Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1/4 oz kuldmünt "Eesti olümpiavõitjad" 100 krooni

Saadaval
Tavidil on suur rõõm pakkuda meie oma Eesti olümpiavõitjate kuldmünti, mis lasti välja 2004. aastal ning on ... lugege edasi
Müük Ost Spread
598,36 €
536,06 € 10.41%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks

Lühikirjeldus

Tavidil on suur rõõm pakkuda meie oma Eesti olümpiavõitjate kuldmünti, mis lasti välja 2004. aastal ning on pühendatud kõigile olümpial kuldmedali võitnud eestlastele. Mündi tagakülge kaunistavad suursugused nimed Ants Antson, Johannes Kotkas, Osvalt Käpp, Viljar Loor, Alfred Neuland, Erki Nool, Kristjan Palusalu, Aavo Pikkuus, Eduard Pütsep, Erika Salumäe, Tiit Sokk, Mait Riismann, Ivar Stukolkin, Jaan Talts, Jüri Tarmak, Svetlana Tširkova, Jaak Uudmäe, Andrus Veerpalu and Voldemar Väli.

Olümpiavõitjate kuldmünt on prooflike-kvaliteediga, see on valmistatud puhtast kullast prooviga 999,9. Tegemist on piiratud tiraažiga mündiga, mida vermiti vaid 5000 tükki. Münt on väärt investeering nii kollektsionääridele, kui ka kõigile spordihuvilistele, kes  peavad tähtsaks Eesti tippsportlaste saavutusi.

 

Miks osta?

 • Kuldmünt "Eesti olümpiavõitjad" on killuke Eesti ajaloost. Mündile on graveeritud kõigi kuni 2004. aastani olümpiamängudel kulla võitnud sportlaste nimed.
 • Kuldmünt "Eesti olümpiavõitjad" on vermitud prooflike-kvaliteediga. Tipptasemel viimistlust täiendab soliidne kinkekarp, mündiga on kaasas Eesti Panga sertifikaat.
 • Kuldmünt "Eesti olümpiavõitjad" on haruldane. Münte vermiti vaid 5000 tk ning Eesti Pangas on antud münt läbi müüdud.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  598,36 €
 • Tagasiostuhind
  536,06 €
 • Teie risk
  62,30 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 124.92%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 910,69 EUR/oz ning kõrgeim 2286,90 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 2175,03 EUR/oz

Toote kaal grammides
7.776
Kuld - puhaskaal (g)
7.7752
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
0.25
Diameeter
22
Paksus
-
Nimiväärtus
100 krooni
Tootja
Eesti

Esikülg

Esiküljel on kujutatud Eesti vappi kolme lõvi ja tammepärjaga. Vappi ümbriteb tekst "EESTI VABARIIK" ning allservas on mündi vermimise aasta 2004.

Tagakülg

Tagaküljel on kesksel kohal olümpiatuli ning olümpiarõngad, mida ääristavad kaks loorberioksa ja poolkaares mündi nimiväärtus 100 KROONI. Mündi välisservas on ringis eestlastest olümpiavõitjate nimed Ants Antson, Johannes Kotkas, Osvalt Käpp, Viljar Loor, Alfred Neuland, Erki Nool, Kristjan Palusalu, Aavo Pikkuus, Eduard Pütsep, Erika Salumäe, Tiit Sokk, Mait Riismann, Ivar Stukolkin, Jaan Talts, Jüri Tarmak, Svetlana Tširkova, Jaak Uudmäe, Andrus Veerpalu and Voldemar Väli. 

Pakend

Pakend: Münt on läbipaistvas plastkapslis ning kaunis tumesinises Eesti Panga kinkekarbis. Kaasas on sertifikaat.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!