Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 kg Valcambi hõbeplaat

Tavidil on heameel esitleda Valcambi Suisse 1-kilost valatud hõbeplaati. Plaadi valmistaja on Šveitsi suurim väärismetallide valukoda Valcambi. Ettevõtte tooteid võib pidada esmaklassilise kvaliteedi sümboliks, hõbedaproovil 999 on nii ettevõtte kui ka riigi garantii, seega on tooted turul vabalt kaubeldavad ja likviidsed. Valcambi Suisse 1-kilone hõbeplaat on muljetavaldava kaaluga, seda eelistavad inimesed, kellele meeldib hõbedat oma käega katsuda ja tunnetada. Valatud plaadi hinda ei mõjuta tagasi müümisel väikesed täkked ja kriimud plaadi pinnal. 1-kilone puhtast hõbedast investeerimisplaat on ka nii-öelda kõva valuuta, mida rahvusvahelisel turul aktsepteerivad kulla- ja hõbedavahendajad, finantsasutused ja investorid.

Hind sisaldab 20% käibemaksu.

Ideaalne toode investeerimiseks ja kollektsioneerimiseks


 • Müüme 1-3649.03 €
 • Müüme 4-9637.03 €
 • Müüme 10-19625.03 €
 • Müüme 20+619.03 €
 • Ostame 1+470.54 €
 •  
 • Ühiku hind649.03 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Ühekilose hõbeplaadi hind sõltub hõbeda maailmaturu hinnast. Valcambi ühekilose plaadi hinna määrab peamiselt tema puhta hõbeda sisaldus.
 • Ühekilose hõbeplaadi hind inflatsiooni käigus kasvab. Hõbe on kõrge inflatsiooniga perioodidel tõestanud end kui väärt investeering, kuna hõbeda hind on tõusnud kiiremini ja kõrgemaks kui enamustel teistel investeeringutel.
 • Ühekilose hõbeplaadi puhtus on tagatud. Valcambi tootmis- ja rafineerimisprotsesside üle teostab järelevalvet LBMA (Londoni Kulla- ja Hõbedaturu Liit), garanteerides Vacambi hõbeplaatide kvaliteedi ja puhtuse.
 • Ühekilone hõbeplaat on 999 prooviga hõbedast. Plaat on valmistatud puhtast hõbedast.
 • Ühekilose hõbeplaadi raskus avaldab muljet. Väga eriline tunne on hoida käes 1-kilost valatud hõbekangi. 
 • Ühekilosed hõbeplaadid on investorite hulgas väga populaarsed. Valcambi kilosed hõbeplaadid on Šveitsi kuulsaimad väärismetallist plaadid selle formaadiga toodete seas.
ProovHõbeda kaal grammidesToote kaal grammidesHõbeda kaal troiuntsidesPikkusLaiusPaksusTootjaTootjariik
99910001001.00132.150751085020Valcambi SuisseAustria

Ühekilose hõbeplaadi esiküljel on tekst "Valcambi Suisse", ettevõtte ametlik logo, selle all plaadi kaal "1 kg" ning puhast hõbedat tähistav "silver 999,0". Proovi all on proovitõendaja tempel kirjaga "ESSAYEUR FONDEUR". Allservas on kirjas plaadi number.

Ühekilose hõbeplaadi tagakülg on poleeritud ja läikiv.

Ühekilone hõbeplaat on pakendatud plastikpakendisse.

Valcambi ühekilose hõbeplaadiga on kaasas pabersertifikaat, kuhu on märgitud plaadi kaal, hõbedaproov ning plaadi unikaalne number. 

Juhime tähelepanu, et toodet Tavidile tagasi müües kehtib hinnakirjas näidatud hind vaid neile toodetele, millel on kaasas originaalsertifikaat.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Partnerid