Lisa hinnateavitus
Sisestage uus PriceBot
+ -
Sisestage uus PriceBot
Ülevaade hinnaroboti tehingutest

Saate hinnaroboti tühistada igal hetkel. Roboti loodud automaatse pakkumise alusel ostu sooritamine on vabatahtlik.

UUS!

1 oz Suurbritannia Britannia and Liberty kuldmünt

Hetkel otsas
“Liberty ja Britannia” 2024 on erakordne kuldmünt, mis on valminud maailma suurimate ja vanimate rahapajade koostöös. Mündi ... lugege edasi
Müük Ost
-
2194,60 €

Lühikirjeldus

“Liberty ja Britannia” 2024 on erakordne kuldmünt, mis on valminud maailma suurimate ja vanimate rahapajade koostöös. Mündi tagakülje on koos kujundanud United States Minti peagraveerija Joseph Menna ja The Royal Minti peagraveerija Gordon Summers. Koostöö raames on valminud münt, millele on esmakordselt lisatud üheaegselt USA ja Ühendkuningriigi sümbolid korraga – USA Liberty ja UK Britannia. Kahe sümboli ühendamine tähistab nende omavahelist harmooniat ning paigutus annab aimu sellest, et mõlemale sümbolile on antud võrreldava kaaluga tähtsus.

Miks osta?

 •  1-untsine Liberty ja Britannia 2024 kuldmünt on ajaloolise tähendusega. See on esimene münt, kus on kujutatud nii Britanniat kui Libertyt korraga. See sümboliseerib Anglo-Ameerika koostööd ning Põhja-Ameerika ja Ühendkuningriigi vahelist ajalugu ja sõprussuhteid.
 •  1-untsine Liberty ja Britannia 2024 kuldmünt on tehtud 999.9 prooviga puhtast kullast. Kuldmünt on kindel reaalvara, mis võimaldab investeerimisportfelli varasid hajutada.
 • 1-untsise Liberty ja Britannia 2024 kuldmündi tiraaž on piiratud. Kuna tegemist on mälestusmündiga, siis on selle tiraažiks vaid 11 000 münti. See tõstab tulevikus mündi ajaloolist ja numismaatilist väärtust.
 • 1-untsine Liberty ja Britannia 2024 kuldmünt on kvaliteetne. Kuldmünt on valminud Inglise kuningliku rahapaja The Royal Minti ja USA suurima rahapaja U.S Minti koostöös ning vermitud The Royal Mintis. Mõlemad tootjad on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja detailse toodete viimistluse poolest.
 •  1-untsine Liberty ja Britannia 2024 kuldmünt sümboliseerib tugevust ja vabadust. Münt peegeldab aegumatuid väärtusi nagu vabadus ja demokraatia, millele on rajatud nii Ameerika Ühendriigid kui Ühendkuningriik.

Kulla ostmine aitab riske maandada ning rikkust säilitada.

Kulla väärtus on aja jooksul kasvanud, mistõttu on see sobiv viis oma vara suurendamiseks.

 • Toote väärtus (1tk)
  2335,32 €
 • Tagasiostuhind
  2194,60 €
 • Teie risk
  140,72 €

Fakt: Kulla hind eurodes (EUR) on muutunud 135.61%, võrreldes perioodiga 10 aastat tagasi. Selle aja jooksul oli madalaim hind 823,72 EUR/oz ning kõrgeim 2286,90 EUR/oz.
Kulla maailmaturuhind hetkel: 2223,51 EUR/oz

Toote kaal grammides
31.1035
Kuld - puhaskaal (g)
31.1035
Proov
999.9
Kuld - puhaskaal (oz)
1
Diameeter
32.7
Paksus
-
Nimiväärtus
£100
Tootja
The Royal Mint

Esikülg

Mündi esiküljel on kujutatud Ühendkuningriigi kuninga Charles III portreed. Selle on kujundanud skulptor Martin Jennings. Samuti on esiküljel ära märgitud mündi nimiväärtus (100 Inglise naela).

 

Mündi esiküljel on kiri ·CHARLES III · D · G · REX · F · D · 100 POUNDS·.

