Lisa hinnateavitus

Sisestage uus PriceBot

+ -

Sisestage uus PriceBot

Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1g Tavex kuldplaat

Tavidil on suur rõõm esitleda päris esimest meie oma kontserni investeerimiskullast toodet - 1-grammist Tavexi kuldplaati. Plaadi ... lugege edasi
Müük Ost
1-10 53,11 €
45,68 €
11-24 51,72 €
45,68 €
25+ 50,80 €
45,68 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - Tasuta
Omniva kuller Eestis - 5,16 €

Lühikirjeldus

Tavidil on suur rõõm esitleda päris esimest meie oma kontserni investeerimiskullast toodet - 1-grammist Tavexi kuldplaati. Plaadi tootja on tuntud väärismetallide rafineerimistehas Nadir Metal Rafineri, kes on ka Londoni Väärismetalli Turu Assotsiatsiooni (LBMA – London Bullion Market Association)  tunnustatud liige. Ettevõtte tooted on suurepärase kvaliteediga, kullapuhtusel 999,9 on garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed. Vermitud 1-grammist plaati ehib tavex grupi logolt tuttav kroon, kuldplaadi kujundus on peen ja stiilne, mistõttu toode sobib hästi kingituseks. See on üks taskukohasemaid võimalusi osta tükike puhast kulda. 

Miks osta?

 • Tavexi 1-grammise kuldplaadi kullasisaldusel ja proovil 999,9 on garantii. Nadir Metal Rafineri tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostab järelvalvet Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.  
 • Tavexi 1-grammine kuldplaat on soodsa hinnaga elegantne kingitus. Pisike kuldplaat on ainulaadne ja tore kingitus ning kulla kogus 1-grammises plaadis on piisavalt väike, et toote hind oleks meeldivalt taskukohane.   
 • Tavexi 1-grammine kuldplaat on elegantse kujundusega. Kuldplaadi disain on tänapäevane ja puhta joonega, plaadi ehteks on Tavexi kroon.
 • Tavexi 1-grammine kuldplaat on raha. Tootja Nadir Metal Rafineri on London Good Delivery Listi liige ning selle kuldplaate ostavad tagasi LBMA ning kõik maailma suurimad kaubabörsid, mis tähendab, et toote tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas. 
 • Tavexi 1-grammise kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Puhtast kullast 1-grammise plaadi hinna aluseks on tootes sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  53,11 €
 • Tagasiostuhind
  45,68 €
 • Teie risk
  7,43 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 16.32%, võrreldes perioodiga 8 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 858,16 EUR/oz ning kõrgeim 1 748,86 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 1 436,28 EUR/oz

Toote kaal grammides
1.0001
Kuld kaal grammides
1
Proov
999.9
Kuld kaal troiuntsides
0.03215
Pikkus
-
Laius
-
Paksus
-
Tootja
Nadir Metal Rafineri, Türgi

Esikülg

Tavexi 1-grammise kuldplaadi esikülje ülaosas on Tavex grupi krooniga logo. Plaadi keskel on kaal „1 g” ning kiri „fine gold” ja „999,9”, mis tähendab, et plaat on valmistatud puhtast kullast (99,99%). Alaosas on proovitõendaja tempel „NMR MELTER ASSAYER”.

Tagakülg

Vermitud 1-grammise plaadi tagakülje siledal ja läikival pinnal on kujutatud Tavex grupi krooni.

Pakend

Tavexi vermitud 1-grammine puhtast kullast plaat on pakendatud mugavalt krediitkaardi mõõtmetes suletud turvapakendisse. Pakendi esi- ja tagakülg on musta värvi. 

Autentsussertifikaat

Pakendi esiküljel on plaadi seerianumber, tagaküljele on trükitud samad andmed nagu plaadilegi: plaadi kaal 1 g, kullaproov Au 999.9,  ning Nadir Metal Rafineri proovitõendaja tempel Assayer Nadir. Lisatud on ingliskeelne tekst infoga, et toote sertifikaadile vastavuse info on tagatud tootmis- ja pakendamisprotsessi käigus ning avatud pakendi puhul ei pruugi vastavus olla garanteeritud. Seega toimib pakend kui autentsuse sertifikaat.

Toote väärtus
Teie kaotus, kui müüte tagasi kohe

Järeletulemisega
Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Omniva kullerteenus
Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte Omniva kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja.

Omniva pakiautomaadi teenus
Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Rahvusvaheline tarne
Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Kindlustus
Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus, postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või tagastame raha.

Saadetise jälgimine
Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Ligikaudne postikulu

Tavid veebitellimuste kättetoimetamine on turvaline ja kiire. Tutvuge tarnetingimuste ja hindadega.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Kättesaamine samal päeval

Külastage meie kontorit, et kasutada tasuta kullakonsultatsiooni teenust, toodetega lähemalt tutvuda või neid osta. Reeglina saate veebiposte ostu sooritamisel selle soovi korral kätte samal päeval, kui makse on laekunud.

Soodsad hinnad

Enam kui 25 aastat kogemusi ning Põhja-Euroopa suurima väärismetallidega kaupleja positsioon võimaldab meil pakkuda turu parimaid hindu. Tavidiga võite kindlad olla, et tänu väikesele hinnavahele ja marginaalile saate oma investeeringust maksimaalset tulu.

Toode on laos

Toode on laos olemas ning kohe, kui makse on laekunud, paneme selle teele või võite kaubale ise järele tulla.

Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Loo Tavid ID konto
Tavid ID

Looge endale Tavid ID konto, et saada juurdepääs tasuta investeerimistööriistadele, näiteks isiklik virtuaalne investeerimisportfell, demoportfell, hinnateavitused jmt. Tavid ID on tasuta teenus.

Broneerige tasuta privaatne nõustamine
Tutvuge investeerimisvõimaluste ja -toodetega ning saage ülevaade turuliikumistest.