Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


Alar Tamming “Jalutuskäik iseendasse”

Psühholoog ja elu mõtestaja Alar Tamming avab oma teoses "Jalutuskäik iseendasse" terve inimelu mõistmise universumi, alates meie argipäevastest kaitsekihtidest, kogemuste tähenduslikkusest kuni inimelu elukaare kui terviku tähenduseni. 

Tamming on aus ja nõudlik nii oma lugeja kui ka elu saladuse enda suhtes, sest ta laseb oma teoses näha inimloomuse mitmenäolisust ning võimaldab lugejal mõista kõige varjatumaid tegutsemisajendeid. Meisterlikult on teoses ühendatud elu, inimloomuse ja iseenda aus vaatlemine, seda nii tänapäevase inimkäitumise uurimise kui moodsa neuro- ja ajuteaduse abil. Teose autori elulised ja tšehhovlikult küpse huumoriga laetud näited teevad teose lugeja jaoks inimlikult lähedaseks.

Autor ei dikteeri lugejale ette kindlat teekonda, mille järgi käia, vaid loob täiesti uue vaimse elumõtestamise ruumi, kus olulisim samm tõese eneseteadvuseni jõudmiseks on vabanemine nii sõltuvusvajadusest kui argielu enda pealesurutud rollide maskeraadist. Dialoog autori ja lugeja vahel suurendab vaimsete valikute hulka elus. Uudsena mõjub autori julgus lammutada meie ühiskondlikus mõtlemises kinnistunud psühholoogiakaanoneid, reflekteerida ausalt teemasid, mis on enamasti reguleeritud hirmu ja häbiga. Ta julgustab lugejat leidma uusi elukogemise horisonte ning tuletab meelde, et igas hetkes on võimalik kogeda autentsust.

Sellest teosest saab tunde- ja elutarkust nii kogenud juht, psühholoogiahuviline kui lihtsalt argielu kavalust ja tähendust mõista püüdev inimene. See teos kutsub ausale dialoogile.

ISBN 9789949959372
ILMUMISAASTA 2017
KEEL eestikeelne
FORMAAT Kõvakaaneline
LEHEKÜLGI 238 lk
MÕÕT 240x162x20 (mm)
ILLUSTREERIJA(D) ULLA VALK
KIRJASTUS EESTI TRANSPERSONAALNE ASSOTSIATSIOON
(http://www.transpersonaalne.ee/)

Hind sisaldab käibemaksu.


  •  
  • Ühiku hind20.00 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

Partnerid