Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1 oz Põhja-Korea hõbemünt, erinevad

Hetkel otsas
Tavidil on harukordne võimalus tutvustada Põhja-Korea 1-untsiseid hõbemünte, mida meie valikus on kaks. Kaesong Koryo Insam hõbemündil ... lugege edasi

Lühikirjeldus

Tavidil on harukordne võimalus tutvustada Põhja-Korea 1-untsiseid hõbemünte, mida meie valikus on kaks. Kaesong Koryo Insam hõbemündil on kujutatud ringikujuliselt asetatud värvilist ženšenni taime kollase juure, rohelise varre ja lehtede ning punaste marjadega. Lyrurus Tetrix mündil on kesksel kohal lüürakujulise sabaga tedrekukk. See münt kuulub Korea lindude mündikollektsiooni. Mõlema hõbemündi esiküljel on kujutatud Korea Rahvademokraatliku Vabariigi vappi. Kaasaegseid münte vermitakse Korea Rahvademokraatliku Vabariigi Keskpangas ning Fu Qiang riiklikus rahapajas. 

Hõbemündi nimiväärtus on 10 Põhja-Korea vonni, münt on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999. Erinevalt teistest Tavidi valikus olevatest Põhja-Korea  investeerimishõbedast müntidest, mis kaaluvad täpselt 31 grammi (0.99667 untsi) on 10-vonniste kaal 1 unts. Teadaolevalt on Põhja-Korea müntide tiraaž väga piiratud. Seetõttu on Põhja-Korea 1-untsised hõbemündid suurepärane valik neile kollektsionääridele, kes soovivad oma kollektsiooni lisada äärmiselt haruldasi eksemplare.  Mündid on ostetud Euroopast ning on pärit Põhja-Korea vastaste sanktsioonide eelsest ajast.

Ostu sooritades palume täpsustada, millist münti soovite. Vanematel hõbemüntidel võib esineda pikast seismisest tingitud värvimuutusi.

Miks osta?

 • Põhja-Korea 1-untsised hõbemündid on äärmiselt haruldased. Tavid pakub neid erakordseid münte väga väikeses koguses. 
 • Põhja-Korea 1-untsised hõbemündid on valmistatud puhtast hõbedast prooviga 999. Eriti Kaesong Koryo Insam mündi värvilised pinnad toovad esile mündi hõbeda väärika värvi.
 • Põhja-Korea 1-untsised hõbemündid sobivad kollektsionääridele. Need hõbedast haruldused täiendavad iga haruldaste müntide kollektsiooni.

Hõbedasse investeerimisega kaasnevad riskid on madalad ning see on üks viis oma vara säilitamiseks

Hõbeda väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see hea võimalus oma vara säilitamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  85,88 €
 • Tagasiostuhind
  25,40 €
 • Teie risk
  60,48 €

Fakt: Hõbeda hind eurodes (EUR) on muutunud 78.27%, võrreldes perioodiga 10 a tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 10,57 EUR/oz ning kõrgeim 28,02 EUR/oz.
Hõbeda maailmaturuhind hetkel: 25,40 EUR/oz

Ajalugu

Kaesong Koryo Insam

Ženšenni (insam) on Koreas kasutatud iidsetest aegadest saati. Insamiks hakati kutsuma metsikut ženšenni samsami, mida Koryo dünastia poolt harima hakati. Seda kasvatati mitmelgi pool, ent kõige soodsamad olid vee- ja ilmastikutingimused Kaesongis, kus kasvasid kõige suuremad ja raviomadustelt kõige tõhusamad taimed. Kaesong oli Korea esimese ühtse riigi Koryo pealinn keskajal. Riik kestis umbes 500 aastat. Kaesong Koryo Insam on laialt tuntud, seda peetakse ženšennide kuningaks, kuna taimel on turgutav mõju kesknärvisüsteemile ning see aitab reguleerida energiataset kehas, peletades väsimust. Taimel on ka radiatsiooni- ja vähivastane toime. 

Lyrurus Tetrix

Metsades ja soodes elutsev teder veedab suurema osa oma elust suvel maapinnal, talvel puudel. Isaslind on musta sulestikuga, millel kohati on sinakas või rohekas helk. Valgeid sulgi on sabal ja tiibadel, tiival on valge põiktriip. Äärmised tüürsuled on lüürakujuliselt järsult väljapoole painutatud, sellest ka ladinakeelne nimi Lyrurus tetrix. Kulmude peal on punakas näsa. Emaslind on ühtlaselt viiruline ookerpruun või ruskjashall. Kevadine tedremäng on tõeliselt põnev vaatemäng. Tedrekukk tatsab mööda rabamaastikku, ise seejuures susisedes ja mulisedes. Ägedate kakluste eesmärk on valida välja enda seast parim ja tugevaim kukk, kellel on au tedrekana süda võita.

Toote kaal grammides
31.10347
Hõbe - puhaskaal (g)
31.10347
Proov
999
Hõbe - puhaskaal (oz)
1
Diameeter
-
Paksus
-
Nimiväärtus
10 Põhja-Korea vonni
Tootja
Põhja-Korea

Esikülg

Esiküljel on kujutatud Korea Rahvademokraatliku Vabariigi vappi, milles kesksel kohal on püha revolutsioonilise mäe Paektu jalamil asuv hüdroelektrijaam ning päikesena tõusev viisnurk, raamituna riisivihkudest ning lindist kirjaga Korea Rahvademokraatlik vabariik. Vappi ümbritseb tekst '조선 민주주의 인민 공화국 중앙 은행', mis tähendab Korea Rahvademokraatliku Vabariigi Keskpanka. Lisaks hõbedasisaldus 999, kaal 1 OZ, ning vermimisaasta.

Tagakülg

Tagakülg

Kaesong Koryo Insam mündi tagaküljel on kujutatud ringikujuliselt asetatud ženšenni taime kollase juure, rohelise varre ja lehtede ning punaste marjadega. Mündi keskel on nimiväärtus 10 WON, paremal pool mündi servas on poolringi kujuliselt tekst KAESONG KORYO INSAM.

Lyrurus Tetrix mündi keskosas on tedrekuke pilt. Kujutisest vasemal on mündisarja nimi 'BIRDS OF KOREA' ja nimiväärtus 10 WON, linnust allpool on selle ladinakeelne nimi 'LYRURUS TETRIX'.

 

Pakend

Iga münt on pakendatud vastupidavasse läbipaistvasse plastkapslisse

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

       Toode on laost otsas!

Toode on hetkel laost otsas. Kui soovid infot toote saadavuse kohta, siis palun võta meiega ühendust +372 627 9900!

Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!