Tellimuse teavitus

Palun jäta oma kontaktandmed ja teavitame Sind koheselt kui toode on laos.


1 g Hiina Panda kuldmünt 2017

Tavidil on heameel pakkuda Hiina Rahvavabariigi kõige populaarsemat puhtast kullast investeerimismünti – Hiina Pandat. Hiina keskpank hakkas seadusliku maksevahendi staatuses kullast Pandasid välja andma 1983. aastal ning see oli esimene investeerimiskuldmünt, mille põhimotiivi kujundus igal aastal muutub – omadus, mida enim hindavad just kollektsionäärid. Kui algselt väljendati Pandade kaalu sarnaselt muu maailma investeerimistoodetega untsides, siis alates 2016. aastast on kaaluühikuks gramm. Münt on valmistatud puhtast kullast prooviga 999 ning sellel kujutatakse rahulikku ja armast pandakaru – Hiina rahvuslooma ning ühtlasi maailma üht haruldasemat imetajat.

Hiina Panda kuldmüntide ainulaadne viimistlustehnoloogia paneb valguse murduma nii, et esile tulevad kulla rikkalikud värvivarjundid, esitades tõetruult pandakaru mustad laigud ja lumivalge kasuka. Kunstipärane kujundus koos mündi suurepärase kvaliteediga on viinud Panda maailma nelja nõutuma puhtast kullast investeerimismündi hulka. Neile, kes soovivad Panda kuldmüntidesse investeerida, suudab Tavid selle silmapaistva puhtast kullast investeerimismündi ametliku edasimüüjana Euroopas pakkuda turu parimat hinda.

See toode on
käibemaksuvaba Eestis


 • Müüme 1-3053.94 €
 • Müüme 31-6052.89 €
 • Müüme 61+51.49 €
 • Ostame 1+34.66 €
 •  
 • Ühiku hind53.94 €

Mine ostukorvi

Pood on hetkel suletud, proovi hiljem uuesti

Võrdle toodet

 • Hiina Panda kuldmüntidel on märkimisväärne kasvupotentsiaal. Kollektsionääride hulgas on Panda kuldmündid tänu piiratud tootmiskogusele ja kordumatule kujundusele väga nõutud, mistõttu järelturul on müntidel märgatav juurdehindlus. 
 • Hiina Panda kuldmündid on raha. Hiina keskpanga otsuse kohaselt on Hiina Panda kuldmüntidel seadusliku maksevahendi staatus ning need on Hiinas käibemaksuvabad. 
 • Hiina Panda kuldmündid on tuntud rahvusvahelisel turul. See münt on ainus puhtast kullast investeerimismünt maailmas, millel kujutatakse Hiina rahvuslooma – pandakaru – ning seega on münt investeerimisringkondades tuntud üle maailma.  
 • Hiina Panda kuldmündid on prooviga 999. Mündi tipptasemel viimistlus toob esile puhta kulla imelise värvi ja sära – Panda kuldmünt on midagi enamat kui lihtsalt tükike kulda.  
 • Hiina Panda kuldmündid pakuvad võimalust oma sääste paigutada. Kullast Pandad on ideaalne valik kõigile, kes soovivad säästa pikema aja vältel ning kes hindavad stabiilsust ja turvatunnet, mida pakub rahalise vääringuga füüsilise kulla omamine. 
 • Hiina Panda kuldmündid sobivad kingituseks ning suurepärane täiendus mündikollektsiooni. Hiina Pandade kujundus on igal aastal uus ning kuna mündi standard muutus 2016, siis on nüüd hea võimalus alustada uut kollektsiooni.
NimiväärtusDiameeterProovKulla kaal grammidesToote kaal grammidesKulla kaal troiuntsidesTootjariik
10 jüaani1099911.0010.03215Hiina

Esiküljel on kujutatud Taevatemplit – UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvat usurajatiste kompleksi, mis asub Pekingi keskosas. Taevatempli kohal on hiinakeelne kiri tekstiga „Hiina Rahvavabariik” ning mündi allservas vermimise aasta.

Tagaküljel kujutatakse bambustihniku taustal istuvat pandakaru hoidmas käppade vahel bambusevõrset. Pandakarust vasakul on mündi nimiväärtus 10 jüaani. Mündi alla serva on kirjutatud kaal "1 g" ja kullasisaldus "Au .999".

Iga münt on tehase poolt pakendatud vastupidavasse pehmesse plastikust kilepakendisse.

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ja tarnitud ELS Expressi poolt. Pärast makse laekumise kinnitust, lähetatakse toode Teieni 1 või 2 tööpäeva jooksul. ELS kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel. Soovi korral võite ka ise tootele järgi tulla meie kontorisse Tallinnas või Tartus, samal päeval kui makse on sooritatud. Juhul, kui meil ei ole võimalik tellimust kohe teele panna, teavitatakse sellest koheselt ka tellijat.

Partnerid