniandmete ja beebipildi jaoks.
 • Tere Tulemast Maailma 2023 hõbemünt sobib kõigile lastele. Mündi pakend on mahedates toonides, sobides kinkimiseks nii poisi kui ka tüdruku sünni puhul.
 • Tere Tulemast Maailma 2023 hõbemünt on suurepärase kvaliteediga. Münt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999.9.
 • Tere Tulemast Maailma 2023 hõbemünt on raha. The Perth Minti hõbemünt on Austraalias seaduslik maksevahend.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  101,26 €
 • Tagasiostuhind
  13,24 €
 • Teie risk
  88,02 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 87.68%, võrreldes perioodiga 10 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 28,02 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 26,47 EUR/oz

Toote kaal grammides
15.553
Hõbe - puhaskaal (g)
15.551
Proov
999.9
Hõbe - puhaskaal (oz)
0.5
Diameeter
32.6
Paksus
-
Nimiväärtus
50 senti
Tootja

Esikülg

Esiküljel on kujutatud kuninganna Elizabeth II portreed. Kuninganna pildi kohal on tekst „ELIZABETH II 1952-2022 AUSTRALIA”, portree all on mündi kaal 1/2 oz, puhast hõbedat tähistav "9999 Ag", vermimisaasta ning mündi nimiväärtus 50 CENTS.

Tagakülg

Mündi tagaküljel on kirjas "CONGRATULATIONS!" ja kujutatud kolme Austraalia loomabeebit - koalat, känguru ja kookaburrat.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

       Toode on laost otsas!

Toode on hetkel laost otsas. Kui soovid infot toote saadavuse kohta, siis palun võta meiega ühendust +372 627 9900!

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!