Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

1oz Rand Refinery kuldplaat

Saadaval
1oz Rand Refinery kuldplaat ... lugege edasi
Müük Ost Spread
1-4
2348,63 €
2236,60 € 4.77%
5-19
2344,12 €
2236,60 € 4.59%
20+
2340,73 €
2236,60 € 4.45%
Omniva pakiautomaadist - 3,14 €
FedEx/TNT kuller Eestis - 12,20 €
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Sulge
Tulen Tavidi kontorisse järele - TASUTA
Transport alates 3,14 €
Vaata lisaks

Lühikirjeldus

Aafrika suurima kullarafineerija Rand Refinery 1-untsine (31,1 grammi) kuldplaat on 999,9 puhtusega. Seda iseloomustavad kvaliteet, lihtsus ja terviklikkus. Rand Refinery plaadid on üle maailma tuntud ning likviidsed. See tähendab, et neid on üle maailma lihtne osta ja müüa.

Enam kui sada aastat tegutsenud Rand Refinery 1-untsise kuldplaadi kujundus on üldjoontes lihtne, aga vürtsi lisab plaadi tagakülg, kus on kujutatud elevante. Kuldplaat on investoritele, kes peavad oluliseks toote likviidsust, kaasaskantavuse mugavust ning kulla grammihinda. Ja muidugi eelkõige neile, kes soovivad oma varasid heitlike aegade ja inflatsiooni vastu kindlustada.

Miks osta?

· Rand Refinery plaadi kullasisaldusel ja puhtusel on garantii. Igal plaadil on unikaalne seerianumber, mis teeb selle kontrollitavaks, äratuntavaks ja likviidseks.

· Rand Refinery plaadid pakuvad võimalust paigutada oma sääste. See 1-untsine kuldplaat on hea valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub füüsilise kulla omamine.

· Rand Refinery kuldplaadid on hea viis mitmekesistada oma investeerimisportfelli. Kulla seos teiste finantsvaradega on pigem nõrk ning kuldplaadid aitavad investeerimisportfelli kaitsta tururiskide eest.

· Rand Refinery kuldplaat on meistriteos. Selle disain on lihtne ja puhas. Samal ajal annab plaadi tagakülg märku Aafrika unikaalsest looduspärandist.

· Rand Refinery on kuldplaadid on rahvusvaheliselt tunnustatud. Ettevõte on maailma üks suurimaid Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu poolt sertifitseeritud tootjaid.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

  • Toote väärtus (1tk)
    2348,63 €
  • Tagasiostuhind
    2236,60 €
  • Teie risk
    112,03 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 132.25%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 910,69 EUR/oz ning kõrgeim 2286,90 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 2257,08 EUR/oz

Ajalugu

Kui Lõuna-Aafrika Vabariigis hakati kulda kaevandama, siis tuli see kuld saata rafineerimiseks Londonisse. 1909. aasta oli riigi jaoks esimene samm iseseisva kullatöötlemise poole, sest Transvaali Kaevanduste Koda asutas Witwatersrandi sulatustehase. Witwatersrand oli koht, kus leiti 1886. aastal suures koguses kulda, mis viis kullapalavikuni ja lõpuks ka praeguseks ligi 6 miljoni elanikuga Johannesburgi linna asutamiseni. 1920. aasta novembris loodi Rand Refinery Limited, kes hakkas kulda ka rafineerima. See tähendas, et kulda ei olnud vaja enam rafineerimiseks Londoni saata. Ettevõtte osanikeks said Kaevanduste Koja liikmeks olnud kaevandusfirmad. Praeguseks on ettevõttest saanud Aafrika suurim kullarafineerija. Eelkõige on ettevõte tuntust kogunud kuulsa Krugerrandi kuldmündi tootmisega.

Vermitud plaat

Nimetus „vermitud plaat“ viitab selle loomisel kasutatud tootmisprotsessile. See algab kullamaterjali kuumutamisega ahjus kõrgel temperatuuril, kuni kuld muutub sulanud massiks. Kuumutamise käigus eraldatakse sellest muude metallide jäägid ning alles jääb puhas kuld prooviga 999,9. Sulakuld valatakse hiigelsuurtesse kangikujulistesse vormidesse, kus see jahtub ja muutub tahkeks. Tahkest kullast kangid liiguvad seejärel masinasse, mille rullide vahel pressitakse kangidest kindlate mõõtudega paneelid. Järgmine masin vajutab kullapaneelidest välja  toorikud. Toorikud kaalutakse, veendumaks, et need on täpselt õiges kaalus ega ole liiga kerged või rasked. Kontrolli läbinud toorikud poleeritakse läikima ning tootmise viimane etapp ongi vermimine. Kullatoorik asetatakse vermimispressi alla, mis tohutu survega kannab vormil oleva kujutise kullatoorikule. Tulemuseks on vermitud plaat. Enne läbipaistvasse võltsimiskindlasse kaitsepakendisse sulgemist kontrollitakse valminud kuldplaadid hoolikalt. 

Toote kaal grammides
31.1035
Kuld - puhaskaal (g)
31.1035
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
1
Pikkus
41
Laius
24.6
Paksus
1.64
Tootja
Rand Refinery, Lõuna-Aafrika

Esikülg

Kuldplaadi esiküljel on Rand Refinery logo, plaadi kaal, puhtus (999,9) ja unikaalne seerianumber.

Tagakülg

Plaadi tagaküljel on elevandid ning ladinakeelne sõna Loxodonta, mis tähendab elevanti.

Pakend

1oz Rand Refinery kuldplaat

Autentsussertifikaat

1oz Rand Refinery kuldplaat

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

Saadavus kontorites

Hetkel on toode saadaval järgnevates Tavidi kontorites:

 

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!