Tagakülg

Mündi tagaküljel on kujutatud Liberty ja Britannia allegoorilisi ning stoilisi portreesid. Nende kahe portree juures on mitmeid täiendavaid ja tasakaalustavaid elemente ning vastastikune peegeldav paigutus muudab mündi sarnaseks mängukaardiga. Liberty kannab endaga kaasas tõrvikut ja tema ümbrust kaunistavad tähed, Britannia hoiab käes kolmharki ning kannab Korintose kiivrit.

 

Mündi tagaküljel on kiri BRITANNIA AND LIBERTY · 2024 · 1oz 999.9 FINE GOLD.

Pakend

Iga münt on Royal Mintis pakendatud ühekaupa tugevasse plastkapslisse.

Turvaline ja kiire FedEx/TNT kullerteenus

Teie tellimus on täielikult kindlustatud ning toimetatakse kätte FedEx/TNT kulleri poolt. Teie kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Tarneaeg sõltub sihtkohast ning on reeglina 1-2 tööpäeva. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel, et leppida kokku kauba üleandmine. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava kättetoimetamise aja. 

Turvaline ja kiire Omniva pakiautomaadi teenus

Kaup toimetatakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati. Saadetis pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe postitada, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Tarneaeg sõltub sihtkohast ja on  reeglina 2-3 tööpäeva. Kui Teie pakk on saabunud sihtkohta, saadetakse Teile sõnumiga kood selle kättesaamiseks kindlast automaadist.

Järeletulemisega

Kui olete valinud kättesaamise järeletulemisega Tavidi kontorisse, anname Teile teada, kui makse on laekunud ja kaup on soovitud kontoris olemas. Reeglina võite ostetud kaubale soovitud kontorisse järele tulla makse laekumisega samal päeval. Kui Teie soovitud tooteid ei ole laos, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava saabumise aja.

Kindlustus

Vältimaks toodete kahjustumist transpordi käigus,  postitame need spetsiaalses pehmendusega pakendis. Saadetis on täielikult kindlustatud ning juhul, kui see läheb transpordi käigus kaduma või on Teieni jõudmisel kahjustatud, siis palun andke meile sellest teada. Tavid jätab endale õiguse otsustada, kas saadame kauba uuesti või  tagastame raha.

Saadetise jälgimine

Kui saadetis on teele pandud, edastame Teile sellekohase teate ja koodi, mille abil saate paki teekonda jälgida.

Turvaline rahvusvaheline tarne

Rahvusvahelise tarne puhul palume alati meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil +372 627 9900 või e-posti teel tavid@tavid.ee, et leppida kokku üksikasjad. Teie tellimus postitatakse rahvusvahelise kullerfirmaga ning sõltuvalt teenuse osutajast toimub kättesaamine kullerilt või lähimast postkontorist. Kaup pannakse teele samal päeval, kui makse on laekunud. Kui Teie soovitud tooteid ei ole võimalik kohe teele panna, võtame Teiega ühendust ja anname teada eeldatava postitamise aja. Tarneaeg sõltub valitud sihtkohast. Jätame endale õiguse tühistada tellimus, kui kauba saatmine sihtriiki ei ole võimalik turvalisuse, maksude või kohalikust seadusandlusest tulenevate piirangute tõttu.

Orienteeruv tarne maksumus

Tavid pakub veebipoe tellimustele lihtsat ja turvalist tarnet. Lisateavet tarnekulude kohta saate helistades +372 627 9900.

Piisav laovaru

Enamik Tavidi toodetest on alati saadaval, mistõttu saame pakkuda kohest tarnet või samal päeval kaubale järele tulemise võimalust. Tavid on maailma suurimate kullatootjate ametlik koostööpartner, nagu näiteks Šveitsi PAMP Suisse ja Valcambi, Austraalia Perth Mint, Austria Münze Österreich, Hiina China Great Wall Coins Investments Ltd ja mitmed teised kullatootjad ning tarnijad.

       Toode on laost otsas!

Toode on hetkel laost otsas. Kui soovid infot toote saadavuse kohta, siis palun võta meiega ühendust +372 627 9900!

Rocca Al Mare keskus
Kristiine keskus
Tartu Lõunakeskus
Sikupilli keskus
Väike-Järve keskus (peakontor)

Broneeri tasuta personaalne kullakonsultatsioon!
Vii end kurssi turvalise investeerimise võimalustega ning saa ülevaade turuolukorrast!