Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 kg Valcambi hõbeplaat

Tavidil on heameel esitleda Valcambi Suisse 1-kilost valatud hõbeplaati. Plaadi valmistaja on Šveitsi suurim väärismetallide valukoda Valcambi. Ettevõtte tooteid võib pidada esmaklassilise kvaliteedi sümboliks, hõbedaproovil 999 on nii ettevõtte kui ka riigi garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed. Valcambi Suisse 1-kilone hõbeplaat on muljetavaldava kaaluga, seda eelistavad inimesed, kellele meeldib hõbedat oma käega katsuda ja tunnetada. Valatud plaadi hinda ei mõjuta tagasi müümisel väikesed täkked ja kriimud plaadi pinnal. 1-kilone puhtast hõbedast investeerimisplaat on ka nii-öelda kõva valuuta, mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid.

Hind sisaldab 20% käibemaksu.

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


 • Müüme 1-3597.86 €
 • Müüme 4-9585.86 €
 • Müüme 10-19573.86 €
 • Müüme 20+567.86 €
 • Ostame 1+426.60 €
 •  
 • Ühiku hind597.86 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Ühekilose hõbeplaadi hind sõltub hõbeda maailmaturu hinnast. Valcambi ühekilose plaadi hinna määrab peamiselt tema puhta hõbeda sisaldus.
 • Ühekilose hõbeplaadi hind inflatsiooni käigus kasvab. Hõbe on kõrge inflatsiooniga perioodidel tõestanud end kui väärt investeering, kuna hõbeda hind on tõusnud kiiremini ja kõrgemaks kui enamustel teistel investeeringutel.
 • Ühekilose hõbeplaadi puhtus on tagatud. Valcambi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostab järelevalvet LBMA (Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit), garanteerides Vacambi hõbeplaatide kvaliteedi ja puhtuse.
 • Ühekilone hõbeplaat on 999 prooviga hõbedast. Plaat on valmistatud puhtast hõbedast.
 • Ühekilose hõbeplaadi raskus avaldab muljet. Väga eriline tunne on hoida käes 1-kilost valatud hõbekangi. 
 • Ühekilosed hõbeplaadid on investorite hulgas väga populaarsed. Valcambi kilosed hõbeplaadid on Šveitsi kuulsaimad väärismetallist plaadid selle formaadiga toodete seas.

Valcambi Suisse

Valcambi on Šveitsis asuv väärismetallide rafineerimistehas, mis rajati 1961. aastal ja on üle maailma tuntud kui üks suurimaid valatud ja vermitud puhtast kullast ja hõbedast plaatide tootjaid ja tarnijaid. Valcambi kuldplaate hinnatakse kogu maailmas nende suurepärase viimistluse ning Šveitsile omase silmapaistvalt kõrge kvaliteedi tõttu, mis teeb nende tooted eriti ihaldusväärseks just teadlike väärismetallihuviliste seas. Ettevõtte väärismetallitehas Balernas, Šveitsis, on üks suuremaid omataolisi kogu maailmas, olles võimeline rafineerima 2000 tonni väärismetalle aastas. Andmaks aimu selle numbri kaalukusest, peab mainima, et 2013. aasta jooksul kaevandati üldse kokku 3000 tonni kulda. Tehase aastane tootmismaht on tagasihoidlikult väljendudes muljetavaldav. Valcambi kuulumisest maailma tippvalukodade hulka annab tunnistust ka selle enam kui 50-aastane ajalugu. Valcambi kuld- ja hõbeplaadid on tunnustatud kogu maailmas, tal on kõigi suuremate väärismetallivahendajate, Šveitsi keskpanga ning Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu (LBMA, London Bullion Market Association) akrediteering. Valcambi klientide hulka kuuluvad nii jaeinvestorid kui ka suured rahvusvahelised finantsinstitutsioonid, valitsused ja keskpangad.

Valcambi Suisse on Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu liige 

Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu (LBMA, London Bullion Market Association) asutas 1987. aastal Suurbritannia keskpank eesmärgiga luua sõltumatu järelevalveorgan. LBMA eelkäijate ajalugu ulatub 18. sajandisse, mil Londonist hakkas kujunema maailma väärismetallidega kauplemise keskus. London Gold Market (Londoni kullaturg) koondas Londoni juhtivad väärismetallidega kauplejad ning tootjad ning reguleeris väärismetallide valdkonda, kandes nõuetele vastavad väärismetallide rafineerijad akrediteeritud ettevõtete nimekirja – London Good Delivery Listi (GDL). Vaid need tootjad, kelle tooted nii kvaliteedilt kui ka puhtuselt vastasid nimekirja nõuetele, said õiguse Londoni kulla- ja hõbedaturul kaubelda. Tänapäeval kuulub  Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liitu üle 135 ettevõtte, sealhulgas maailma suurimad väärismetallide rafineerijad, laoteenuse pakkujad, tootjad ja väärismetallidega kauplejad. Kõik nad kokku moodustavadki Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liidu, maailma kõige austatuma ja usaldusväärsema rahvusvahelise organisatsiooni, mis kontrollib kullast ja hõbedast investeerimistoodete rafineerimis- ja tootmisprotsesse. LBMA tähtsaim ülesanne on Good Delivery Listi haldamine, tänaseks on sellest kujunenud kuld- ja hõbeplaatide kvaliteedi ning proovi tõendamise rahvusvaheline standard. Valcambi on London Good Delivery Listi kuulunud alates 1968. aastast.

ProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesPikkusLaiusPaksusTootjaTootjariik
99910001001.00132.150751085020Valcambi SuisseAustria

Ühekilose hõbeplaadi esiküljel on tekst "Valcambi Suisse", ettevõtte ametlik logo, selle all plaadi kaal "1 kg" ning puhast hõbedat tähistav "silver 999,0". Proovi all on proovitõendaja tempel kirjaga "ESSAYEUR FONDEUR". Allservas on kirjas plaadi number.

Ühekilose hõbeplaadi tagakülg on poleeritud ja läikiv.

Ühekilone hõbeplaat on pakendatud plastikpakendisse.

Valcambi ühekilose hõbeplaadiga on kaasas pabersertifikaat, kuhu on märgitud plaadi kaal, hõbedaproov ning plaadi unikaalne number. 

Juhime tähelepanu, et toodet Tavidile tagasi müües kehtib hinnakirjas näidatud hind vaid neile toodetele, millel on kaasas originaalsertifikaat.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitakse ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust postitame toote 1-2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite Tallinnas või Tartus kaubale ka ise meie kontorisse järele tulla, kui makse on laekunud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitame sellest tellijat.

Seotud tooted

Partnerid