Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1g Tavex kuldplaat

Saadaval
Tavidil on suur rõõm esitleda päris esimest meie oma kontserni investeerimiskullast toodet - 1-grammist Tavexi kuldplaati. Plaadi ... lugege edasi
Müük Ost Spread
1-9
78,46 €
70,65 € 9.95%
10-24
78,11 €
70,65 € 9.55%
25+
77,75 €
70,65 € 9.13%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks

Lühikirjeldus

Tavidil on suur rõõm esitleda päris esimest meie oma kontserni investeerimiskullast toodet - 1-grammist Tavexi kuldplaati. Plaadi tootja on tuntud väärismetallide rafineerimistehas Nadir Metal Rafineri, kes on ka Londoni Väärismetalli Turu Assotsiatsiooni (LBMA – London Bullion Market Association)  tunnustatud liige. Ettevõtte tooted on suurepärase kvaliteediga, kullapuhtusel 999,9 on garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed. Vermitud 1-grammist plaati ehib tavex grupi logolt tuttav kroon, kuldplaadi kujundus on peen ja stiilne, mistõttu toode sobib hästi kingituseks. See on üks taskukohasemaid võimalusi osta tükike puhast kulda. 

Miks osta?

 • Tavexi 1-grammise kuldplaadi kullasisaldusel ja proovil 999,9 on garantii. Nadir Metal Rafineri tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostab järelvalvet Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit (LBMA), see tagab kuldplaatide laitmatu kvaliteedi ning kullasisalduse vastavuse standardile.  
 • Tavexi 1-grammine kuldplaat on soodsa hinnaga elegantne kingitus. Pisike kuldplaat on ainulaadne ja tore kingitus ning kulla kogus 1-grammises plaadis on piisavalt väike, et toote hind oleks meeldivalt taskukohane.   
 • Tavexi 1-grammine kuldplaat on elegantse kujundusega. Kuldplaadi disain on tänapäevane ja puhta joonega, plaadi ehteks on Tavexi kroon.
 • Tavexi 1-grammine kuldplaat on raha. Tootja Nadir Metal Rafineri on London Good Delivery Listi liige ning selle kuldplaate ostavad tagasi LBMA ning kõik maailma suurimad kaubabörsid, mis tähendab, et toote tagasimüügi võimalus investeerimiskullaga kauplejatele, pankadele ja investoritele on tagatud kogu maailmas. 
 • Tavexi 1-grammise kuldplaadi väärtuse määrab selles sisalduv kuld. Puhtast kullast 1-grammise plaadi hinna aluseks on tootes sisalduva kulla kogus ning kulla maailmaturu hind.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  78,46 €
 • Tagasiostuhind
  70,65 €
 • Teie risk
  7,81 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 129.4%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 910,69 EUR/oz ning kõrgeim 2286,90 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 2217,73 EUR/oz

Vermitud plaat

Nimetus „vermitud plaat“ viitab selle loomisel kasutatud tootmisprotsessile. See algab kullamaterjali kuumutamisega ahjus kõrgel temperatuuril, kuni kuld muutub sulanud massiks. Kuumutamise käigus eraldatakse sellest muude metallide jäägid ning alles jääb puhas kuld prooviga 999,9. Sulakuld valatakse hiigelsuurtesse kangikujulistesse vormidesse, kus see jahtub ja muutub tahkeks. Tahkest kullast kangid liiguvad seejärel masinasse, mille rullide vahel pressitakse kangidest kindlate mõõtudega paneelid. Järgmine masin vajutab kullapaneelidest välja  toorikud. Toorikud kaalutakse, veendumaks, et need on täpselt õiges kaalus ega ole liiga kerged või rasked. Kontrolli läbinud toorikud poleeritakse läikima ning tootmise viimane etapp ongi vermimine. Kullatoorik asetatakse vermimispressi alla, mis tohutu survega kannab vormil oleva kujutise kullatoorikule. Tulemuseks on vermitud plaat. Enne läbipaistvasse võltsimiskindlasse kaitsepakendisse sulgemist kontrollitakse valminud kuldplaadid hoolikalt. 

Toote kaal grammides
1.0001
Kuld - puhaskaal (g)
1
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
0.03215
Pikkus
-
Laius
-
Paksus
-
Tootja
Nadir Metal Rafineri, Türgi

Esikülg

Tavexi 1-grammise kuldplaadi esikülje ülaosas on Tavex grupi krooniga logo. Plaadi keskel on kaal „1 g” ning kiri „fine gold” ja „999,9”, mis tähendab, et plaat on valmistatud puhtast kullast (99,99%). Alaosas on proovitõendaja tempel „NMR MELTER ASSAYER”.

Tagakülg

Vermitud 1-grammise plaadi tagakülje siledal ja läikival pinnal on kujutatud Tavex grupi krooni.

Pakend

Tavexi vermitud 1-grammine puhtast kullast plaat on pakendatud mugavalt krediitkaardi mõõtmetes suletud turvapakendisse. Pakendi esi- ja tagakülg on musta värvi. 

Autentsussertifikaat

Pakendi esiküljel on plaadi seerianumber, tagaküljele on trükitud samad andmed nagu plaadilegi: plaadi kaal 1 g, kullaproov Au 999.9,  ning Nadir Metal Rafineri proovitõendaja tempel Assayer Nadir. Lisatud on ingliskeelne tekst infoga, et toote sertifikaadile vastavuse info on tagatud tootmis- ja pakendamisprotsessi käigus ning avatud pakendi puhul ei pruugi vastavus olla garanteeritud. Seega toimib pakend kui autentsuse sertifikaat.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!